ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 450 zł nagrody w gotówce za założenie mKonta Intensive w mBank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj nawet 450 zł premii w gotówce za założenie prestiżowego konta mBanku

Pojawiła się kolejna odsłona promocji mKonta Intensive oferowanego przez mBank głównie dla osób wymagających od konta więcej aniżeli podstawowej usługi. Tak jak i poprzednio tak i tym razem za założenie mKonta Intensive zyskamy 200 zł premii w gotówce za wpływy i płatności kartą/blik. Dodatkowo można jednak zgarnąć kolejne 250 zł premii za otwarcie konta na selfie oraz 100 zł premii za otwarcie konta dla dziecka.

„Premia z mKontem Intensive” czyli do 450 zł premii w gotówce…

W kolejnej edycji promocji konta Intensive do zgarnięcia jest premia pieniężna w wysokości w łącznej wysokości nawet 450 zł. Osoby, które stale śledzą bloga pewnie skojarzą fakt, że mBank prowadzi również alternatywną promocję z eKontem osobistym i premią w wysokości aż 600 zł, która to warunki ma znacznie łatwiejsze. Konto Intensive daje jednak możliwość uzyskania wyższych premii w promocjach z kartą kredytową o czym oczywiście piszemy na blogu jeżeli tylko się taka pojawi. Wybór pozostawiamy jednak Wam :)

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji można w niej otrzymać maksymalnie 450 zł w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie mKonta Intensive przez selfie lub e-dowód w wysokości 150 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł,
 • oraz zwolnienie przez okres 6 miesięcy z opłaty miesięcznej za rachunek mKonto Intensive.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2020 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia:

Wiem, że po tym jak przystąpię do Promocji, mBank może organizować inne, podobne Promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.

Pamiętajcie jednak, że promocją nie są objęte rachunki wspólne.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem poprzez kuriera lub w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 13 grudnia 2023 roku i w tym czasie należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą oraz podpisać umowę.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 450 zł nagrody w gotówce

200 zł nagrody w gotówce za konto na start – jak ją otrzymać?

Pierwszą nagrodą w tej promocji jest premia pieniężna w łącznej wysokości 200 zł wypłacana w trzech transzach po 100 zł i 2x po 50 zł za spełnienie warunków w każdym kolejnym miesiącu.

Aby otrzymać pierwszą premię 100 zł za tzw. szybki wpływ należy w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia mKonta Intensive zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku. Dodatkowo w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu należy zrobić minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w sierpniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w sierpniu i/lub we wrześniu, to Premię otrzymasz do końca października.

Druga premia w kwocie 50 zł zostanie wypłacona jeżeli w drugim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co wcześniej czyli:

 • zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku,
 • wykonać minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Trzecia premia w kwocie 50 zł zostanie wypłacona jeżeli w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co w poprzednim miesiącu.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w sierpniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje we wrześniu/październiku, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca września/października.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 450 zł nagrody w gotówce

Bonus 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 150 zł:

 • na selfie – konto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego.
 • przez e-dowód – konto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy konto na selfie lub przez e-dowód oraz spełnimy warunki do otrzymania pierwszej premii (czyli za tzw. szybki wpływ i transakcje) to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta osobistego.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w sierpniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w sierpniu i/lub we wrześniu, to Bonus za otwarcie mKonta Intensive przez selfie lub e-dowód otrzymasz do końca październiku.

Bonus 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 100 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy mKonto Intensive w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w sierpniu i we wrześniu otworzyłeś eKonto Junior, to Bonus otrzymasz do końca października.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 7000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

 • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w taryfie opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 13 grudnia 2023 wypełnij wniosek o mKonto Intensive z kartą a następnie zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł
przez kolejne trzy pełne miesiące dokonuj minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 450 zł nagrody w gotówce

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 450 zł nagrody w gotówce za założenie mKonta Intensive w mBank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.