ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł do Allegro za założenie konta dla dziecka w Alior Bank – edycja VI (+ łatwe 500 zł premii dla każdego rodzica)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna świetna promocja dla dzieci zorganizowana tym razem przez Alior Banku…

Alior Bank już po raz szósty oferuje promocję dla młodzieży i to najlepszą jaką dotąd miał. W zamian za założenie Konta dla Młodych (osoby w wieku 13-18 lat) można łatwo zgarnąć 200 zł na zakupy w Allegro. Wystarczy dokonać pięć dowolnych płatności kartą wydaną do konta oraz zapewnić wpływ na konto. Z promocji można skorzystać gdy rodzic posiada konto w Aliorze a takie można sobie szybko i z dużym zyskiem założyć w promocji z rekordową premią aż 500 zł!

„Młodość ma swoje prawa” a dzięki niej można zyskać 200 zł w bonie :)

Z promocji „Młodość ma swoje prawa – VI edycja” mogą skorzystać osoby niepełnoletnie które ukończyły 13. rok życia ale nie ukończyły jeszcze pełnych 18 lat oraz w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały konta w Alior Banku:

Oferta Specjalna jest skierowana do Uczestników, których Dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku.

Aby wziąć udział w promocji rodzic (lub ustawowy opiekun) musi posiadać konto w Alior Banku ponieważ założenie konta dziecku odbywa się po zalogowaniu do bankowości elektronicznej banku. Zatem jeżeli ktoś chce skorzystać z promocji ale nie posiada jeszcze rachunku w Aliorze to najlepszym rozwiązanie jest otworzyć go w promocji z premią 500 zł na start.

Rachunek dla dziecka można założyć po zalogowaniu się do Alior Mobile lub Alior Online, następnie przechodząc do zakładki Oferty i wybierając Oferty dla młodych. Jeśli dziecko posiada dowód osobisty, możemy potwierdzić tożsamość za pomocą VideoSelfie (proces w całości online). W przeciwnym razie umowa do podpisu przyjedzie kurierem.

W trakcie wnioskowania o konto konieczne jest zamówienie karty do konta dziecka jak i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

  • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
  • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR) podczas zawarcia Umowy o Konto i nieodwołanie tej zgody do dnia przekazania przez Bank Nagrody.

Umowę o konto dla dziecka wraz z kartą należy zawrzeć w okresie promocji czyli do 31 grudnia 2023 roku.

Jak zgarnąć 200 zł nagrody w postaci bonu do Allegro?

Po podpisaniu umowy i aktywacji konta dla dziecka można przejść do kolejnego kroku czyli spełnienia pozostałych warunków koniecznych do otrzymania vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie internetowym Allegro.

Aby otrzymać owy bonus należy w okresie do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto dziecka spełnić poniższe warunki:

  • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do konta dziecka przy czym płatności te mogą opiewać na dowolną kwotę,
  • zasilić konto dziecka kwotą min. 500 zł przy czym musi to być jednorazowy wpływ a nie suma wpływów na konto,
  • zalogować się do aplikacji mobilnej na profil dziecka.

Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko w terminie do 60 dni (nie jest określone czy od dnia podpisania umowy czy od dnia spełnienia warunków promocji – raczej to pierwsze).

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Aż 500 zł nagrody na start za założenie konta osobistego przez rodzica ;)

Ruszyła X edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z rekordową premią pieniężną! Od teraz można zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 2900 zł premii do konta firmowego.

O szczegółach pisaliśmy tutaj: Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (X edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 120 zł bonusu za zakupy w Carrefour

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste dla Młodych?

W przypadku osób niepełnoletnich konto w Alior Bank prowadzone jest całkowicie za darmo. Nie poniesiemy z tego tytułu żadnych opłat chyba, że za jakieś dodatkowe ekstra usługi. Reasumując otrzymujemy:

  • Prowadzenie rachunku: 0 zł – Brak opłaty do ukończenia 26 lat. Po ukończeniu 26 lat nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku;
  • Prowizja za korzyść: 0 zł – za 2 aktywne korzyści w miesiącu. 3,50 zł za trzecią i każdą kolejną aktywną korzyść w miesiącu;
  • Wydanie karty: 0 zł;
  • Miesięczna opłata za kartę: 0 zł – brak opłaty do ukończenia 18 lat. Po ukończeniu 18 lat nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł;
  • Wypłaty z bankomatów: 0 zł – z bankomatów Alior Bank, 2,5 zł z bankomatów Euronet (0 zł z aktywną korzyścią), 5 zł z pozostałych bankomatów.

Pozostałe opłaty można sprawdzić sobie w TOiP.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.