ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

TurboKARTA od Santander Consumer Bank to 5% zwrotu na myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach oraz 1% tańsze paliwo (do 360 zł zwrotu rocznie)

Z TurboKARTĄ kredytową zyskujesz zwrot na myjniach, w restauracjach i za paliwo!

Nadeszły zmiany w ofercie Santander Consumer Bank dla znanej części czytelnikom TurboKARTY. W chwili obecnej TurboKARTA oferuje 5% zwrotu za płatności na myjniach samochodowych, 3% zwrotu za płatności w restauracjach oraz 1% za zakup paliwa. Rocznie możemy zaoszczędzić do 360 zł na zasadzie uzyskanego zwrotu za płatności tą kartą.

„Zakupy z premią” czyli TurboKARTA z moneybackiem – kto i jak może skorzystać?

Po kilku latach nadeszły zmiany z ofercie karty kredytowej TurboKARTA. Od 1 września 2020 roku ruszyła nowa promocja „Zakupy z premią”, której organizatorem jest Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska). Będzie ona dostępna do odwołania o czym bank ma poinformować stosownym pismem wysłanym z miesięcznym wyprzedzeniem na adres korespondencyjny. W ramach promocji można uzyskać nawet 5% zwrotu za płatności wydaną kartą a dokładniej:

  • 5% wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw,
  • 3% wartości transakcji w restauracjach a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach,
  • 1% wartości transakcji na stacjach paliw zarówno za paliwo jak i inne zakupy.

Zgodnie z regulaminem promocji aby z niej skorzystać wystarczy być posiadaczem karty kredytowej Visa TurboKARTA (nie ma żadnych innych warunków):

Program ma charakter ogólnopolski i przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA (zwanej dalej Umową) oraz spełniają warunki uczestnictwa w Programie, określone w niniejszym Regulaminie Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” (zwane dalej Uczestnikami).

TurboKARTĘ można otrzymać bez wychodzenia z domu – wystarczy wypełnić formularz o kartę kredytową i poczekać na kontakt ze strony banku. Po przeprowadzonej rozmowie z pracownikiem banku i uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zostanie wysłana umowa za pośrednictwem kuriera.

Wypełnij wniosek o Visa TurboKARTA i zyskaj do 360 zł zwrotu rocznie

Nawet 5% zwrotu poniesionych kosztów – do 360 zł oszczędności w roku!

Premią w niniejszej promocji jest częściowy zwrot poniesionych kosztów w wybranych punktach usługowo handlowych a dokładniej:

  • w wysokości 5% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych na samodzielnych myjniach samochodowych (z kodem MCC: 7542), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym,
  • w wysokości 3% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych w restauracjach a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym,
  • w wysokości 1% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym.

Maksymalny zwrot w danym miesiącu to 30 zł co daje nam nawet 360 zł oszczędności w ciągu roku z tytułu aktywnego korzystania z karty kredytowej Santander Consumer Bank. Nagroda z tytułu zwrotu za transakcje jest przekazywana na rachunek karty w dniu generowania wyciągu.

Jak widać warunki samej promocji jak i wnioskowanie o kartę są bardzo proste. To powoduje, że nie trzeba się zastanawiać czy o czymś nie zapomnieliśmy a promocja jest świetną alternatywą dla osób, które mają z tym problem i dużo płaca kartą w wymienionych punktach..

Wypełnij wniosek o Visa TurboKARTA i zyskaj do 360 zł zwrotu rocznie

Ile kosztuje TurboKARTA?

Przejdźmy teraz szybko przez opłaty za kartę Santandera, która jak się okazuje może być zupełnie darmowa. Visa TurboKARTA kosztuje 6,90 zł miesięcznie o ile w danym okresie rozliczeniowym nie zrealizujemy transakcji kartą na min. 1000 zł. Przy płatnościach powyżej tej kwoty karta nie będzie generowała żadnych kosztów. Reszta w zasadzie nas nie interesuje jeżeli chodzi o obsługę tej promocji.

Co ciekawe do karty otrzymujemy darmowy pakiet Car Assistance – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zarówno w kraju, jak i za granicą. Car Assistance zapewni pomoc w przypadku awarii czy kradzieży samochodu, a nawet jeśli zabraknie paliwa. W razie wypadku Centrum Alarmowe zorganizuje Ci samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu oraz opiekę na dziećmi. Do Twojej dyspozycji jest również Serwis Informacyjny, który udzieli Ci wszelkich informacji komunikacyjnych – o podróżach i pogodzie, a także poinstruuje, jak postępować w razie wypadku. Dokładny zakres Car Assistance określa OWU.

Szczegółowy wykaz opłat znajduje się w TOiP.

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1200 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “TurboKARTA od Santander Consumer Bank to 5% zwrotu na myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach oraz 1% tańsze paliwo (do 360 zł zwrotu rocznie)

  • edek264 pisze:

    słaba promocja, wcześniej było 3% za tankowanie auta i 1% na resztę + assistsans samochodowy, w zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.