ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

REKORD! Aż 650 zł nagrody od mBank za eKonto osobiste (w tym bon 200 zł do Biedronki) + do 7% dla oszczędności

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 16.01.2023] Promocja została zakończona w wyniku wyczerpania się puli nagród.

MEGA OKAZJA! Bardzo wysoka premia za konto w mBanku – tylko 3000 sztuk nagród!

Wraca rewelacyjna promocja eKonta osobistego od mBank z rekordowo wysoką premią. Mamy szansę zgarnąć w niej aż 650 zł premii do konta osobistego oraz 7% odsetek z oszczędności na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 450 zł i voucher do Biedronki o wartości 200 zł (jaki i usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Skorzystacie? :D

Warunki przystąpienia do omawianej promocji

To kolejna odmiana promocji konta osobistego mBanku znana z ostatnich lat z delikatnymi modyfikacjami warunków. W najnowszej kampanii przygotowanej przez bank można zarobić więcej aniżeli ostatnio bo aż 650 zł bonusu z czego do 450 zł wypłacane jest na otwarte konto a 200 zł przekazywane w formie vouchera do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka a do tego otrzymamy dodatkowo gratis usługę Allegro SMART! na miesiąc. Poza tym możemy skorzystać z oprocentowania 7% na rachunku Moje Cele.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 650 zł!

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji, o których piszemy szczegółowo w dalszej części to będzie można otrzymać maksymalnie do 650 zł nagrody w skład której wchodzi:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 150 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł,
 • Nagroda specjalna za Wpływ i Transakcje w formie e-kodu o wartości 200 zł do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka oraz usługa Allegro Smart na miesiąc za darmo.

Promocja potrwa do wyczerpania się limitu promocyjnych wniosków których jest 3000 sztuk ale nie dłużej jak do 31 stycznia 2024 roku. Nie ma zatem co zwlekać z decyzją. Ilość promocyjnych kont, które jeszcze są dostępne wyświetlane znajdziecie na liczniku strony promocji. Na chwilę publikacji artykułu licznik pokazuje jeszcze grubo ponad 2900 „wolnych miejsc” ;)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2020 roku a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji należy najpierw dokonać zapisu do promocji na dedykowanej stronie klikając przycisk „zapisz się do promocji” wybierając w formularzu nagrodę jaką chcemy otrzymać, podając jednocześnie swoje dane oraz wyrażając zgodę na przystąpienie do promocji z jednoczesnym zaakceptowaniem jej regulaminu.

Następnie należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią do 650 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb1) poprzez kliknięcie przycisku „załóż konto”. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele i zapisać się do programu mOkazje (to tam będzie do odbioru voucher 200 zł do Biedronki) oraz zaakceptować oświadczenia dotyczące przystąpienia do promocji.

Kolejny krok to zawarcie umowę poprzez e-dowód lub selfie (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię 150 zł za skorzystanie z tej formy zawarcia umowy – szczegóły w dalszej części) lub poprzez kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 650 zł!

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 210 zł?

Nagroda dodatkowa w wysokości 10 zł zostanie przydzielona jeżeli przed otwarciem konta złożymy wniosek zapisujący do promocji dostępny na stronie promocji. Następnie należy otworzyć przez selfie lub przez e-dowód wniosek eKonta osobiste wraz z kartą oraz dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Regulamin tej promocji znajduje się tutaj.

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we wrześniu i/lub w październiku, to Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca listopada.

Kolejne dwie premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji we wrześniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w listopadzie/grudniu, to odpowiednio Premie I/II za Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca grudnia/stycznia.

Łącznie zarobimy zatem 200 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 2 razy po 50 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody te będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Jak zgarnąć nagrodę specjalną w wysokości 200 zł na zakupy w Biedronce?

Nagrodą specjalną w tej promocji jest voucher o wartości 200 zł do Biedronki + usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc. Voucher ten otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu.

Pamiętajcie również o tym aby przy wnioskowaniu o konto zapisać się do programu mOkazje (wyrazić zgodę na przystąpienie do programu) ponieważ to w ramach tego programu udostępniony zostanie voucher do Biedronki (voucher zostanie udostępniony w terminie do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta). Kod do Biedronki będzie można pobrać w ramach mOkazji w ciągu 60 dni od udostępnienia go w serwisie bankowości internetowej.

Zauważcie, że warunek otrzymania nagrody specjalnej jest zbieżny z warunkami otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ. Tym samym spełniając warunek dla pierwszej nagrody z premią 100 zł automatycznie spełniony zostaje warunek uzyskania vouchera 200 zł do Biedronki :) Regulamin promocji z dodatkowym bonem 100 zł znajdziecie tutaj.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 650 zł!

Bonus 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 150 zł:

 • na selfie – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego,
 • przez e-dowód – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto osobiste na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 100 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 13 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus: 7% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 7% do kwoty 50 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 5,5%).

Przykład: jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 28.09.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 650 zł!

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

Przykład: jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia września miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec października, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia września.

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2024 (lub do wyczerpania się 3000 szt. wniosków) zapisz się do promocji na tej stronie wybierając jednocześnie rodzaj nagrody wraz z kartą płatniczą
do 31 stycznia 2024 (lub do wyczerpania się 3000 szt. wniosków) wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą a następnie zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim oraz trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 650 zł!



, , , , , , , , , , , , , , ,




Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl



16 komentarzy dla wpisu: “REKORD! Aż 650 zł nagrody od mBank za eKonto osobiste (w tym bon 200 zł do Biedronki) + do 7% dla oszczędności

 • Paweł pisze:

  Trzeba utrzymywać otwartą kartę debetową?

  • Pawel pisze:

   Wgl to trzeba ją brać? Te 350zł trochę są nie na rękę, a tym bardziej na wydanie…

  • ZnB pisze:

   Tak, promocja ta wymaga zawnioskowania o kartę. Sugerujemy przeczytać wszystkie trzy regulaminy lub tylko te, z których chcesz skorzystać. My piszemy jako całość a wtedy karta jest wymagana i bez niej nie ruszysz :)

  • Pawel pisze:

   Szkoda, że ta promocja mokazji nie działa z kontem intensive. Ale do intensive jest promocja rok smart allegro przy płatności 4×2000. Zobaczcie i możecie wrzutkę zrobić.

 • Karol pisze:

  W treści pojawia się kwotą 150 do biedronki. Do poprawy

 • Damian pisze:

  Co znaczy, że różnica na rachunku oszczędnościowym w kolejnym miesiącu musi wynosić 100 zł? Jeśli wpłacę 50 tys. to w kolejnym wystarczy wpłacić 100 zł czy trzeba wpłacić 50.100 zł?

 • Tomek pisze:

  Czy aby otrzymać bon oraz wyplatę środków promocyjnych trzeba założyć cel? rozumiem ze jest to warunek otrzymania tego orpcentowania ale jesli nie chce lokować pieniędzy to czy mogę to pominąć?

  • ZnB pisze:

   Możesz pominąć. Ale zerknij też jeszcze w regulaminie czy czegoś nie przeoczyliśmy. Wychodzimy z zasady, że lepiej czasem zrobić coś z „zapasem” aniżeli później stracić całość nagród ;)

 • pawciu pisze:

  Mogę zasilić konto 1000 zł i od razu zrobić przelew zwrotny i warunek promocji zostanie spełniony?

 • Miki pisze:

  Czy ktokolwiek otrzymał bon do biedronki?

 • Kamil pisze:

  hm dzis 31 warunki spełnione w grudniu i styczniu dla pewności i narazie cisza nic nie dostałem ani złotówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.