ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Zyskaj nawet 500 zł bonusu do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + do 1025 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz do 500 zł zwrotu za płatności w wybranych punktach

Po krótkiej przerwie wraca promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można zgarnąć 300 zł w bonach do Biedronki. Ale to nie wszystko ponieważ dzięki programowi Bezcenne Chwile można zyskać dodatkowo aż 200 zł w punktach. Poza tym tak jak poprzednio karta ta oferowana jest za 0 zł przez pierwszy rok a do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią wynoszącą nawet 1025 zł na start.

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard” nagrodą jaką można zdobyć są vouchery elektroniczne o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę! Czyli promocję obsłużymy bezkosztowo ;) Dodatkowo opisywaną tutaj promocję można połączyć z promocją punktową programu Bezcenne Chwile zyskując w łatwy sposób 16000 pkt o wartości 200 zł.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 lipca 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas a dokładniej:

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 02.10.2023 r. a 31.12.2023 r. spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci (w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego),
3) nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 31.12.23 r.,
4) od 1.07.2022 r. do 2.10.2023 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i rekordową premię aż 1025 zł na start!

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucania wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 31 grudnia 2023 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus dla banku :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku. W tym samym terminie należy się również zalogować do bankowości elektronicznej, nadać PIN karcie oraz ją aktywować.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

Jak uzyskać nagrodę główną czyli vouchery o łącznej wartości 300 zł do Biedronki? 

Aby otrzymać trzy elektroniczne vouchery w sumie o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce z promocji głównej, należy przez trzy kolejne pełne miesiące po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie) na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym miesiącu. Co ciekawe przelew z karty kredytowej czy też wypłata z bankomatu również spełnia warunki promocji ale trzeba uważać na koszty takich operacji o czym w dalszej części – nie polecamy tych metod i są nieopłacalne!

Przykład:Jeśli Umowę o Kartę kredytową podpiszesz w październiku 2023 roku, e-kod możesz otrzymać za: listopad, grudzień 2023 roku i styczeń 2024 roku, czyli za 3 pełne miesiące kalendarzowe po zawarciu umowy. Aby dostać e-kod za listopad 2023 roku, zrób w Transakcje Kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł. Tak samo postępuj w kolejnych miesiącach.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Wykluczone są również transakcje oznaczone kodami:

 • MCC 5300 – handel hurtowy,
 • MCC 4111 – usługi transportowe.

Nagrody w postaci voucherów bank wyśle w formie wiadomości SMS w terminie do 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości minimum 200 zł

Promocja „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 9 października 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 15000 sztuk po 16000 pkt każda. 

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 9 października 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę tego banku (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia i nie wykluczają z promocji). Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż trzykrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) dwie lub trzy karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 32000 pkt lub nawet 48000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 48000 pkt dla trzech różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł przy użyciu portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay), do którego została dodana karta przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w odrębnym wpisie na blogu: Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

Powiększ zysk o od 425 zł do 1025 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas

Pojawiła się kolejna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią pieniężną co zawsze jest dodatkowym atutem. W ramach promocji „Podaruj sobie prezent” można zyskać 425 zł premii pieniężnej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo cały czas jest jeszcze dostępna rewelacyjna promocja programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć aż 600 zł w bonach na zakupy w różnych sklepach ;)

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: 425 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Podaruj sobie prezent” + łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 9 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 15 zł miesięcznie. Opłat za te karty będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych danych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 990 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 grudnia 2023 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 31 grudnia 2023 podpisz umowę o kartę kredytową, zaloguj się do bankowości, nadaj PIN i aktywuj kartę
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy w każdym z tych miesięcy dokonuj określonych płatności wydaną w promocji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
do 30 dni po spełnieniu warunków zostanie wysłana nagroda w postaci wiadomości SMS

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “Zyskaj nawet 500 zł bonusu do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + do 1025 zł premii do konta osobistego

 • Piotr pisze:

  Jakby obniżyli wymagany obrót kartą to czemu nie. 1000 zł to sporo przy kilku kartach ;-)

 • Anna pisze:

  To kartą kredytową mam dokonać płatności 3 x 1000 zł, a aby uzyskać punkty z Programu Bezcenne Chwile, to muszę wykonać transakcje na kwotę 500 zł przy użyciu Portfela elektronicznego?
  To nie da się tych transakcji jakoś połączyć? Tak jak było w poprzedniej edycji promocji.

 • Bart pisze:

  W jaki sposób trzeba wykazać dochody? Wystarczy wyciąg z konta czy trzeba dostarczać jakieś dokumenty od pracodawcy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.