ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Newsletter – zapisz się aby nie przegapić żadnej promocji!

Newsletter ZarabiajnaBankach.plWitaj Drogi Czytelniku!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przegapić promocję bankową lub inne ważne wydarzenie, które pozbawiło Cię dodatkowej premii z tytułu promocji? Teraz masz szansę zapobiec temu zapisują się na nasz newsletter redagowany przez ZarabiajnaBankach.pl. Dzięki niemu będziesz powiadamiany:

  • o najważniejszych wydarzeniach z mijającego tygodnia (max. 2x w tygodniu),
  • o promocjach cieszących się największym zainteresowaniem, które dobiegają końca.

Nie musisz się obawiać o SPAM z naszej strony, nie będziemy do Ciebie wysyłać żadnych reklamach, żadnych załączników (jeżeli tak się wydarzy oznacza to, że mail nie był wysłany przez nas – nie otwieraj ich!). Nasz newsletter będzie dotyczył tylko i wyłącznie wpisów publikowanych na blogu ZarabiajnaBankach.pl. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać z naszej listy o ile uznasz, że korespondencja przesyłana do Ciebie nie odpowiada Twoim potrzebom. Przykład naszego newslettera. Możesz również przejrzeć całe archiwum naszego newslettera.

Zachęcamy do zapisania się na newsletter – wystarczy wypełnić poniższy formularz i potwierdzić subskrypcję za pomocą linka aktywacyjnego przesłanego na Twoją skrzynkę.Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

[ssba_hide]