ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na zakupy w Allegro lub Biedronka do karty kredytowej Santander Bank Polska + 300 zł w punktach Bezcenne Chwile + do 650 zł premii z kontem osobistym)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bardzo łatwa i bardzo dobra promocja darmowej karty z bonem o wartości 300 zł!

Santander Bank Polska startuje z kolejną promocją karty kredytowej oferując w niej bon o wartości 300 zł do Allegro lub Biedronki w zamian za zawarcie umowy i płatności kartą. Warunki promocji są banalnie proste a przy tym dodatkowo oferuje zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok jej użytkowania. Pamiętajcie jednak, że do skorzystania z promocji wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej banku a taki można najszybciej wyrobić zakładając np. konto osobiste z premią aż 650 zł :)

Możliwa kumulacja promocji z nagrodą o łącznej wartości aż 600 zł :)

Uwielbiamy takie kumulacje promocji :) Wy zapewne też zatem prezentujemy Wam kolejną taką możliwość tym razem dla karty kredytowej Santander Bank Polska z premią aż 600 zł. Na kumulację składają się dwie promocje z nagrodą:

 • 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronka w ramach omawianej tutaj promocji „Karta kredytowa na Black Week 2023”,
 • 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (24000 pkt) w ramach promocji „Zakupy z kartą kredytową Mastercard” (szczegóły promocji).

Warto jednak zwrócić uwagę, że warunki przystąpienia do obu promocji są inne zatem nie każdy będzie mógł skorzystać z obu ale w zasadzie większość z Was ma szansę wziąć udział w tej drugiej. Warto również pamiętać, że w przypadku chęci skorzystania z obu promocji wymagane jest wnioskowanie o kartę World Mastercard lub Mastercard Silver bo tylko taka bierze udział w programie Bezcenne Chwile i dodatkowej promocji :)

Kto może skorzystać z promocji „Karta kredytowa na Black Week 2023”?

Zgodnie z regulaminem promocji „Karta kredytowa na Black Week 2023” może z niej skorzystać każdy kto nie posiadał głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska od 1 lutego 2023 roku. Z promocji będzie można skorzystać tylko za pomocą bankowości Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile do wyczerpania limitu 2000 sztuk nagród (liczy się data rejestracji w promocji) jednak nie później jak do 20 listopada 2023 roku.

Jak sami widzicie promocja wymaga dostępu do bankowości elektronicznej banku a taki najszybciej zapewnicie sobie zakładając Konto Santander zyskując dodatkowe łącznie do 650 zł w kumulacji promocji oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych jak i nawet 500 zł bonusu co miesiąc w ramach programu poleceń.

Nagrodami w niniejszej promocji są:

 • brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy za sam fakt podpisania umowy,
 • jeden voucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro w zamian za spełnienie dodatkowych warunków płatności kartą, o których piszemy w dalszej części.

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 20 listopada 2023 roku (przypominamy, że ilość nagród to 2000 szt. a kluczową datą jest data rejestracji w promocji) zarejestrować się promocji na tej stronie wypełniając formularz, który prezentujemy poniżej a następnie złożyć wniosek o główną kartę kredytową na swoim urządzeniu (np. na tablecie, przez komputer czy też w aplikacji mobilnej banku w Menu => Oferta => Karty => Karta kredytowa => Szczegóły => Chcę kartę). W przypadku gdy chcecie skorzystać z obu promocji, o których pisaliśmy na wstępie pamiętajcie aby wybrać kartę World Mastercard lub Mastercard Silver. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy zawrzeć umowę o główną kartę kredytową w Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile.

Pamiętajcie jednak aby zaktualizować w systemie lub wyrazić:

 • zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną,
 • zgodę na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej poprzez elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Jak zgarnąć bon 300 zł do na zakupy Biedronce lub Allegro?

W ramach promocji można otrzymać elektroniczny voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Aby otrzymać wspomniany bon należy w każdym z trzech miesięcy: w grudniu 2023, w styczniu oraz w lutym 2024 roku zapłacić min. 5 razy główną kartą kredytową wydaną w tej promocji na łączną kwotę min. 500 zł.

W promocji nie będą brane pod uwagę płatności:

 • dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie – zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
 • transakcje Quasi Cash,
 • płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 31 marca 2024 roku SMS-em lub w poczcie w bankowości internetowej lub mobilnej o ile zostaną spełnione warunki promocji. Szczegółowe jej warunki znajdują się w regulaminie,

Do 650 zł łącznej premii w kumulacji promocji Santander Bank Polska

Ruszyła listopada promocja konta osobistego od Santander Bank Polska z jeszcze wyższą nagrodą! Dzięki niej można zgarnąć nawet 650 zł nagrody na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się do 550 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza tym opcjonalnie można zyskać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł bonusu miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Szczegółowy opis tej promocji: HIT! Nawet 650 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty przez pierwsze 12 miesięcy. Tym samym karta ta nie generuje żadnych kosztów o ile nie pozostawimy sobie jej na dłużej :) Po roku opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ;)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet do 990 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl29 komentarzy dla wpisu: “300 zł na zakupy w Allegro lub Biedronka do karty kredytowej Santander Bank Polska + 300 zł w punktach Bezcenne Chwile + do 650 zł premii z kontem osobistym)

 • Mac32 pisze:

  A można w jakiś sposób wyrobić kartę nie zakładając konta osobistego ?

  • ZnB pisze:

   Samą kartę tak ale promocja wymaga jej wyrobienia poprzez Santander internet lub Santander mobile. Takie dostęp sam z siebie raczej ciężko wyrobić. Chyba, że pozostał po zamknięciu poprzednich produktów to można próbować :)

 • Mikołaj pisze:

  Orientujecie się czy jeśli np zapłacę za prąd przez internet lub za upc to czy te transakcje będą zaliczone bo tych sprzedawców obsługują jacyś tam operatorzy płatniczy albo mam jeszcze taki pomysł czy jeśli wypisze sobie kwit i zapłacę kartą na poczcie to też mi to zaliczą z góry dziękuję za pomoc

  • ZnB pisze:

   Wszystko zależy od tego jaki kod MCC mają te transakcje.

  • Mikołaj pisze:

   Czyli obowiązują podobne zasady co w bezcenne chwile ? bo jeśli tak to za blue media czy jak wysyłałem list na poczcie i zapłaciłem kartą to punkty za te transakcje się naliczyły

  • ZnB pisze:

   Pogubiliśmy się już. Pytasz o promocję główną z bonem czy o promocję dodatkową Bezcenne Chwile?

  • Mikołaj pisze:

   O promocję z bonem do biedronki w tej drugiej do bezcenne chwile już zrobiłem dziś dwie transakcje na łączną sumę 100 zł ☺️

  • ZnB pisze:

   Ta promocja nie ma żadnych innych wykluczeń poza opisanymi zatem powinno wszystko wchodzić :)

  • Mikołaj pisze:

   Jakieś są wykluczenia podpunkt c jak rozumiecie jako tylko transakcje walutowe czy coś jeszcze byście do tego zakwalifikowali. 20. W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności:
   a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie
   zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
   b. transakcji Quasi Cash,
   c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut
   wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut,
   DiPocket

  • ZnB pisze:

   Te wykluczenia opisaliśmy. Chodzi nam o to, że nie ma dodatkowych wykluczeń na zasadzie określenia kodu MCC jak np. w promocji Bezcenne Chwile.

 • Beata pisze:

  Trzeba czekać na fizyczną karte ? Czy można ją wcześniej aktywować w aplikacji i płacić poprzez dodanie do GP….

 • Aga pisze:

  A czy jeśli najpierw złożyło się wniosek o kartę a potem zarejestrowało się do promocji to przejdzie?

 • Bodzio pisze:

  24000 pkt wpadło. Teraz następny etap czyli wydanie po 500zł w kolejnch 3 miesiącach…

 • andre pisze:

  Dostaliście mailem jakieś potwierdzenie rejestracji w promo? Jaki był ew. tytuł tej wiadomości?

 • Bodzio pisze:

  Ktoś tu pisał że karta jest bezpłatna ? A mnie dziś obciążyli opłatą miesiączną w kwocie 7,50zł !!!

  • ZnB pisze:

   A spełniłeś warunki promocji? Jeżeli tak to złóż reklamację ponieważ w regulaminie jasno mowa o tym, że „brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy.”

 • Bodzio pisze:

  No tak. Płace 500zł co miesiąc by otrzymać bon di Biedronki

 • Mikołaj pisze:

  Dostał już ktoś kod

 • Adams pisze:

  Dzisiaj wpadł u mnie kod do biedry, u żony jeszcze nie ma

 • Damianerro pisze:

  u mnie dziś smsowo i w apce wpadł kod do Allegro.

 • Mikołaj pisze:

  Adams i co żona dostała? U mnie jeszcze nie ma

 • Adams pisze:

  Nie dostała.
  Czas mają do końca miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.