ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Fintechy

Wraca 50 zł nagrody za sam fakt wyrobienia karty Twisto!

Po bardzo długiej przerwie doczekaliśmy się powrotu premii i znanego HITu z roku 2020! Ponownie można zgarnąć na start 50 zł nagrody w gotówce za sam fakt wyrobienie karty Twisto bez konieczności spełniania innych warunków. Konto Twisto jak i karta może być zupełnie darmowe jeżeli wybierzemy internetowy plan Online. Kto jeszcze nie korzystał z oferty Twisto ma szansę na bardzo łatwą premię i na przetestowanie usługi :)

, , , , , , , , , , , , ,

Twisto: 5% zwrotu (nawet 200 zł!) za zakupy spożywcze w sklepach Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan, Aldi, Tesco itp. Promocja dla nowych jak i obecnych użytkowników Twisto!

Na taką ofertę długo czekaliśmy. Twisto po raz pierwszy premiuje nie tylko nowych klientów ale i obecnych. Jak zapewne wiecie obecnie nowi użytkownicy mogą zyskać 100 nagrody w gotówce za wyrobienie karty Twisto bez konieczności spełniania innych warunków. Od kilku dni jest jednak dostępny inny bonus do 200 zł w ramach tzw. 5% moneybacku za zakupy w popularnych sklepach spożywczych. A co najważniejsze z promocji tej mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak i obecni! :)

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

HIT! 100 zł nagrody za sam fakt wyrobienia karty Twisto znów dostępne. Tylko 5000 sztuk nagród!

Pojawiła się właśnie kolejna edycja promocji i znanego HITu z zeszłego roku! Kto ostatnio się nie załapał ma kolejną szansę zgarnąć na start 100 nagrody w gotówce za wyrobienie karty Twisto bez konieczności spełniania innych warunków. Konto Twisto jak i karta może być zupełnie darmowe jeżeli wybierzemy internetowy plan Online. Należy jednak się spieszyć ponieważ limit nagród w promocji to 5000 sztuk!

, , , , , , , , , , , , ,

HIT! Rekordowe 100 zł nagrody za sam fakt wyrobienia karty Twisto powraca!

Doczekaliśmy się powrotu rekordowej premii i znanego HITu z zeszłego roku! Od dziś można zgarnąć na start 100 zł 60 nagrody w gotówce za wyrobienie karty Twisto bez konieczności spełniania innych warunków. Konto Twisto jak i karta może być zupełnie darmowe jeżeli wybierzemy internetowy plan Online. Należy jednak się spieszyć ponieważ promocji potrwa tylko kilka dni a dokładniej do 10 stycznia!

, , , , , , , , , , , , ,

60 zł nagrody za wyrobienie karty Twisto i cztery dowolne płatności + szansa na wygranie iPhona 12

Po dość długiej przerwie wraca jeden z HITów zeszłego roku od Twisto! Tym razem można zgarnąć na start 60 zł nagrody w gotówce za wyrobienie karty Twisto i cztery dowolne płatności. Konto Twisto jak i karta może być zupełnie darmowe jeżeli wybierzemy internetowy plan Online. Limit nagród w niniejszej promocji wynosi 5000 sztuk także w razie zainteresowania lepiej się pospieszyć. Jest też dodatkowa szansa na wygranie iPhona 12 ;)

, , , , , , , , , , , , ,

UWAGA! Duże zmiany w Twisto. Opłaty od 1 października 2020 roku. Nowe Plany Taryfowe. Co dalej? Lektura obowiązkowa!

No i przyszedł ten moment, którego się prędzej czy później można było spodziewać. Popularny fintech Twisto oferujący do tej pory darmową kartę w ramach limitu kredytowego Twisto Free oraz fajne warunki przewalutowania transakcji zagranicznych zmienia zasady gry. Od 1 października 2020 roku aby korzystać z takich udogodnień niestety będzie trzeba płacić i to całkiem sporo ponieważ prawie 10 zł miesięcznie. Co w takim przypadku zrobić?

, , , , , , , , , , , , , , , ,

10 zł na start + 10 zł za każde polecenie darmowej karty Twisto w ramach programu Polecaj Twisto (III edycja)

Twisto uruchomiło III edycją programu poleceń kolejny raz zmieniając warunki promocji na… jeszcze bardziej niekorzystne! W ramach III edycji „Polecaj Twisto” otrzymamy tylko 10 zł bonusu za podpisanie umowy o kartę twisto Free oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji. Aby tego było mało nadal utrzymano ograniczenie na ilość poleconych osób – bonus zostanie przyznany tyko za pierwsze pięć osób! :(

, , , , , , , , , , , , , , , ,

WRACA HIT! 100 zł bonusu za wyrobienie darmowej karty Twisto i trzy płatności!

Po dłuższej przerwie powraca największy HIT zeszłego roku od Twisto! Tak jak poprzednio znów do zgarnięcia jest 100 zł bonusu w gotówce za wyrobienie darmowej karty Twisto i trzy dowolne płatności. Konto Twisto jak i karta nic nie kosztuje – to usługi oferowane zupełnie za darmo a karta może służyć jako wielowalutowa. Co więcej, od kilku dni Twisto oferuje możliwość wyrobienia karty wirtualnej oraz płatności poprzez Google Pay :)

, , , , , , , , , , ,

Polecaj Twisto II edycja czyli darmowa karta z bonusem 30 zł na start i bonusem 30 zł za polecenie innej osoby

Twisto ruszyło z II edycją programu poleceń zmieniając jednocześnie warunki na… mało korzystne! W ramach II edycji „Polecaj Twisto” otrzymamy tylko 30 zł bonusu za podpisanie umowy o kartę twisto Free oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji. Aby tego było mało wprowadzono również ograniczenie na ilość poleconych osób – bonus zostanie przyznany tyko za pierwsze pięć osób! :(

, , , , , , , , , , , , , , , ,

50 zł premii za wyrobienie darmowej karty Twisto

Pojawiła się kolejna edycja promocji darmowej karty Twisto Free! W czwartej odsłonie do zgarnięcia jest 50 zł premii za rejestrację i wyrobienie karty Twisto oraz dokonanie jednej dowolnej transakcji. Konto Twisto jak i karta nic nie kosztuje – to usługi oferowane zupełnie za darmo a karta może służyć jako wielowalutowa ponieważ posiada bardzo dobry przelicznik dla obcych walut. Nowością wprowadzoną w tym roku jest usługa Twisto Split czyli możliwość dzielenia rachunku na kilka osób np. za wspólny wypad na miasto ;-)

, , , , , , , , , , , , , ,

POWRACA HIT! 100 zł bonusu za samą rejestrację konta w Twisto (bonus wypłacany natychmiastowo!) [aktualizacja]

Powraca HIT listopada od Twisto! Ponownie do zgarnięcia jest 100 zł bonusu w gotówce za samą rejestrację konta w Twisto bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków. Twisto Free to usługa oferująca darmowy limit kredytowy z kartą płatniczą, którą możemy dokonywać zakupów zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych. Konto Twisto jak i karta nic nie kosztuje – to usługi oferowane zupełnie za darmo a karta może służyć jako wielowalutowa ponieważ posiada najlepszy z możliwych przelicznik dla obcych walut […]

, , , , , , , , , , ,

Polecaj Twisto Free czyli darmowa karta z bonusem 50 zł na start i bonusem 50 zł za każde polecenie

Twisto Free to karta oferująca darmowy limit kredytowy, którą możemy dokonywać zakupów zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych. W ramach promocji „Polecaj Twisto” za samą rejestrację konta w Twisto otrzymamy 50 zł bonusu, który można powiększyć o wielokrotność 50 zł za każde polecenie znajomego. Do tego w dodatkowym konkursie można zgarnąć gadżety marki Apple lub użyczenie samochodu Tesla 3 na okres 3 miesięcy :D

, , , , , , , , , , , , , , ,

100 zł bonusu za samą rejestrację konta oraz wyrobienie darmowej karty Twisto (bonus wypłacany natychmiast!) [aktualizacja]

To może być niezły HIT w promocjach na koniec roku 2019. Twisto to usługa oferująca darmowy limit kredytowy z kartą wielowalutową, którą możemy dokonywać zakupów zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych. Za samą rejestrację konta w Twisto otrzymamy 100 zł bonusu bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków. Do tego otrzymamy zupełnie za darmo kartę z bardzo dobrym przelicznikiem dla płatności w obcych walutach (po kursach organizacji MasterCard) […]

, , , , , , , , , , ,