ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Polecenie konta Citi Priority w Citibank

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” i zgarnąć po 100 zł premii za każde polecenie będziesz potrzebował(a) specjalnego polecenia od osoby, która obecnie posiada jedną z kart kredytowych Citibanku.

citibankW programie poleceń Citibanku jedna osoba może otrzymać premię tylko za pięć pierwszych poleceń. Z uwagi na to, że mamy dużą bazę osób składającą się z naszych czytelników jesteśmy w stanie takiego polecenia udzielić. Polecenia staramy się wysyłać na bieżąco jednak czasami może to zająć nawet kilka godzin (odpisujemy w kolejności zgłoszenia, nie zawsze również jesteśmy dostępni online) – prosimy zatem o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość od nas. Zwróć szczególną uwagę na to aby podać poprawny adres e-mail – jeżeli w ciągu 24h nie otrzymasz od nas wiadomości wypełnij formularz jeszcze raz.

    Jeżeli poszukujesz osoby, która poleci Ci konto osobiste Citi Priority w Citibanku wypełnij ten formularz! Po otworzeniu konta będziesz mógł dokonywać poleceń innych osób zyskując po 150 zł za każde polecenie.

    Imię lub nick (wymagane)

    Twój adres email (wymagane)

    Historia programu poleceń: