ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł na zakupy w Allegro za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibank lub do 990 zł nagrody za jej wyrobienie!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Promocja dla obecnych klientów kart kredytowych Citibanku…

Klienci Citibanku ponownie mogą zgarnąć bon ale tym razem o wartości aż 100 zł na zakupy w Allegro. Wystarczy podnieść limit kredytowy na karcie o min. 5000 zł co wymaga dosłownie kilku kliknięć po zalogowaniu się do Citibank Online. Wada? Należy posiadać zaproszenie od banku. W przypadku gdy nie posiadacie jeszcze darmowej karty od Citi to możecie ją wyrobić w promocji z bonami 600 zł do LIDL, z łatwym bonusem 990 zł za płatności na kwotę 990 zł lub z darmowym głośnikiem JBL Charge 5 :)

100 zł do Allegro dla osób, które otrzymały propozycję podniesienia limitu na karcie!

Jak już na wstępie napisaliśmy promocja „Podnieś limit Karty Kredytowej Citibank i odbierz 100 zł do Allegro” przeznaczona jest dla klientów banku Citi Handlowy, którzy posiadają podpisaną umowę o kartę kredytową. Warunkiem skorzystania z niej jest otrzymanie zaproszenia przez bank:

(…) drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online), bądź drogą telefoniczną.

W naszym przypadku przyszedł e-mail a propozycje otrzymaliśmy w zakładce „Pożyczki” w Citibank Online gdzie po kliknięciu w grafikę taką jak powyżej przeszliśmy do procesu podwyższenia limitu na karcie. Ważna jest również zasada „kto pierwszy ten lepszy” ponieważ i tym razem przewidziano nagrody dla pierwszych 1400 osób.


INFORMACJA! Dla osób, które nie posiadają karty kredytowej bank ma sporo promocji na start z nagrodami o wartości nawet 990 zł o czym piszemy w dalszej części.


W propozycji dotyczącej podniesienia limitu znajdziemy informację o maksymalnej możliwej kwocie limitu kredytowego (nie może być wyższy aniżeli zaproponowany przez bank oraz niższy aniżeli 5000 zł). Limit podniesiony o min. 5000 zł uprawnia do tego by zgarnąć bony o wartości 100 zł do wydania w serwisie Allegro. Zgodnie z regulaminem należy bowiem:

zawrą Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu, w ramach której podniosą Limit kredytu o nie mniej niż 5000 zł

Podniesienie limitu kredytowego (w naszym przypadku) trwało około dwóch minut a wszystko odbyło się zupełnie online. Wystarczyło kliknąć w link „Skorzystaj z oferty” w propozycji jaką otrzymaliśmy w menu „Pożyczki” w Citibank Online a następnie zaakceptować podwyższony limit karty poprzez autoryzację kodem SMS lub w aplikacji. Warto również zapisać sobie na dysku aneks do umowy dotyczący podniesienia limitu – porządek w dokumentach warto trzymać. I to wszystko – nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia!

Po spełnieniu warunków promocji nie później jak do końca miesiąca po miesiącu, w którym został zawarty aneks / podniesiony limit na karcie zostanie wysłana informacja w serwisie bankowości Citibank Online o przysługującej nagrodzie.

Nagroda zostanie wysłana za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do 31 grudnia 2023 roku. Vouchery o wartości 100 zł będzie można zrealizować w serwisie Allegro do 30 czerwca 2024 roku.

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie tradycyjnie w regulaminie.

Mała porada dotycząca promocji…

Weźcie pod uwagę fakt, że regulamin nie wymaga podniesienia limitu do maksymalnej kwoty zaproponowanej przez bank. Z regulaminu wynika, że nowy limit powinien być wyższy od poprzedniego i nie może być niższy jak 5000 zł. Gdyby jednak bank zaproponował Wam jakiś kosmicznie wysoki limit, którego defacto nie potrzebujecie a mocno obciążyłby Waszą zdolność kredytową swobodnie go zmodyfikujcie wg. własnych potrzeb pamiętając o podkreślonej wyżej zasadzie.

Pamiętajcie również by nie szaleć ze zbyt wysokim limitem na innych kartach kredytowych tak aby w pewnym momencie nie wysycić swojej zdolności kredytowej na potrzeby promocji jej wymagających a takich ostatnio jest coraz więcej (ewentualnie po otrzymaniu nagrody warto taki limit zmniejszyć). Możemy wybierać pośród takich nagród jak:

Nie posiadasz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 599 zł na start!

Posiadanie karty kredytowej Citibanku bardzoooo się opłaca :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową a stałym klientom proponuje takie promocje jak tu właśnie opisywana. Na chwilę nowi klienci banku mogą wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

Nawet 990 zł łącznej nagrody w tym 693 zł premii pieniężnej!
Nawet 990 zł łącznej nagrody w tym 693 zł premii pieniężnej!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
720 zł zwrotu za paliwo z Citibank-BP Motokartą
720 zł zwrotu za paliwo z Citibank-BP Motokartą

O promocjach Citibanku i ich porównaniu więcej można poczytać w zaktualizowane w ostatnich dniach wpisie: [FAQ] Promocje Citibank – tablet lub vouchery o wartości 300, 600, lub 990 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “100 zł na zakupy w Allegro za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibank lub do 990 zł nagrody za jej wyrobienie!

 • Juan Diablo pisze:

  Oj te nasze banki i ich zaawansowanie techniczne. Komuś się udało? Ja utknąłem przy próbie przesłania dokumentu dochodowego. Plik wielkości 100 KB ładuje się w nieskończoność. Pamiętam, że chyba coś podobnego miałem przy składaniu wniosku o kartę. Używam Firefoksa.

  • ZnB pisze:

   Przy podniesieniu limitu miałeś wymóg dostarczenia dokumentu dochodowego? U nas w kilka przypadkach nic takiego nie miało miejsca.

  • Juan Diablo pisze:

   Tak, miałem. Zeszło pół niedzieli, ale się udało. Inna sprawa, że czuję się jakbym wykonał roboty za 500 zł ;)

   Może komuś się przyda.
   Wbrew temu co piszą serwer City nie akceptuje plików PDF. Albo przynajmniej tych, które wygenerował mi Alior. I to niezależnie od przeglądarki. Przez Firefoksa nie udało się też przesłać JPG, ale Chrome przepuścił. Musiałem skonwertować PDFy do JPG ręcznie (nie chciałem korzystać z narzędzi online, żeby nie wysyłać poufnych danych nie wiadomo komu). W tym miejscu od razu ostrzeżenie, że formularz akceptuje maksymalnie 5 plików, więc trzeba było to też wszystko jakoś posklejać.

   Teraz brakuje już tylko, żeby zadzwoniła do mnie jakaś Jadzia i poprosiła o dokumenty w wyższej rozdzielczości, o rozszerzenie zakresu dat albo o dosłanie numeru buta.

  • ZnB pisze:

   O dużo podnosiłeś?

  • Juan Diablo pisze:

   Standardowo, o 5000.

  • ZnB pisze:

   No to miałeś wyjątkowego pecha albo był to już limit na granicy możliwości i stąd też chcieli papiery, żeby zerknąć co tam u Ciebie słychać ;)

  • Juan Diablo pisze:

   Jeszcze epilog tej historii. Dzisiaj zadzwonił jakiś Andrzej i powiedział, że nie mogą zaakceptować plików w takim formacie. Zrezygnowałem więc, bo i tak zmarnowałem już na to zbyt wiele czasu.

 • Piotr pisze:

  A mi to w Citi nic nie wysyłają. Pytam i zostaję spławiony :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.