ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się grudniowe promocje – można zyskać nawet 7000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec grudnia – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Lada moment zakończy się zarówno grudzień jak i bieżący rok zatem spieszymy z podsumowaniem jeszcze AKTUALNYCH PROMOCJI, które za moment bezpowrotnie znikną. W zestawieniu tym najlepiej wypada konto osobiste od BNP Paribas z premią aż 1025 zł oraz darmowa karta Simplicity z premią 700 zł od Citi. Do tego warto zwrócić uwagę na świetną promocję Karty z Żubrem z premią 800 zł czy też promocję firmową np. z łatwą premią 1000 zł od Paribas.

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w listopadzie oraz w pierwszych dniach grudnia. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 1025 zł w promocji konta osobistego od BNP Paribas
Pojawiła się kolejna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią pieniężną co zawsze jest dodatkowym atutem. W ramach promocji „Podaruj sobie prezent” można zyskać 425 zł premii pieniężnej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo cały czas jest jeszcze dostępna rewelacyjna promocja programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć aż 600 zł w bonach na zakupy w różnych sklepach ;)
Zysk z oferty:
1025 zł
Ważna do:
08.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Podwyższona premia do 700 zł za wyrobienie darmowej karty Citibanku
Świetna wiadomość od Citibanku :) Do mega łatwej nagrody w wysokości 600 zł premii pieniężnej za dokonywanie płatności kartą Citi Simplicity bank dorzuca teraz kolejne 100 zł w formie vouchera do Allegro. Łączna wartość nagród w niniejszej promocji to teraz aż 700 zł! Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją zupełnie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 350 zł kolejnej premii pieniężnej :)
Zysk z oferty:
700 zł
Ważna do:
29.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 500 zł nagrody za płatności kartą kredytową od BNP Paribas
Po krótkiej przerwie wraca promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można zgarnąć 300 zł w bonach do Biedronki. Ale to nie wszystko ponieważ dzięki programowi Bezcenne Chwile można zyskać dodatkowo aż 200 zł w punktach. Poza tym tak jak poprzednio karta ta oferowana jest za 0 zł przez pierwszy rok a do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią wynoszącą nawet 1025 zł na start.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 800 zł premii do zdobycia w promocji Karty z Żubrem od Pekao
Lubicie promocje punktowe programu Bezcenne Chwile? No to kolejny bank ma taką w swojej ofercie. Tym razem w zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem w Pekao możemy zyskać nawet 64000 pkt wymiennych na różne bony o wartości do aż 800 zł! Wystarczy podpisać umowę o kartę i dokonywać zakupów kartą na łączną kwotę min. 250 zł miesięcznie przez najbliższy kwartał. Co najważniejsze karta ta może być całkowicie darmowa!
Zysk z oferty:
800 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

350 zł premii pieniężnej do całkowicie darmowego CitiKonta
Wystartowała kolejna już promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank. W ramach najnowszej kampanii bank Citi Handlowy oferuje 350 zł premii pieniężnej za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć głośnik JBL Charge 5 zupełnie za darmowe w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie świątecznego prezentu.
Zysk z oferty:
350 zł
Ważna do:
09.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 350 zł premii w promocji konta osobistego w Banku Pekao
Jest już dostępna kolejna (już X edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo (tak jak poprzednio) może zyskać 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo oprócz nagrody głównej można zgarnąć 12000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 150 zł oraz konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6,5% przez najbliższe 5 miesięcy.
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
08.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 250 zł premii pieniężnej za założenie konta osobistego w PKO BP
Ruszyła X edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody i warunki do spełnienia w programie są identyczne jak ostatnio a nowi klienci banku mają kolejną szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 3500 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
30.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Darmowy głośnik JBL Charge za wyrobienie karty kredytowej Simplicity
Po tablecie i zegarku sportowym przyszedł czas na coś nowego i inną nagrodę. Citibank postawił teraz na głośnik JBL Charge 5 w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków. Warunki promocji tradycyjnie proste czyli płatności kartą na kwotę łączną 1000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Do tego dochodzi promocja konta gdzie do wzięcia jest 350 zł w gotówce co łącznie daje nam nagrodę o łącznej wartości ponad 1k PLN. Trzeba się jednak spieszyć ponieważ bank przewidział tylko 250 sztuk takich głośników dla swoich klientów.
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
15.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

300 zł do Allegro w promocji karty kredytowej Banku Millennium
Jest już dostępna kolejna promocja karty kredytowej Banku Millennium z bonem o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro. Voucher Allegro przyznawany jest w zamian za podpisanie umowy o kartę oraz za płatności po min. 800 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Dodatkowo wyrabiając sobie kartę Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto np. z nagrodą 550 zł!
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 600 zł w bonach (punkty programu Bezcenne Chwile) dla klientów Paribas
Świetna promocja dla klientów BNP Paribas, która może się okazać największym hitem tego roku. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile i zrealizowanie płatności kartą na kwotę 500 zł zyskamy 16000 pkt o równowartości 200 zł przy czym nagrodę taką można otrzymać aż trzykrotnie co oznacza, że do zgarnięcia jest aż 600 zł w bonach! Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z premią 425 zł w gotówce za założenie konta jak i również promocją z premią 300 zł do karty kredytowej :)
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
30.11.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

6,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące
Ruszyła kolejna edycja (14/2023) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej promocji bank zmodyfikował warunki promocji i utrzymał oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 7% ale tylko w przypadku nowych klientów. Obecni klienci banku mogą liczyć na 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Oczywiście VeloBank nadal posiada promocję na założenie konta osobistego z premią wynoszącą aż 650 zł :)
Zysk z oferty:
6,5%
Ważna do:
10.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

600 zł zwrotu za płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk”
Po kilku miesiącach przerwy ruszyła ciekawa promocja Santander Bank Polska gdzie za wyrobienie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum można zgarnąć do 600 zł premii w gotówce za płatności w sklepach oraz zwolnienie z opłaty za kartę przez pierwszy rok korzystania z niej. Dodatkowo zakładając w tym banku konto osobiste można zwiększyć zyski o kolejne min. 600 zł  z dodatkową możliwością skorzystania ze zwrotów za opłacanie rachunków domowych (do 300 zł rocznie).
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

200 zł nagrody w gotówce za konto dla dziecka w Alior Bank
Alior Bank już po raz szósty oferuje promocję dla młodzieży i to najlepszą jaką dotąd miał. W zamian za założenie Konta dla Młodych (osoby w wieku 13-18 lat) można łatwo zgarnąć 200 zł na zakupy w Allegro. Wystarczy dokonać pięć dowolnych płatności kartą wydaną do konta oraz zapewnić wpływ na konto. Z promocji można skorzystać gdy rodzic posiada konto w Aliorze a takie można sobie szybko i z dużym zyskiem założyć w promocji z rekordową premią aż 500 zł!
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 1000 zł premii dla firm za założenie konta firmowego w BNP Paribas
BNP Paribas to król promocji dla klientów indywidualnych (chociażby pod względem ich częstotliwości). Tym razem po bardzo długiej przerwie przygotował świetną ofertę dla klientów firmowych. W zamian za założenie Konto Otwarte na Biznes można zyskać do 1000 zł w bonach Allegro i Biedronka. Warunki promocji są banalnie proste i w zasadzie większość z Was jest w stanie je spełnić bez problemu. Dodatkowo jest możliwość zgarnięcia kolejnej premii ponad 1000 zł w promocji konta osobistego.
Zysk z oferty:
1000 zł
Ważna do:
31.12.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.