ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 720 zł zwrotu za paliwo z Citibank-BP Motokartą (X edycja) + 450 zł premii za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Za tankowanie na stacji paliw BP można uzyskać nawet 720 zł zwrotu

Promocja paliwowa od Citibank po raz dziesiąty! :) W zamian za wyrobienie Citibank-BP Motokarty można otrzymać do 720 zł zwrotu za tankowanie paliwa na stacjach BP. Tak jak i poprzednio tak i teraz Motokarta jest prowadzona bezpłatnie zatem nie będzie generowała żadnych kosztów a okres karencji dla byłych klientów pozostał bez zmian. Jeżeli to za mało, to nagrodę za kartę można zwiększyć o 450 zł za założenie darmowego konta.

Tańsze paliwo z Motokartą Citibank-BP

Nagrodą w promocji „Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta – Edycja X” jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie uzyskiwany za płatności kartą na stacjach paliw BP (zakupy jak i paliwo). Zwrot ten będzie przysługiwał przez 30 lub 36 miesięcy – okres ten jest uzależniony od tego czy w przeciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty zostanie dostarczony dokument potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody. Jeżeli go nie dostarczymy to zwrot będzie przysługiwał przez okres 30 miesięcy. Jeżeli go prześlemy to zwrot będzie naliczany przez 36 miesięcy. Tym samym łączna wartość gwarantowanej nagrody wyniesie 600 lub aż 720 zł! 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. To jeden z krótszych okresów karencji w promocjach Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od 1 stycznia 2023 r. posiadają dowolną Kartę Kredytową Citibank

Alternatywnie można zerknąć na promocję Citibanku z punktami 72000 o wartości 900 zł lub z bonami 900 zł do Allegro gdzie okres karencji jest również krótki jak w omawianej tutaj promocji. Porównanie wszystkich promocji Citibanku znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, do którego obecnie bank dorzuca aż 450 zł premii. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Bank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Podczas gdy sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten telefon na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 29 lutego 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o darmową kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. 

Należy również wziąć pod uwagę fakt, o którym pisaliśmy na wstępie. W przypadku chęci uzyskania maksymalnej nagrody w łącznej wysokości 720 zł należy w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o kartę dochody. Wychodzi na to, że bank przestał wymagać dokumentu dochodowego w każdym przypadku – tym samym został uproszczony proces wnioskowania i analizy zdolności kredytowej ale jednocześnie oferowana jest niższa nagroda (zwrot do 600 zł).

Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak uzyskać zwrot za tankowanie paliwa na stacjach BP?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za płatności kartą na stacjach paliw BP. Zwrot taki będzie przysługiwał przez okres 36 miesięcy pełnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) w przypadku dostarczenia wymaganych dokumentów dochodowych lub przez okres 30 miesięcy w pozostałych przypadkach.

Aby nagroda została przyznana należy w danym miesiącu zrealizować płatności bezgotówkowe wydaną kartą kredytową na kwotę min. 500 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam tradycyjne zakupy kartą) przy czym płatności na kwotę co najmniej 250 zł muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym miesiącu nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za kolejny miesiąc. 

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

O tym jak prosta i korzystna jest ta promocja świadczy przygotowany przez bank filmik:

Jak odebrać nagrodę?

Po trzech dniach roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego będzie można odebrać przysługującą nagrodę. Aby taką nagrodę otrzymać konieczne będzie zlecenie jej wypłaty (na rachunek karty, którą wyrabiamy w promocji) po zalogowaniu się do bankowości Citibank Online. Nagroda zostanie zaksięgowana w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty nagrody.

Co ciekawe zlecenia wypłaty nagrody nie musimy dokonywać co miesiąc. Regulamin bowiem dopuszcza możliwość kumulowania zleceń ale nie dłużej jak z 12-tu miesięcy co przekłada się na możliwość dokonania jednego zlecenia za cały rok na kwotę 240 zł. Tutaj warto wspomnieć od razu o tym, że p przypadku powstania lub zwiększenia nadpłaty na rachunku karty spowodowanej przekazaniem nagrody, opłata z tytułu obsługi nadpłaty nie zostanie naliczona. Decyzja o tym jak wypłacać nagrodę należy już do uczestnika promocji.

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Od wniosku po umowę i kartę – krok po kroku! Bez ponoszenia żadnych kosztów!

W tej promocji wyrabiana jest Citibank-BP Motokarta, która jest całkowicie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat np. 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla tej karty wynosi 22,54%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Szczegóły dotyczące opłat za Citibank-BP Motokartę znajdziecie tutaj.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również określi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 lutego 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową
przez okres 30 lub 36 miesięcy dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł przy czym w kwocie tej muszą być wykonane płatności na stacji BP na kwotę min. 250 zł
w ciągu 3 dni od zakończenia miesiąca rozliczeniowego zostanie udostępniona nagroda do wypłaty

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.