ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 150 zł w bonie do Allegro dla klientów Citibank za rozłożenie transakcji płatniczej na raty (a dla nowych klientów czeka nawet 1200 zł nagrody na start!)

Do końca promocji pozostało:

Rozłóż transakcję na raty i zyskaj łatwe do 150 zł na zakupy w Allegro :)

Po roku czasu wraca fajna i szybka promka dla klientów Citi. Do zgarnięcia jest łatwe od 50 zł do 150 zł w bonach na zakupy w serwisie Allegro. Promocja dedykowana jest tylko i wyłącznie posiadaczom karty kredytowej Citibanku. Jedyną wadą promocji jest konieczność otrzymania zaproszenia do niej. Należy jednak pamiętać, że aby otrzymywać zaproszenia do promocji w przyszłości należy być posiadaczem takiej karty a najłatwiej wyrobić ją sobie w promocji np. z nagrodą o rekordowej wartości aż 1200 zł czy też w promocji z darmowym telefonem Samsung Galaxy A15 z dodatkową premią 300 zł :)

Promocja tylko dla klientów Citibanku, którzy otrzymali zaproszenie ;)

Promocja pod hasłem „Poznaj Raty w Karcie i odbierz voucher Allegro” dedykowana jest klientom banku Citi Handlowy posiadającym kartę kredytową, którzy nie korzystali do tej pory z oferty planów spłat ratalnych „Komfort” i w terminie obowiązywania promocji otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w niej przez wysyłkę wiadomości SMS lub e-mail lub za pomocą komunikatu wyświetlonego w serwisie bankowości internetowej Citibank Online po zalogowaniu do niego. Promocja trwa tylko do 25 listopada 2024 roku.

Zasady promocji są banalnie proste. Wystarczy rozłożyć na raty minimum jedną z transakcji jaką wykonaliśmy w ostatnim czasie kartą kredytową na kwotę min. 100 zł aby otrzymać bon o wartości od 50 zł do 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Im wyższa kwota transakcji rozłożonej na raty tym wyższa wartość karty podarunkowej:

 • voucher na 50 zł przysługuje za rozłożenie na raty transakcji od 100 zł do 500 zł,
 • voucher na 100 zł przysługuje za rozłożenie na raty transakcji od 501 zł do 1500 zł,
 • voucher na 150 zł przysługuje za rozłożenie na raty transakcji od 1501 zł.

Aby skorzystać z niniejszej promocji należy zalogować się do Citibank, przejść do historii transakcji na karcie kredytowej i wybrać jedną lub kilka z nich (na kwotę min. 100 zł każda z nich) a następnie kliknąć w jej szczegółach „Rozłóż na raty” i dokończyć proces wg własnego uznania co do ilości rat itp.

Oczywiście, aby ta promocja była jak najbardziej opłacalna należy rozłożyć na raty kwotę najbardziej zbliżoną do tej DOLNEJ GRANICY KWOTY wymaganej przez promocję. Im wyższa kwota jaką będziemy rozkładać na raty tym wyższe odsetki zapłacimy a co za tym idzie opłacalność samej promocji spada. Niestety tym razem dla przykładu nie pokażemy Wam jak to rozłożyliśmy na raty u siebie ponieważ takiego zaproszenia nie otrzymaliśmy. Pozostawiamy zatem przykład z POPRZEDNIEJ TEGO TYPU PROMOCJI!

Warto wybrać jak najkrótszy okres spłaty aby zminimalizować koszt odsetek. Należy również wziąć pod uwagę fakt, iż do momentu wysłania nagrody nie można spłacić pozostałych rat jednorazowo. Dopiero po otrzymaniu nagrody można dokonać spłaty całości pozbywając się reszty odsetek. Poniżej prezentujemy jak wyglądał nasz harmonogram spłat w poprzedniej promocji:

lewy       prawy

W zależności od okresu rozliczeniowego załapiemy się maksymalnie na dwie/trzy raty ponosząc tylko koszt odsetek właśnie za te raty. Należy jednak bezwzględnie pamiętać o spłacie całości zobowiązania najlepiej w dniu, w którym otrzymacie nagrodę.

O spełnieniu warunków przyznania nagrody bank powiadomi nas nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym nastąpiło przeniesienie transakcji w plan spłat ratalnych „Komfort” i w tejże wiadomości będzie udostępniony voucher do Allegro.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Nie posiadasz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać aż 1200 zł i więcej…

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub czy nawet 900 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl19 komentarzy dla wpisu: “Do 150 zł w bonie do Allegro dla klientów Citibank za rozłożenie transakcji płatniczej na raty (a dla nowych klientów czeka nawet 1200 zł nagrody na start!)

 • Marks pisze:

  Chyba bardziej opłacalne jest rozłożenie na raty kwoty zbliżonej do DOLNEJ wymaganej granicy?

  • ZnB pisze:

   Oczywiście! W myślach jedno, a w palcach drugie ;)
   Dziękujemy za czujność i zwrócenie uwagi.

   P.S. Oby wszyscy tak skrupulatnie czytali to byłoby nam też łatwiej ;)

 • Mati pisze:

  Można kupić karty podarunkowe na alerabat i opłacić tą kartą a następnie rozłożyć to na raty? Czytałem regulamin i nie widziałem w nim żadnych wykluczeni.

 • Jarek pisze:

  Czy żeby otrzymać voucher na 150 zł można zsumować kilka transakcji żeby przekroczyły wartość 1501zł, czy musi to być jedna transakcja powyżej 1501zł?

  • ZnB pisze:

   W regulaminie jest mowa o co najmniej jednej transakcji na min. kwotę 100 zł zatem wnioskujemy z tego, że można sumować. To wydaje się nawet logiczne bo przeciętny zjadacz chleba raczej nie wydaje na co dzień min. 1500 zł jednym rzutem ;)

 • Justyna pisze:

  Hej , rozłożyłam na plan ratalny – raty w karcie właśnie na 6 miesięcy:)
  Nigdzie nie widzę w aptece tego planu.

  Właśnie po to żeby móc to później spłacić jednorazowo…jedynie widać że przelali na konto główne karty i na tym się kończy.
  W produktach moich widoczne są:
  Karta kredytowa
  Konto osobiste .

  Kochani gdzie znajde ten plan zeby móc to spłacić?

 • Bodzio pisze:

  Nagroda dziś wpadła :)

 • IXI pisze:

  OSZUSTWO! Otrzymany od City voucher nie działa.

  • Katarzyna pisze:

   Może kasjerka nie wie jak go użyć. A jak mimo to nie działa, to trzeba pisać rekalamcje

  • ZnB pisze:

   @Katarzyna: To voucher Allegro zatem kasjerka nie ma tutaj znaczenia.

   @IXI: A ty od razu napisałeś OSZUSTWO bez podania szczegółów. Otrzymałeś voucher? Otrzymałeś! Zatem Citibank wywiązał się z warunków promocji. Jeżeli faktycznie voucher nie działa to wiesz, że przyczyna może leżeć po stronie Allegro a niekoniecznie po stronie Citi?
   Zgłosiłeś problem do Citi?
   Zgłosiłeś problem do Allegro?

   Co odpisali?

  • IXI pisze:

   POMYŁKA ale nie do końca z mojej winy. Przysłany kod (napisany jednym ciągiem, z przecinkami ale bez spacji) okazał się trzema mniejszymi kodami po 50 złotych.
   A miał być jeden bon 150zł. stąd każdy źle by go odczytał – tym bardziej, że nie było spacji, a przecinki można traktować jako część składową kodu.

  • ZnB pisze:

   Dobrze, że się wyjaśniło. Dziękujemy za aktualizację do komentarza.

 • simrisham pisze:

  Dostałem zaproszenie do promocji, chcociaz zgodnie z regulaminem nie kwalifikuję się do niej, bo w przeszłości skorzystałem juz oferty planów spłat ratalnych „Komfort”.
  Czy ktoś był w podobnej sytuacji i pomimo to dostał voucher?

  • ZnB pisze:

   Tak, mamy identyczną sytuację i wg. zapewnienia banku (uzyskanego w wiadomości Citibank Online) samo zaproszenie wystarczy pomimo, iż w przeszłości korzystało się już z planu rat. A w przypadku gdyby voucher nie doszedł mamy się zgłosić po niego w wiadomości. Zatem testujemy, aby na przyszłość móc coś więcej podpowiedzieć. Na chwilę obecną mają czas do końca sierpnia na dostarczenie vouchera.

  • simrisham pisze:

   Ok, dzięki – zatem idziemy w to :)

  • ZnB pisze:

   Od 10 lat mówimy zawsze tak samo: kto nie ryzykuje, nie pije szampana :)
   Gdyby nie ta zasada, nie byłoby tego bloga. Nie byłoby też wielu podpowiedzi. Ryzyko wejście mega niskie, zysk niewielki, ale doświadczenie zostaje na zawsze i może zaowocować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.