ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum od Santander Bank Polska + aż 600 zł premii za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 600 zł nagrody pieniężnej za wyrobienie karty kredytowej Visa i płatności w sklepach

Po kilku miesiącach przerwy ruszyła ciekawa promocja Santander Bank Polska gdzie za wyrobienie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum można zgarnąć do 600 zł premii w gotówce za płatności w sklepach oraz zwolnienie z opłaty za kartę przez pierwszy rok korzystania z niej. Dodatkowo zakładając w tym banku konto osobiste można zwiększyć zyski o kolejne min. 600 zł  z dodatkową możliwością skorzystania ze zwrotów za opłacanie rachunków domowych (do 300 zł rocznie).

Kto może skorzystać z omawianej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji „600 zł z kartą kredytową Visa” może z niej skorzystać każda osoba, która nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej w Santander Bank Polska od dnia 1 czerwca 2023 roku. I to w zasadzie jedyny warunek formalny przystąpienia do promocji :) Zatem jak sami widzicie z promocji mogą skorzystać również obecni klienci banku posiadający konto osobiste czy też nawet kartę kredytową ale pod warunkiem, że została zamknięta do końca maja 2023 roku. 

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku (lub do wyczerpania 14000 sztuk zawartych umów) złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum i podpisać umowę spełniając jednocześnie poniższe warunki:

 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

W ramach promocji można uzyskać poniższe korzyści przez okres pierwszych 12 miesięcy posiadania karty Visa (pierwszym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy) przy czym maksymalna korzyść miesięczna to 50 zł a w całym okresie trwania promocji max. 600 zł:

 • 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Visa w sklepach odzieżowych, jubilerskich oznaczonych kodem MCC:
  – 5651 – Sklepy odzieżowe rodzinne,
  – 5691 – Sklepy z odzieżą męską i damską,
  – 5661 – Sklepy obuwnicze,
  – 5621 – Sklepy z odzieżą damską,
  – 5611 – Sklepy z akcesoriami i odzież męska i chłopięca,
  – 5699 – Sklepy z innymi akcesoriami i odzieżą,
  – 5137 – Ubiory męskie, damskie i dziecięce,
  – 5139 – Obuwie,
  – 5944 – Sklepy z zegarkami, biżuterią i srebrem – Jubilerzy,
 • 3% zwrotu za płatności kartą kredytową Visa w drogeriach oraz za usługi medyczne w punktach oznaczonych kodem MCC:
  – 5977 – Sklepy kosmetyczne, drogerie,
  – 7298 – Zdrowie i Uroda – sklepy,
  – 5912 – Drogerie,
  – 4119 – Pogotowie ratunkowe,
  – 8011 – Lekarze (specjalizacje nigdzie indziej nie sklasyfikowane),
  – 8021 – Lekarze: dentyści i ortodonci,
  – 8031 – Osteopaci,
  – 8041 – Kręgarze,
  – 8042 – Optycy i okuliści,
  – 8049 – Pediatra i podolog,
  – 8050 – Pielęgniarstwo i opieka osobista,
  – 8062 – Szpitale,
  – 8071 – Laboratoria medyczne i stomatologiczne,
  – 8099 – Usługi medyczne i praktyki lekarskie (nigdzie indziej nie sklasyfikowane),
 • 1% zwrotu za płatności kartą kredytową Visa w sklepach spożywczych oznaczonych kodem MCC:
  – 5411 – Sklepy spożywcze, supermarkety,
  – 5499 – Sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne,
  – 5422 – Zamrażarki i szafki mięsne,
  – 5441 – Sklepy cukiernicze, cukiernie, sklepy z orzechami,
  – 5451 – Sklepy z nabiałem, mleczarnie,
  – 5462 – Piekarnie,
  – 5300 – Hurtownie,
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy korzystania z niej.

Przykład: Jeżeli podpiszesz umowę o główną kartę kredytową 20 września 2023 roku, możesz otrzymać nagrodę za płatności wykonane od 20 września 2023 roku do 31 sierpnia 2024 roku. Za płatności wykonane we wrześniu 2023 roku otrzymasz nagrodę do 31 października 2023 roku.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 600 zł zwrotu za płatności

Co więcej płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagamy w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej  transakcji tą kartą Santander Bank Polska przekazuje część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci „Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej.

Natomiast karta Visa Platinum oferuje dostęp do pakietów ubezpieczeń, dostęp do luksusowego Pakietu Usług Assistance i usługi concierge (obejmującego m.in. pomoc medyczną, pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz profesjonalne usługi concierge) czy też członkostwo w Programie Visa Luxury Hotel Collection umożliwiającym rezerwację luksusowych hoteli na całym świecie, gwarancję najlepszej ceny, przedłużoną dobę hotelową oraz voucher na napoje i przekąski w hotelu.

Wypłata nagrody za płatności za dany miesiąc, następuje najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu dokonania płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa platinum w postaci uznania rachunku karty kredytowej (zwiększenie salda rachunku karty).

Minimum 600 zł premii w kumulacji promocji Santander Bank Polska…

Wystartowała grudniowo-styczniowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej odsłonie promocji można zgarnąć aż 600 zł łatwej nagrody w na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: Aż 600 zł premii za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Ile kosztuje karta Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony z opłaty miesięcznej za kartę Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum przez pierwsze 12 miesięcy jej używania. Tym samym karta ta przez pierwszy rok od jej wydania nie generuje żadnych kosztów :) Po roku czasy opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ponieważ w każdej chwili może ulec zmianie.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 600 zł zwrotu za płatności

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1200 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.