ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Większa nagroda! Aż 400 zł do Allegro z Visa TurboKARTA od Santander Consumer Bank + do 360 zł zwrotu rocznie za zakupy

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z TurboKARTĄ kredytową zyskujesz 400 zł na zakupy w Allegro oraz zwroty za zakupy

Ruszyła najnowsza promocja karty kredytowej od Santander Consumer Bank. Jak zapewne wiecie TurboKARTA oferuje 5% zwrotu za płatności na myjniach samochodowych, 3% zwrotu za płatności w restauracjach oraz 1% za zakup paliwa. Rocznie w ten sposób możemy zaoszczędzić do 360 zł na zasadzie uzyskanego zwrotu za płatności tą kartą. Teraz bank dorzuca do tego kolejne 400 zł w bonach na zakupy w Allegro za wyrobienie tej karty co łącznie da nawet 760 zł bonusu w ciągu roku :)

„Weź kartę i zyskaj bony” – kto i jak może skorzystać z promocji?

Santander Consumer Bank znany jest głównie z oferowania promocji dla swojej sztandarowej Visa TurboKARTY, która daje możliwość uzyskania zwrotu części środków przeznaczonych na zakupy (tzw. moneyback) w wybranych punktach handlowo-usługowych (pisaliśmy o tej promocji tutaj). Od dziś bank ten dorzuca kolejny bonus jakim są vouchery do Allegro o łącznej wartości aż 400 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda osoba, która do dnia 29 lutego 2024 roku zawrze umowę o kartę kredytową Visa TurboKARTA. Niestety w tej promocji pojawił się limit nagród 6000 szt. (z promocji skorzysta zatem pierwsze 1500 osób ponieważ każdy może otrzymać max. 4 vouchery każdy o wartości 100 zł) oraz pojawiła się karencja dla byłych klientów co powoduje, że część z Was zapewne będzie wykluczona z promocji:

Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 i w 2023 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tę kartę.

TurboKARTĘ można otrzymać bez wychodzenia z domu – wystarczy wypełnić formularz o kartę kredytową i poczekać na kontakt ze strony banku. Po przeprowadzonej rozmowie z pracownikiem banku i uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zostanie wysłana umowa za pośrednictwem kuriera lub zostanie zawarta na podstawie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł (do decyzji klienta).

Wypełnij wniosek o Visa TurboKARTA i zyskaj minimum 400 zł do Allegro

Nagroda 1: 400 zł premii w voucherach do Allegro – banalnie proste warunki!

Nagrodą w niniejszej promocji są vouchery na zakupy w Allegro o łącznej wartości 400 zł. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy płatności kartą na kwotę łączną min. 600 zł otrzymamy voucher w wysokości 100 zł. Voucher ten może być przyznany maksymalnie cztery razy w przeciągu pierwszych pięciu miesięcy (pierwszy miesiąc to miesiąc zawarcia umowy). Poza tym w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę należy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku. Jak widać warunki samej promocji jak i wnioskowanie o kartę są niesamowicie proste. 

Należy jednak pamiętać aby nie posiadać zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy o kartę w kwocie wyższej niż 50 zł i dłuższej niż 10 dni na dzień przyznania nagrody. 

Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:

 • MCC 7995 – Obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • MCC 4829 – Przelew środków pieniężnych,
 • MCC 6010 – Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe,
 • MCC 6012  -Instytucje finansowe -Towary i usługi,
 • MCC 6051 – Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
 • MCC 6211 – Pośrednicy ubezpieczeniowi,
 • MCC 6540 – Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty.

Nie są również uwzględniane operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nagroda zostanie przekazana w wiadomości SMS najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

„Zakupy z premią” czyli TurboKARTA z moneybackiem – kto i jak może skorzystać?

Od 1 września 2020 roku dostępna jest również promocja „Zakupy z premią”. Będzie ona dostępna do odwołania o czym bank ma poinformować stosownym pismem wysłanym z miesięcznym wyprzedzeniem na adres korespondencyjny. W ramach promocji można uzyskać nawet 5% zwrotu za płatności wydaną kartą a dokładniej:

 • 5% wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw,
 • 3% wartości transakcji w restauracjach a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach,
 • 1% wartości transakcji na stacjach paliw zarówno za paliwo jak i inne zakupy.

Zgodnie z regulaminem promocji aby z niej skorzystać wystarczy być posiadaczem karty kredytowej Visa TurboKARTA (nie ma żadnych innych warunków):

Program ma charakter ogólnopolski i przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA (zwanej dalej Umową) oraz spełniają warunki uczestnictwa w Programie, określone w niniejszym Regulaminie Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” (zwane dalej Uczestnikami).

Wypełnij wniosek o Visa TurboKARTA i zyskaj do 360 zł zwrotu rocznie

Nagroda 2: Nawet 5% zwrotu za zakupy – do 360 zł oszczędności w roku!

Premią w niniejszej promocji jest częściowy zwrot poniesionych kosztów w wybranych punktach usługowo handlowych a dokładniej:

 • w wysokości 5% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych na samodzielnych myjniach samochodowych (z kodem MCC: 7542), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym,
 • w wysokości 3% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych w restauracjach a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym,
 • w wysokości 1% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983), zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym.

Maksymalny zwrot w danym miesiącu to 30 zł co daje nam nawet 360 zł oszczędności w ciągu roku z tytułu aktywnego korzystania z karty kredytowej Santander Consumer Bank. Nagroda z tytułu zwrotu za transakcje jest przekazywana na rachunek karty w dniu generowania wyciągu.

Jak widać warunki samej promocji jak i wnioskowanie o kartę są bardzo proste. To powoduje, że nie trzeba się zastanawiać czy o czymś nie zapomnieliśmy a promocja jest świetną alternatywą dla osób, które mają z tym problem i dużo płaca kartą w wymienionych punktach..

Ile kosztuje TurboKARTA?

Przejdźmy teraz szybko przez opłaty za kartę Santandera, która jak się okazuje może być zupełnie darmowa. Visa TurboKARTA kosztuje 6,90 zł miesięcznie o ile w danym okresie rozliczeniowym nie zrealizujemy transakcji kartą na min. 1000 zł. Przy płatnościach powyżej tej kwoty karta nie będzie generowała żadnych kosztów. Reszta w zasadzie nas nie interesuje jeżeli chodzi o obsługę tej promocji.

Co ciekawe do karty otrzymujemy darmowy pakiet Car Assistance – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zarówno w kraju, jak i za granicą. Car Assistance zapewni pomoc w przypadku awarii czy kradzieży samochodu, a nawet jeśli zabraknie paliwa. W razie wypadku Centrum Alarmowe zorganizuje Ci samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu oraz opiekę na dziećmi. Do Twojej dyspozycji jest również Serwis Informacyjny, który udzieli Ci wszelkich informacji komunikacyjnych – o podróżach i pogodzie, a także poinstruuje, jak postępować w razie wypadku. Dokładny zakres Car Assistance określa OWU.

Szczegółowy wykaz opłat znajduje się w TOiP.

Wypełnij wniosek o Visa TurboKARTA i zyskaj minimum 400 zł do Allegro

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1200 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Większa nagroda! Aż 400 zł do Allegro z Visa TurboKARTA od Santander Consumer Bank + do 360 zł zwrotu rocznie za zakupy

 • Maniek pisze:

  Dobrze rozumiem, że te 400zł w bonach do allegro to w 4-5 miesięcy się otrzyma i można likwidować kartę kredytową bez żadnych kosztów? I drugie pytanie „zaległość w spłacie zadłużenia na karcie” to chodzi o zaległość po tych 54 dniach dozwolonych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.