ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Odbierz głośnik JBL Charge 5 o wartości 699 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 400 zł premii w gotówce do darmowego konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Tym razem bank oferuje cieszący się popularności głośnik JBL Charge 5

Po tablecie i zegarku sportowym przyszedł czas na coś nowego i inną nagrodę. Citibank postawił teraz na głośnik JBL Charge 5 w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków. Warunki promocji tradycyjnie proste czyli płatności kartą na kwotę łączną 1000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Do tego dochodzi promocja konta gdzie do wzięcia jest 350 zł w gotówce co łącznie daje nam nagrodę o łącznej wartości ponad 1k PLN. Trzeba się jednak spieszyć ponieważ bank przewidział tylko 250 sztuk takich głośników dla swoich klientów.

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kumulacja promocji to jest to co lubimy najbardziej :D A na dzień dzisiejszy w Citibanku również taka kumulacja jest dostępna (i to zresztą nie jedyna). Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Policzmy:

  • głośnik JBL Charge 5 w niniejszej promocji,
  • 350 zł premii pieniężnej w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji).

Jeżeli matematyka nas nie myli to łącznie można zgarnąć bonus o równowartości około 1000 zł w jednym banku! 

Promocja z głośnikiem za darmo – do zgarnięcia JBL Charge 5 :)

W ramach najnowszej promocji „Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5” możemy zgarnąć głośnik JBL Charge 5 o regulaminowej wartości 699 zł. Oczywiście wartość rynkowa takiego głośnika jest trochę niższa i oscyluje w granicach 600 zł co i tak w żaden sposób nie dyskwalifikuje tej promocji czy też nagrody a wręcz przeciwnie – jest to nadal nagroda o znacznej wartości. Warto również wspomnieć o tym, że okres karencji dla byłych klientów jest w tej promocji bardzo krótki w stosunku do alternatywnych promocji kart kredytowych innych banków.

Z niniejszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2023 roku nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od dnia 1 stycznia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową

Możecie również zainteresować się alternatywną świetną promocją z bonami 900 zł do Allegro, z cashbackiem o wartości 600 zł lub tej z bonami 600 zł do Douglas. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości 350 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz głośnik JBL!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 15 stycznia 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) lub do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 250 sztuk telefonów wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć nagrodę w postaci głośnika JBL?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest głośnik JBL Charge 5 o wartości regulaminowej 699 zł. Nagroda zostanie przyznana jeżeli:

  • aktywujemy otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
  • zrealizujemy płatności wydaną kartą kredytową na kwotę łączną min. 1000 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w każdym z 2 kolejnych miesięcy począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Jak sami widzicie, warunki promocji są banalnie proste a płatności o wartości 1000 zł miesięcznie nie są zbyt wygórowane. Poza tym przy takiej wartości płatności od razu zapewniamy sobie zwrot opłaty za kartę czyli za utrzymanie karty w tych miesiącach nic nie zapłacimy.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 45 dni kalendarzowych od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz głośnik JBL!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 24,87%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz głośnik JBL!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

600 zł premii pieniężnej za płatności kartą!
600 zł premii pieniężnej za płatności kartą!
Aż 900 zł na zakupy w serwisie Allegro!
Aż 900 zł na zakupy w serwisie Allegro!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 15 stycznia 2024 (lub do wyczerpania się 250 sztuk wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
przez 2 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy w każdym miesiącu dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie
do 30 dni po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostanie wysłana nagroda na adres korespondencyjny

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz głośnik JBL!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.