ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! Zrób zakupy za 990 zł i odbierz 990 zł premii do karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + 400 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

990 nagród o wartości 990 zł za dokonanie płatności kartą na kwotę 990 zł :)

Gotowi na weekend? Mamy bowiem dla Was jedną z najciekawszych promocji tego roku. Do zdobycia mega łatwa nagroda w wysokości aż 990 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity i płatności na kwotę 990 zł. Do tego wszystkiego okres karencji dla byłych klientów został skrócony do granic możliwości. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją zupełnie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia aż 400 zł premii w gotówce :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj bardzo łatwe bonusy o wartości aż 1500 zł!

No i mamy kolejną kumulację promocji czyli to co i Wy i my lubimy najbardziej. Od dziś w Citibanku jest dostępna najłatwiejsza kumulacja jaka dotąd pojawiła się na blogu. Do tego należy wziąć pod uwagę, że promocja ta posiada bardzo krótki okres karencji wynoszący tylko pół roku czyli od 1 marca 2023 roku. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Liczymy…:

 • 693 zł premii pieniężnej w niniejszej promocji,
 • 297 zł w bonach w postaci 23760 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 400 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo… bo nawet 1500 zł premii :)

Wysoka nagroda, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Jesień z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć 693 zł premii pieniężnej oraz 23760 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 297 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 marca 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest 600 zł w bonach do Lidla lub promocją z darmowym głośnikiem JBL. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości aż 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 30 listopada 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Należy również wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 990 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem co chyba nikogo nie zdziwi przy takich warunkach promocji i tak wysokiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!

Jak zdobyć nagrodę główną o wartości 990 zł?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest premia pieniężna w łącznej wysokości 693 zł oraz 237600 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony o równowartości 297 zł. Aby ów nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zrealizować płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 99 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w każdym z pierwszych dziesięciu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Przykład: podpisując umowę w październiku 2023 roku mamy czas do końca listopada 2023 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile a od listopada 2023 do sierpnia 2024 należy realizować wymagane płatności bezgotówkowe na kwotę min. 99 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 23760 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 297 zł), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

Drugą nagrodę jaką jest 99 zł premii pieniężnej miesięcznie otrzymamy za spełnienie warunków płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym oraz dziesiątym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy płatności kartą na łączną kwotę min. 99 zł otrzymamy zwrot na kartę w wysokości 99 zł. Łącznie można uzyskać 693 zł premii pieniężnej w formie zasilenia rachunku karty.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 100 zł 

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” będzie dostępna do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 19000 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile (w skrócie BCh). Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 400 zł w gotówce lub w promocji karty kredytowej np. z bonami 600 zł do Lidla.

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie BCh kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 12 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania.

Szczegóły promocji opisaliśmy tutaj: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 23,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 listopada 2023 (max. 900 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile
przez 10 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 99 zł
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 990 zł łatwej nagrody!, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl11 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! Zrób zakupy za 990 zł i odbierz 990 zł premii do karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + 400 zł premii w gotówce do konta

 • Maciej pisze:

  Czy komuś zdarzył się problem na etapie robienia zdjęcia dowodu? Nowy smartfon, dobre oświetlenie, brak refleksów itp., a mimo to przy kilkunastu próbach strona Citi wyrzucała komunikat o słabej jakości zdjęć… Już w kilku miejscach zakładałem konta przy pomocy biometrii, ale z tak dramatycznie słabym procesem pierwszy raz się spotkałem xD

  W końcu wybrałem kuriera, ale niesmak pozostał (tym bardziej, że kurier wydłuża cały proces o kilka dni…).

 • Maciej pisze:

  Czy ktoś się orientuje jaka jest minimalna wysokość limitu na karcie kredytowej? Przed chwilą konsultantka przekazała mi w rozmowie telefonicznej, że jest to 5600 zł. Czy to prawda? O jakich limitach wam mówiono?

  Kiedyś wyrabiałem kk w City i nie było kłopotu ze sporo mniejszym limitami.

  • ZnB pisze:

   Jakieś 3 m-ce temu wyrabialiśmy emerytce KK w Citi z limitem 3000 zł :)

  • Maciej pisze:

   No właśnie ;)

   U mnie konsultantka stwierdziła, że musi być minimum 5600, po czym sprawdziła zdolność, okazało się, że jej nie ma i szybciutko zakończyła rozmowę. Ogólnie pierwszy raz w historii zdarzyło mi się nie dostać KK. Przy limicie rzędu 1-3 tys. podejrzewam, że nie byłoby z tym problemu (później przejrzałem regulaminy i widzę, że Simplicity nie ma jakiegoś minimalnego wymaganego limitu).

   Spory minus dla Citi Banku (tym bardziej, że ich system miał jeszcze problem z zaakceptowaniem zdjęcia dowodu) i nauczka na przyszłość, żeby sprawdzić regulaminy pod kątem minimalnego limitu przed rozmową z bankiem.

  • ZnB pisze:

   Jak ktoś mówi, że coś „musi być” to zawsze pytaj gdzie jest to napisane nawet gdy nie czytałeś wcześniej ;)

 • Marek pisze:

  Z regulaminu:
  „4.3 Promocja ulega automatycznemu rozwiązaniu przed dniem zakończenia Okresu
  Obowiązywania Promocji z chwilą, gdy osiągnięty zostanie Limit Nagród. W przypadku, gdy
  liczba Uczestników spełniających Kryteria Kwalifikacyjne przekroczy Limit Nagród, do wypłat
  Nagrody stosuje się następujący mechanizm: Nagroda zostanie rozdzielona pomiędzy
  Odbiorców Nagrody zgodnie z zasadą pierwszeństwa, w oparciu o datę, w której Uczestnik
  pomyślnie otworzył swój rachunek bieżący, a tym samym pomyślnie zarejestrował się jako
  klient RDB.”
  Czyli z faktu, że promocja nadal jest aktywna można wnioskować, że Limit Nagród nie został osiągnięty.

 • Marek pisze:

  Również z pkt 4.3:
  „RDB poinformuje niezwłocznie o osiągnięciu Limitu Nagród na swojej stronie internetowej i w
  swoich kanałach informacyjnych w mediach społecznościowych.”
  Czyli jeżeli nadal na stronie RDB reklamują otwarcie konta w prmocji (50% zwrotu) to Limit Nagród nie został osiągnięty.

 • Lukasz pisze:

  Jak w tym dziwnym banku dodać kartę do bezcennych chwil? Rejestruje się na stronie i w city mobile każe pobrać pdfy i zaakceptować…gorzej, ze nigdzie nie pdf do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.