ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

48000 pkt programu Bezcenne Chwile za wyrobienie karty kredytowej World Mastercard od mBank (punkty o wartości aż 600 zł!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja mBanku z punktami programu Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł

Po prawie dwóch latach powraca świetna promocja karty kredytowej mBanku z punktami Bezcenne Chwile, w której można zyskać 48000 pkt za wyrobienie karty kredytowej World Mastercard. i wykonanie zaledwie 15 transakcji. Punkty te będzie można wymienić na równowartość aż 600 zł w formie różnych bonów na zakupy np. paliwa z CircleK, RTV Euro AGD, Empik czy też Carrefour. Zasady promocji pozostały bez zmian i są jednymi z najłatwiejszych jeżeli chodzi o oferty kart kredytowych :)

„48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” czyli jak zgarnąć 600 zł?

Według regulaminu promocja „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” przeznaczona jest dla osób, które w terminie do 28 grudnia 2023 roku złożą wniosek a następnie podpiszą umowę o nową kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive (minimalny limit o jaki można wnioskować to bodajże 3000 zł). Dniem przystąpienia do promocji jest dzień złożenia wniosku a umowę można podpisać później. Podczas wnioskowania o kartę należy zaznaczyć opcję „Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku”.

W zależności od tego czy się posiada już konto czy też nie wniosek będzie krótszy (przy koncie) lub dłuższy, pełny gdy nie posiadamy żadnego produktu w mBank. Umowę będzie można podpisać poprzez autoryzację mobilną (w tym pierwszym przypadku) lub np. w punkcie naziemnym banku (oddział lub wyspa w galeriach).

W promocji nie mogą jednak brać udziału osoby, które na chwilę składania wniosku posiadają już inną kartę kredytową mBanku (zatem w promocji tej występuje tzw. BRAK KARENCJI). Zapewne przeszłaby opcja zamknięcia takiej karty i podpisanie nowej umowy ale z uwagi na sposób zamykania karty kredytowej w mBank (karta jest zamykana po wygenerowaniu się dwóch lub trzech kolejnych wyciągów z saldem 0 zł po miesiącu wypowiedzenia) nie ma to najmniejszego sensu ponieważ nie wyrobicie się z tym w terminie obowiązywania promocji.

Zamów kartę kredytową World Mastercard i zyskaj 600 zł premii

Zamów kartę kredytową World Mastercard Intensive i zyskaj 600 zł premii

Aby otrzymać tytułowe punkty należy posiadać zarejestrowaną w ramach promocji kartę kredytową w Programie Bezcenne Chwile (z tego co kojarzymy takiej rejestracji dokonuje bank z automatu – mail o rejestracji w programie powinien przyjść w przeciągu kilku dni od podpisania umowy). Po rejestracji w programie należy dodać kartę do swojego istniejącego konta w BCh lub do nowo utworzonego na potrzeby tej karty. Następnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonać min. 15 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Zwróćcie uwagę, że bank przez transakcje bezgotówkowe rozumie konkretne operacje (jak niżej) zatem sugerujemy w ramach tej promocji dokonać tradycyjnych płatności za zakupy w sklepie:

Transakcja bezgotówkowa: transakcja płatnicza, do której używasz Karty lub jej danych. Może nią być płatność za towary i usługi z wyłączeniem przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę), wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji obejmujących: (i) internetowe przekazy pieniężne; (ii) instytucje finansowe (wybieranie gotówki z kas banków lub bankomatów, przekazy pieniężne, transakcje dotyczące towarów i usług, spłaty lub wypłaty pożyczek); (iii) przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne); (iv) instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty, wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych); (v) wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika; (vi) płatności realizowane przy pomocy BLIK.

Nagrodę otrzymamy do 5-go dnia roboczego po spełnieniu warunków promocji w formie wiadomości e-mail oraz w serwisie bankowym mBanku. Nagroda ta to kod alfanumeryczny uprawniający do odebrania punktów w Programie Bezcenne Chwile w ilości aż 48000 pkt. Kod wpisujemy na swoim koncie po zalogowaniu się na stronie programu. Punkty należy wykorzystać w terminie 6 miesięcy od wykorzystania kodu.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik, Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Vouchery o wartości 100 zł zaczynają się od 8000 pkt. Łatwy rachunek matematyczny mówi, że nagroda punktowa warta jest min. 600 zł :D

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko mBank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Santander Bank Polska, Pekao, VeloBank, Alior Bank, Citibank, Bank Pocztowy czy PKO BP. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

Dodatkowo nawet 500 zł na start za założenie konta osobistego

Oprócz wyżej wspomnianej promocji karty kredytowej w mBanku jest kilka promocji na konta osobiste:

Ile kosztuje karta kredytowa World MasterCard w mBanku?

Wydanie karty kredytowej World Mastercard to koszt 30 zł a World Mastercard Intensive to koszt 50 zł. Warunki niniejszej promocji zwalniają nas jednak z tej opłaty zatem z tytułu podpisania umowy o kartę i jej wydanie nie poniesiemy żadnych kosztów:

Jeśli spełnisz warunki promocji otrzymasz Kartę bez opłaty za wydanie oraz Bon podarunkowy na 48 000 punktów, które będziesz mógł wykorzystać na platformie Programu Bezcenne Chwile

Może się jednak pojawić inna opłata – to odpowiednio 350 lub 400 zł opłaty rocznej za korzystanie z karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Opłata ta jest na szczęście pobierana z dołu na koniec okresu użytkowania zatem jeżeli zamkniemy ją przed upływem roku to również i tej opłaty unikniemy a karta będzie całkowicie darmowa pod warunkiem, że jej zadłużenie będziemy spłacać w tzw. okresie bezodsetkowym. Powyższa opłata za korzystanie z karty nie jest również naliczana jeżeli roczna wartość transakcji wyniesie minimum 18 tys. zł (dla karty World Mastercard) lub 30 tys. zł (dla karty World Mastercard Intensive).

Szczegóły dotyczące opłat znajdziecie tradycyjnie w TOiP.

Zamów kartę kredytową World Mastercard i zyskaj 600 zł premii

Zamów kartę kredytową World Mastercard Intensive i zyskaj 600 zł premii

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 990 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl182 komentarzy dla wpisu: “48000 pkt programu Bezcenne Chwile za wyrobienie karty kredytowej World Mastercard od mBank (punkty o wartości aż 600 zł!)

1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.