ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Polecenie karty kredytowej Citibank

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie „Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank -edycja Kwiecień 2018” i zgarnąć telefon LG K8 2017 za założenie darmowej karty kredytowej będziesz potrzebował(a) specjalnego polecenia od osoby, która obecnie posiada jedną z kart kredytowych Citibanku.

citibankW programie poleceń Citibanku jedna osoba może otrzymać premię za pierwsze pięć poleceń. Z uwagi na to, że mamy dużą bazę osób składającą się z naszych czytelników jesteśmy w stanie takiego polecenia udzielić. Polecenia staramy się wysyłać na bieżąco jednak czasami może to zająć nawet kilka godzin (odpisujemy w kolejności zgłoszenia, nie zawsze również jesteśmy dostępni online) – prosimy zatem o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość od nas. Zwróć szczególną uwagę na to aby podać poprawny adres e-mail – jeżeli w ciągu 24h nie otrzymasz od nas wiadomości wypełnij formularz jeszcze raz.

    Jeżeli poszukujesz osoby, która poleci Ci kartę kredytową Citibanku wypełnij ten formularz! Za spełnienie warunków promocji otrzymasz telefon LG K8 2017 - po otrzymaniu karty będziesz mógł dokonywać poleceń innych osób.

    Imię lub nick (wymagane)

    Twój adres email (wymagane)

    Historia programu poleceń: