ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Odbierz aż 550 zł premii z eKonto możliwości od mBank (w tym 200 zł do Allegro lub Media Expert) + 7% na rachunku Moje Cele

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Promocja dla młodych dająca zarobić rekordowe 550 zł na rachunku eKonto możliwości!

mBank ruszył ze świetną promocją „dla młodych” oferując nagrodę o łącznej o wartości aż 550 zł. Główna promocja „Bo mogę więcej II” to w zasadzie kontynuacja znanej promocji konta dla osób w wieku od 18 do 24 lat, która za założenie eKonta możliwości oferuje 350 zł premii w gotówce. Natomiast kolejna, nowa promocja „Łap bony od mBank II” dorzuca do tego 200 zł w bonie do Allegro lub Media Expert. Samo eKonto możliwości jak i karta są zupełnie darmowe a na rachunku Moje Cele zgarniemy opcjonalnie 7% odsetek dla kwoty do 50 tys. zł!

Kumulacja dwóch promocji z rekordową premią wynoszącą aż 550 zł!

Na niniejszą kumulację promocji składają się dwie niezależne od siebie promocje, które oczywiście można ze sobą połączyć. Mowa tutaj dokładnie o promocji:

 • „Łap bony od mBank II”, w której nagrodą jest voucher o wartości 200 zł do Allegro lub Media Expert (do wyboru) przy czym pula nagród wynosi po 2500 szt. czyli łącznie z promocji będzie mogło skorzystać 5000 osób. Promocja ta będzie dostępna nie dłużej jak do 19 marca 2024 roku,
 • Bo mogę więcej II”, w której nagrodą jest do 350 zł w formie przelewu na konto przy czym należy zauważyć, że promocja ta trwa do 7 lutego 2024 roku.

Załóż eKonto możliwości i zgarnij 550 zł nagrody od mBank!

Pierwsza premia: 200 zł w bonie do Allegro lub Media Expert

Aby przystąpić i skorzystać z promocji „Łap bony do mBanku II” należy być osobą pełnoletnią, która ukończyła 18 lat ale nie ukończyła jest 24. roku życia. Należy być również nowym klientem mBank. Zgodnie z zapisami regulaminu promocji:

Przez Nowego Klienta, rozumiemy osobę, która od 01.01.2020 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
– rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
– rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W przypadku spełnienia powyższego warunku wystarczy, że do dnia 19 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród, których jest 2500 szt. bonów do Allegro oraz 2500 szt. bonuów do Media Expert) zapiszemy się do promocji na tej stronie a następnie złożymy wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą VISA za pomocą aplikacji mobilnej. Pamiętajcie również o uruchomieniu we wniosku usługi „Moje cele” oraz „mOkazje”. Następnie należy zawrzeć umowę poprzez selfie lub e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części).

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Warunki promocji są niezwykle proste i żaden uczestnik nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem. Aby uzyskać wybrany przez siebie bon o wartości 150 zł należy po podpisaniu umowy o konto wraz z kartą płatniczą (na tzw. selfie w apce banku) dokonać min. 5 płatności telefonem w miesiącu, w którym założone zostało konto lub do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym konto zostało otwarte. Za płatność telefonem bank uznaje bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta Visa.

Nagroda w formie e-kodu na 200 zł do jednego z dwóch sklepów: Allegro lub Media Expert zostanie udostępniona za pośrednictwem mOkazji w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto. Nagroda będzie dostępna w serwisie oraz aplikacji przez 60 dni.

Szczegóły tej promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż eKonto możliwości i zgarnij 550 zł nagrody od mBank!

Druga premia: 350 zł łatwej premii za konto otworzone zdalnie

Aby przystąpić i skorzystać z promocji „Bo mogę więcej II” należy być osobą pełnoletnią, która ukończyła 18 lat ale nie ukończyła jest 24. roku życia. Należy być również nowym klientem mBank. Zgodnie z zapisami regulaminu II edycji promocji:

Przez Nowego Klienta, rozumiemy osobę, która od 01.01.2020 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
– rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
– rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W przypadku spełnienia powyższego warunku wystarczy, że do dnia 7 lutego 2024 roku zostanie wypełniony promocyjny wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą oraz zawarta umowa z bankiem (samo wypełnienie wniosku w tym terminie nie wystarczy). Pamiętajcie również o uruchomieniu we wniosku usługi „Moje cele”. Następnie należy zawrzeć umowę poprzez selfie lub e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w interesującym nas mieście.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Warunki promocji są niezwykle proste i żaden uczestnik nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem. Po podpisaniu umowy o konto wraz z kartą płatniczą (na selfie z dodatkową premią, poprzez kuriera lub w wybranej placówce banku) należy spełnić poniższe warunki promocji – na ich spełnienie mamy czas w miesiącu aktywacji konta oraz w kolejnym pełnym miesiącu po aktywacji konta:

 • pierwsze 20 zł premii otrzymamy jeżeli wykonamy w tym czasie minimum 4 płatności telefonem – za płatność telefonem rozumie się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego lub przez BLIK zbliżeniowy,
 • drugie 20 zł premii otrzymamy jeżeli wykonamy w tym czasie minimum 4 przelewy na telefon – za przelew na numer telefonu rozumie się przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK,
 • trzecie 20 zł premii otrzymamy jeżeli w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego będziemy mieli aktywny cel oszczędnościowy – za aktywny cel oszczędnościowy bank uznaje rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 50 zł,
 • czwarta premia w kwocie 140 zł zostanie wypłacona jeżeli spełnione zostaną wszystkie powyższe warunki dla premii pierwszej, drugiej oraz trzeciej.

Załóż eKonto możliwości i zgarnij 550 zł nagrody od mBank!

Na zakończenie jest jeszcze do zgarnięcia bonus 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód o czym pisaliśmy już na wstępie.

 • na selfie – konto otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego;
 • przez e-dowód – konto otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto możliwości na selfie lub przez e-dowód oraz spełnione zostaną warunki do otrzymania wszystkich czterech premii, o których pisaliśmy wyżej to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany na konto otwarte w promocji.

Nagrody będą wypłacane do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarte zostało konto – oczywiście o ile spełnimy powyższe warunki promocji. To wszystko ;)

Bonus: 7% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 7% do kwoty 50 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 5,5%).

Przykład: jeżeli otworzysz rachunek Moje Cele 28.09.2023 r., to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Przykład: jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki Moje Cele i ostatniego dnia września miałeś na nich 300 zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec października, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia września.

Ile kosztuje utrzymanie eKonta możliwości?

eKonto możliwości oferowane jest osobom, które nie ukończyły jeszcze 24. roku życia. Po tym okresie rachunek automatycznie jest przekształcany w eKonto osobiste. Jego podstawowe zalety to:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za obsługę karty,
 • 0 zł za wybór wizerunku karty,
 • 0 zł za przelewy Elixir wykonywane w bankowości internetowej i mobilnej,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Szczegółowe opłaty można znaleźć standardowo w TOiP.

Załóż eKonto możliwości i zgarnij 550 zł nagrody od mBank!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.