ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Mastercard w Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bony na zakupy w Biedronce o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

Właśnie ruszyła nowa promocja karty kredytowej Banku Millennium z voucherem o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Bon przyznawany jest w zamian za podpisanie umowy o kartę Mastercard oraz za płatności kartą przez okres 3 pierwszych miesięcy. Dodatkowo wyrabiając sobie kartę Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto z nagrodą 500 zł w gotówce na start!

„300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard” czyli jak zgarnąć bon 300 zł na zakupy w dyskoncie?

Nagrodą w niniejszej promocji są vouchery elektroniczne o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepach Biedronka, który zostaną przekazane po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania nagrody są banalnie proste i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu podczas codziennych zakupów.

Promocja prowadzona jest pod hasłem „300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 31 marca 2024 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród (z doświadczenia zakładamy, że nie ma opcji aby się wyczerpał przed końcem promocji). Z promocji będziesz mógł skorzystać jeżeli:

(…) w okresie pomiędzy 1 stycznia 2021 r. a datą rozpoczęcia promocji:
1) nie byłeś posiadaczem naszej głównej karty kredytowej, jak również
2) nie byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia)

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold lub Millennium Mastercard WWF z limitem kredytowym wynoszącym minimum 3 000 zł.

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości elektronicznej Millenet:

(…) w okresie trwania promocji złożyć wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold lub Millennium Mastercard WWF z limitem kredytowym wynoszącym minimum 3 000 zł, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną (zrobisz to, jeśli udostępnimy Ci dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub złożyć wniosek kontaktowy o kartę kredytową w zakładce OFERTA/Nowa karta kredytowa,

Jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w promocji z bonusem 500 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start za skorzystanie z obu promocji wyniesie 800 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 300 zł bonusu!

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

 • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
 • informacji handlowych przez telefon,
 • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem

oraz nie odwołać powyższych zgód w czasie trwania promocji.

Jak zgarnąć nagrodę 300 zł w postaci bonów na zakupy w Biedronce?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu:

 • do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę kredytową co najmniej 1 raz zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku lub systemu transakcyjnego Millenet.
 • w pierwszym miesiącu po miesiącu podpisania umowy wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę. Za spełnienie tego warunku otrzymamy voucher na zakupy w Biedronce o wartości 100 zł.
 • w drugim oraz w trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 800 zł w każdym z tych miesięcy. Za spełnienie tego warunku otrzymamy voucher na zakupy w Biedronce o wartości 200 zł.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2024 roku warunki należy spełnić w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w lutym, marcu oraz w kwietniu 2024 roku. 

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 3 miesięcy wydać łącznie min. 1600 zł (po 800 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia ostatniego z warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie Allegro przez okres 12 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl14 komentarzy dla wpisu: “300 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Mastercard w Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie

 • Bodz pisze:

  Czyli wystarczy wydać 400zł w drugim miesiącu i 400zł w trzecim miesiącu ?

  • ZnB pisze:

   Nie. Min. 800 zł w drugim oraz min. 800 zł w trzecim miesiącu + min. 5x w pierwszym miesiącu.

 • Mirek pisze:

  Jeżeli w Millennium mam teraz kartę debetową, a teraz jeszcze zamówię kartę kredytową w tym banku … to i tak na karcie debetowej muszę dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w poprzednim miesiącu … aby bank zwolnił mnie z opłat np. za posiadanie karty debetowej czy wypłaty z bankomatów?

 • arek pisze:

  dodatkowy pakiet bezpieczenstwa trzeba brać?

 • arek pisze:

  Dzien dobry\dzisiaj odebrałem kartę.Musze zrobić 5 tranzakcji od dzisiaj do końca lutego?czy w lutym musi być 5 tranzakcji?
  czy karty podarunkowe też sie licza zeby wydac min.800 zł w każdym miesiacu?

  • ZnB pisze:

   Data odbioru karty nie jest tu kluczowa. Kluczowa jest data podpisania umowy. Pozostałe warunki promocji są opisane wyżej :)

 • Bodzio pisze:

  Opłaty dokonane kartą poprzez PayAppke się zaliczą do obrotu 800zł ?

 • Bodzio pisze:

  Co za bank…
  Przystąpiłem do promocji. Czekam już ktoryś dzień. Dziś przyszedł sms że „Do wniosku kredytowego prosimy dołączyć dodatkowe dokumenty. Szczegółowe informacje zamieściliśmy w Millenecie i Aplikacji Mobilnej”.
  Ale tam zeby coś znaleśc to graniczy z cudem. Większość by myślała że info będzie wcskrzynce albo w powiadomieniach. Guzik. Dopiero znalazłem – Informacje – Dokumenty i umowy. I widze tam móĵ wniosek z 26.01.2024 r. Ale tam tylko 2 opcje : Dokumenty, które udostępniamy po podpisaniu umowy oraz Dokumenty, które udostępniamy przed podpisaniem umowy. Jakieś są tam formularze, cenniki itp. Nic na temat czego im brakuje, co mam dosłać.
  Jak zobaczyłem w smsie że chcą dodatkowych dokumentów to mi sie odniechciało ich karty kredytowej.
  W listopadzie jak była promocja na kk w Santanderze to raz dwa to wszystko załatwiłem w aplikacji. Niczego nie musiałem dosyłać, karta wydana od strzała. A tu ….

  • ZnB pisze:

   Tutaj też mieliśmy wydaną kartę od strzała i niczego nie dosyłaliśmy, nawet dokumentów dochodowych. Widocznie miałeś pecha lub masz dużo zobowiązań kredytowych i brak zdolności i bank potrzebuje dokumentów dochodowych (nie wiemy czy wcześniej je udostępniałeś) lub bank stwierdził jeszcze coś innego. To jest kredyt i nie zawsze to wygląda tak, że w 30 sekund na klik można go dostać. Z każdą kolejną KK może być coraz większy problem, dużo też zależy od tego jakie dochody i zobowiązania podajesz we wniosku.

 • Artur pisze:

  Dostał już ktoś pierwszą nagrodę za pięć transakcji w miesiącu? Wykonane w lutym więc nagroda powinna być do końca marca. Niby jeszcze marzec trwa ale Millenium nigdy (przynajmniej w promocjach, z których ja korzystałem) nie czekał na ostatni dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.