ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

O nas

Na co dzień tak jak większość z Was mamy swoje obowiązki: praca, rodzina, dom itp. W wolnych jednak chwilach hobbystycznie korzystamy ze wszelkich możliwych promocji, które przekładają się na realny zysk – a promocje bankowe to nasz konik. Wyszliśmy bowiem z założenia, że kupować i tak trzeba zatem dlaczego np. nie płacić kartą banku, który oferuje zwrot części kwoty zapłaconej za zakupy czy też inną formę wynagrodzenia za tzw. aktywność (np. w postaci tabletu).

Przez długi czas korzystaliśmy z tych promocji w zaciszu domowym, z biegiem czasu wciągały się w zabawę kolejne osoby z grona znajomych czy też rodziny co spowodowało coraz to większą wymianę doświadczeń i zapotrzebowanie na kolejne promocje. Nie ukrywamy – zrobiło się łatwiej i ciekawiej!

W związku z powyższym postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu promocji z jeszcze szerszym gronem osób tym razem już publicznie. Skoro dana promocja jest już prześwietlona przez nas i często też sprawdzona osobiście to dlaczego nie podzielić się nią z innymi osobami zwłaszcza, że zdarzają się promocje tak zawiłe, że aż niemożliwe do przyswojenia na pierwszy rzut oka.

Chcielibyśmy jednak podkreślić, iż opisane oferty to nic innego jak tylko i wyłącznie informacja o promocji oraz osobiste zdanie autora i doświadczenia z nią związane. Zastrzegamy, iż w opisie mogą zdarzyć się błędy czy też pomyłki a skorzystanie z omawianych ofert jest Twoją świadomą decyzją. Pamiętaj, iż nasze porady nie zwalniają Cię z przeczytania regulaminów danych ofert oraz wszelkich innych dokumentów, które akceptujesz korzystając z promocji.

Wszystkie przedstawione oferty są ofertami firm zewnętrznych a autor strony nie jest z nimi związany. Nie ponosimy zatem żadnej odpowiedzialności za działanie tych firm oraz aktualność omawianych ofert w chwili skorzystania z niej. Za każdym razem przed skorzystaniem z oferty/promocji należy się z nią zapoznać na stronie firmy zewnętrznej (banku), do której prowadzi link kierujący oraz z jej regulaminem, który jest podstawą do ewentualnych reklamacji.

Zapraszamy i zachęcamy również do korzystania z innych promocji i okazji spoza branży finansowej na naszym bliźniaczym blogu – ZarabiajnaOkazjach.pl

ZarabiajnaBankach.pl

 

 

Życzymy udanych łowów!

Zespół ZarabiajnaBankach.pl

[ssba_hide]