ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 64000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 800 zł do Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao [aktualizacja]

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja karty kredytowej Banku Pekao z rekordową nagrodą!

Lubicie promocje punktowe programu Bezcenne Chwile? No to kolejny bank ma taką w swojej ofercie. Tym razem w zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem w Pekao możemy zyskać nawet 64000 pkt wymiennych na różne bony o wartości do aż 800 zł! Wystarczy podpisać umowę o kartę i dokonywać zakupów kartą na łączną kwotę min. 250 zł miesięcznie przez najbliższy kwartał. Co najważniejsze karta ta może być całkowicie darmowa!

[Aktualizacja] Kumulacja dwóch promocji z premią łączna wynoszącą aż 800 zł :)

W ostatnim czasie pojawiła się kolejna promocja dla Karty Kredytowej z Żubrem a to oznacza, że mamy do czynienia z kumulacją promocji, w których nagrodą jest:

 • do 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości do 600 zł w promocji opisywanej w tym wpisie,
 • do 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości do 200 zł w dodatkowej promocji „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach” omawianej dokładnie tutaj.

Promocje można ze sobą połączyć spełniając warunki obu i tym samym zgarniając łącznie do 64000 pkt o wartości nawet 800 zł :)

„Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III” i nagroda o wartości 600 zł!

Promocja „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III” będzie dostępna nie dłużej jak do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania się puli nagród (jest po 2000 szt. nagród dla każdego z pakietu czyli łącznie 6000 szt. nagród). Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w czasie promocji wskazanym wyżej zawnioskuje o Kartę Kredytową z Żubrem a następnie zawrze umowę o tą kartę. Po wypełnieniu formularza kontaktowego należy poczekać na kontakt konsultanta celem dalszego procesowania wniosku. Kontakt następuje przeważnie do 24h od wysłania formularza. W naszym przypadku (w poprzedniej promocji) była to dokładnie 1 godzina od wypełnienia wniosku ale teraz przy tej promocji ich system zapewne zostanie zasypany wnioskami ;) Minimalny limit na karcie o jaki można wnioskować to 2000 zł.

Nie ma w tej promocji żadnego okresu karencji dla byłych klientów Banku Pekao. Jedynym ograniczeniem jest wykluczenie uczestników Programu Bezcenne Chwile, w którym była zarejestrowana jakaś karta wydana przez Pekao przed dniem startu promocji czyli przed 14 września 2023 roku:

b) w Czasie trwania Promocji, do dnia zawarcia z Partnerem umowy o Kartę Partnera Standardową (lub Złotą lub Platynową), o czym mowa w lit. a) powyżej, nie posiadali Karty Partnera Standardowej ani żadnej innej karty kredytowej wydanej przez Partnera ; oraz
c) w Czasie trwania Promocji, najpóźniej w ostatnim dniu pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło zawarcie Umowy o Kartę Partnera Standardową (lub Złotą lub Platynową): (i) Przystąpią do Programu, zgodnie z regulaminem Programu, rejestrując w Programie Kartę Partnera Standardową (lub Złotą lub Platynową); (ii) a jeżeli przed 14.09.2023 r. Przystąpili do Programu z użyciem innej karty niż Karta Partnera w rozumieniu Regulaminu, to w Czasie trwania Promocji zarejestrują Kartę Partnera Standardową (lub Złotą lub Platynową) w Programie, jako kolejną kartę Uczestnika; oraz
d) przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 14.09.2023 r. nie uczestniczyli w Programie z użyciem Karty Partnera;

UWAGA! W poprzedniej promocji  tego typu otrzymywaliśmy od Was sporo sygnałów o tym, że pracownicy banku informują, iż konieczne jest założenie dodatkowo konta osobistego aby uczestniczyć w tej promocji karty kredytowej (i na siłę takie konto wciskają). Nie dajcie się robić w balona i jeżeli nie potrzebujecie i nie chcecie konta to upierajcie się przy założeniu samej karty kredytowej. Zarówno ta opisywana tutaj promocja jak i sama Karta Kredytowa z Żubrem NIE WYMAGA KONTA! Odmawiajcie stanowczo i ew. żądajcie wskazania takiego wymogu w jakimś regulaminie. Bez problemu tę kartę można założyć nie posiadając konta. Sprawdzone ;)

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskaj do 800 zł nagrody!

Wysokość nagrody zależy od pakietu jaki wybierzemy dla Karty z Żubrem

W niniejszej promocji wysokość nagrody jest uzależniona od pakietu jaki wybierzemy dla wnioskowanej Karty Kredytowej z Żubrem. Pozostałe warunki są identyczne dla wszystkich. Wybierając pakiet darmowy zarobimy najmniej bo łącznie do 200 zł (czyli 16000 pkt). Wybierając pakiet najdroższy (ale z możliwością nie ponoszenia opłaty za niego) można zgarnąć nawet do 600 zł w punktach (a dokładniej 48000 pkt). Wysokość nagród i poszczególne warunki prezentuje poniższa grafika:

Jak zgarnąć do 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile?

Aby otrzymać pierwsze „powitalne” 8000 pkt (liczba pkt identyczna dla każdego z pakietów) należy po podpisaniu umowy o Kartę Kredytową z Żubrem zarejestrować ją w Programie Bezcenne Chwile w terminie do 31 grudnia 2023 roku (ale nie później jak w ostatnim dniu pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę) a następnie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy dokonać zakupów kartą na kwotę łączną minimum 250 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Kolejne dwie nagrody (tym razem wysokość uzależniona od wybranego pakietu) po 4000/12000/20000 pkt miesięcznie będą przyznawane za spełnienie identycznego warunku jak wyżej czyli płatności na kwotę łączną minimum 250 zł ale w pierwszym oraz drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu przystąpienia do programu. Pamiętajcie jednak, że do uzyskania nagród za kolejne miesiąca wymagane jest spełnienie warunków w poprzednich miesiącach!

Do powyższych płatności uznawanych w ramach tej promocji bank nie wlicza:

wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia punktów Programu Bezcenne Chwile zostanie przyznana nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Maksymalnie można zgarnąć 48000 pkt o wartości 600 zł.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, na stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. 

Szczegóły promocji z punktami znajdziecie tutaj.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskaj do 800 zł nagrody!

Nawet 5x więcej punktów z kartą Mastercard Banku Pekao

Promocja punktowa na start to nie wszystko. Zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile karty kredytowe z Żubrem Banku Pekao zbierają nawet do 5x więcej punktów aniżeli wg. standardowego przelicznika.

 • 3 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Standard,
 • 4 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Złoty,
 • 5 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Platynowy,

Punkty dodatkowe będą naliczane również w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania transakcji. Promocja ta trwa do odwołania a jej regulamin znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Pekao ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Alior Bank, VeloBank, Citibank czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

Nie posiadasz konta w Pekao? Zyskaj 200 zł premii w gotówce na start!

Jest już dostępna kolejna (już IX edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo można uzyskać 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo do nagrody głównej bank dorzuca bonus dla oszczędzających w postaci konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7% w skali roku przez najbliższe 5 miesięcy.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: 200 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 7%!

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Karta Kredytowa z Żubrem oferowana przez Bank Pekao jest wydawana bez żadnych kosztów. Natomiast jeżeli chodzi o miesięczny koszt obsługi tej karty to w tzw. Pakiecie Standard wynosi on całe 0 zł – bezwarunkowo. Kolejny Pakiet złoty to koszt 19 zł miesięcznie przy czym aby go uniknąć należy zrealizować płatność kartą w poprzednim miesiącu na kwotę min. 2000 zł. Analogicznie wygląda sytuacja z Pakietem Platynowym, którego koszt to 39 zł miesięcznie a zwolnienie z tej opłaty wymaga transakcji kartą na min. 3000 zł w poprzednim miesiącu. Reasumując można napisać, że Karta Kredytowa z Żubrem może być całkowicie darmowa jeżeli wybierzemy Pakiet Standard lub spełnimy warunki płatności. Różnice pomiędzy omawianymi pakietami przedstawia poniższa grafika:

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 600 zł nagrody!

Alternatywne promocje kart kredytowych w innych bankach!

Pamiętajcie jednak, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl30 komentarzy dla wpisu: “Nawet 64000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 800 zł do Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao [aktualizacja]

 • Jerzy pisze:

  Jeżeli w nieodległej przeszłości posiadałem w tym Banku kartę płatniczą wydaną do Konta Przekorzystnego zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile to mogę skorzystać z aktualnej promki czy jestem z niej „boleśnie wykluczony”? Kredytówki nie miałem u nich nigdy.

  • ZnB pisze:

   Wg. regulaminu naszym zdaniem wyklucza każda karta Pekao zarejestrowana w przeszłości w BCh. Problem polega jednak na tym, że czasami te zapisy są tak niedorzecznie restrykcyjne że aż trudno w to uwierzyć. Później się jednak okazuje, że kto zaryzykował ten zyskał bo nagroda jednak została wydana. Niestety my gwarancji nie damy zatem wolimy napisać w taki sposób aby każdy mógł podjąć decyzję samodzielnie czy ryzykuje i pije szampana czy odpuszcza ;)

  • Katarzyna pisze:

   Warto ryzykować, właśnie wpadły punkty za kartę kredytową, która teoretycznie nie uczestniczy w programie :-)

 • Piotr pisze:

  Jakby tu sprawdzić czy poprzednia karta z Żubrem była w programie ? Bo już nie pamiętam.

 • Kuba pisze:

  Ktoś się orientuje, czy da radę w pełni zdalnie otworzyć i zamknąć kartę kredytową w PEKAO?
  Pytam, bo chyba w 2020r. konto udało mi się otworzyć na selfie, ale z zamknięciem był wielki problem(musiałem wysłać list do oddziału odręcznie podpisany z wypowiedzeniem, bo oddziały pracowały w dziwnych godzinach typu 10-16).
  Około 2 lata później korzystałem z kolejnej promki na ROR i znowu to samo- otwarcie na selfie, a zamknięcie… na infolinii z wielką łaską mi pozwolili zamknąć, bo „SIE NIE DA”.
  Nie wiem, jak z tą KK, ale jeżeli jest podobnie to odpuszczę chyba, bo latanie po oddziałach jest nie dla mnie.

  @znb wiecie jak wygląda proces zamknięcia i otwarcia na ten moment w PEKAO? Z góry dzięki z a info

  • ZnB pisze:

   Nie wiemy jak z zamknięciem bo jeszcze nie zamykaliśmy po ostatniej akcji ale otwarcie KK w naszym przypadku testowym odbyło się w oddziale bo nie było w tym przypadku konta. Sprawdzaliśmy to wtedy dla Was z uwagi na masę komentarzy gdzie pracownicy informowali, że konto jest wymagane. A w praktyce nie jest wymagane.

 • Anderson7891 pisze:

  Jeśli system pozytywnie oceni zdolność kredytową to KK można otworzyć zdalnie, potwierdzając umowę sms. Niestety zamknąć zdalnie już się nie da. Co więcej, nie można zgłosić dyspozycji zamknięcia na infolinii. Tylko oddział. Ewentualnie można spróbować listem, ale tego nie przerabiałem. Natomiast on-line i telefonicznie nie można zamknąć KK.

 • edek264 pisze:

  Warto spróbować;)

 • Waldek pisze:

  Otrzymałem K.K Platynową 6.10.2023.
  Opłata za kartę wynosi 0 zł/m-c, pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 3000 zł.
  Czy ten warunek należy również spełnić za październik czy dopiero za listopad.
  W moim przypadku październik nie jest pełnym miesiącem.

  • ZnB pisze:

   Jak korzystaliśmy z tej karty jakiś rok temu to za pierwszy miesiąc opłaty nie naliczono.

  • gosia pisze:

   oplata nalicza się od listopada

  • Maciek pisze:

   W tym wypadku w aplikacji mobilnej dokładnie napisane jest że należy wydać kasę już w miesiącu w którym otrzyma się kartę. Np. dostaje 26.11 i muszę zrobić obrót (potwierdziłem na infolinii). W wypadku otrzymania na ostatnią chwilę policzą koszt prowadzenia karty ale można spróbować napisać reklamację, że nie zdążyło się wykonać transakcji (może się udać uzyskać zwrot za ten niepełny miesiąc)

 • Michał pisze:

  Kiedy najwcześniej po skorzystaniu z promocji można zamknąć kartę, aby nie ponosić żadnych kosztów?

 • edek264 pisze:

  Dostał ktoś nagrodę ? Kartę mam z września warunki spełnia Lem w październiku i teraz i nic nie mam jeszcze

  • Maciek pisze:

   Nie doprecyzowali dokładnie więc może do samego końca miesiąca?

  • gosia pisze:

   wczoraj dostałam punkty powitalne czyli 8000 punktów i czekam na kolejne

  • Maciek pisze:

   Bardzo przyzwoita promocja!!
   Za płatności kartą kredytową w listopadzie również przelali 12000pkt i powitalne też wcześniej weszły;)

 • gosia pisze:

  dzisiaj dostałam 20000 punktów za transakcje w listopadzie.

 • Dawid pisze:

  Mam konto z żoną mogę wziac kartę kredytową na siebie poprzez apliakcje bankowa i skorzystam z promocji ?

 • Maciek pisze:

  Czy ktoś otrzymał 20000pkt za transakcje wykonane w grudniu?
  Umowę o kartę podpisałem w listopadzie i 8000 wpadło mi już 4.12 ale nie ma nic za transakcje grudniowe…

 • Maciek pisze:

  gosia:
  Dostałaś 20000pkt za transakcje grudniowe?

 • Maciek pisze:

  reklamacja zgłoszona telefonicznie i punkty przyznane ;)

  • ZnB pisze:

   To jeszcze jakbyś mógł pomóc innym dopisując gdzie składałeś reklamację, czy do Pekao czy do BCh…

 • Qba pisze:

  Maciek, jak to zrobiłeś? Też nie dostałem, punktów za transakcje grudniowe. Dzwoniłeś do banku?

 • Qba pisze:

  Dla kolegów i koleżanek: Zadzwoniłem do bezcenne chwile, Pani sprawdziła, że za grudzień i styczeń spełniłem warunki i powiedziała, że to zgłosiła i do końca dnia za grudzień i styczeń powinienem dostać punkty. Także czekam.

 • Maciej pisze:

  Czy ktoś już otrzymał punkty za transakcje wykonane w styczniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.