ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

425 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Podaruj sobie prezent” + łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna promocja konta BNP Paribas z łatwą premią pieniężna…

Pojawiła się kolejna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią pieniężną co zawsze jest dodatkowym atutem. W ramach promocji „Podaruj sobie prezent” można zyskać 425 zł premii pieniężnej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo cały czas jest jeszcze dostępna rewelacyjna promocja programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć aż 600 zł w bonach na zakupy w różnych sklepach ;)

Zasady przystąpienia do promocji „Podaruj sobie prezent”

Promocja „Podaruj sobie prezent” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest premia pieniężna w łącznej wysokości 425 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 425 zł w gotówce!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 8 stycznia 2024 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 9000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 8 stycznia 2024 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 22 stycznia 2024 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie 7 dni od jej otrzymania.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Umowa w tym przypadku również jest podpisywana poprzez kod przesyłany w wiadomości SMS.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 425 zł w gotówce!

Jak zgarnąć nagrodę pieniężną w łącznej wysokości 425 zł?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna wynosząca łącznie do 425 zł. Nagrody będą wydawane w trzech transzach: 75 zł, 175 zł oraz 175 zł.

Pierwsza nagroda pieniężna w wysokości 75 zł zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, następnie aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej).

Druga nagroda pieniężna w wysokości 175 zł zostanie przyznana jeżeli w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 3 płatności BLIK na dowolną kwotę (w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych poniżej),
 • wykonać przelewy z konta na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 700 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

UWAGA! Do płatności BLIK nie są zaliczane płatności z kodem MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Trzecia nagroda pieniężna w wysokości 175 zł zostanie przyznana jeżeli w drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 3 płatności BLIK na dowolną kwotę (w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych poniżej),
 • wykonać przelewy z konta na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 700 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

Przykładowy scenariusz spełniania warunków promocji do uzyskania nagród, w zależności od miesiąca w którym nastąpi zawarcie umowy oraz aktywacja karty:

Warto jednak pamiętać o tym, że druga nagroda/trzeci zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej nagrody. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 425 zł w gotówce!

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 22 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków promocji.

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 dnia miesiąca, w którym przyszła wiadomość podając w formularzu numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane przelewem na konto do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Nawet 600 zł w bonach za płatności kartą – to będzie dopiero HIT! :)

Promocja „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 9 października 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 15000 sztuk po 16000 pkt każda. 

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 9 października 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę tego banku (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia i nie wykluczają z promocji). Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż trzykrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) dwie lub trzy karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 32000 pkt lub nawet 48000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 48000 pkt dla trzech różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł przy użyciu portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay), do którego została dodana karta przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w odrębnym wpisie na blogu: Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas

Powiększ nagrodę o kolejne 300 zł w bonach za wyrobienie karty kredytowej :)

Po krótkiej przerwie wraca promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można zgarnąć 300 zł w bonach do Biedronki. Ale to nie wszystko ponieważ dzięki programowi Bezcenne Chwile można zyskać dodatkowo aż 200 zł w punktach. Poza tym tak jak poprzednio karta ta oferowana jest za 0 zł przez pierwszy rok a do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Zyskaj 300 zł bonusu do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 425 zł w gotówce!

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem:
  – wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu + jedno logowanie do bankowości + wyrażenie zgód marketingowych + brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych (są to warunki promocji „Obniżka za kartę” obowiązującej do końca 2023 roku – tutaj regulamin) lub
  – w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia;
  w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie do końca 2023 roku. Wystarczy bowiem wykonać trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania oraz spełnić pozostałe w/w warunki aby była całkowicie bezpłatna.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 8 stycznia 2024 (max. 9000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 22 stycznia 2024 podpisz umowę o konto
do 7 dni od otrzymania karty aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w pierwszym i w drugim miesiącu po miesiącu podpisania umowy w każdym z tych miesięcy:

 • wykonaj min. 3 płatności BLIK
 • zrób przelewy na kwotę łączną min. 300 zł
 • zapewnij wpływy na konto na kwotę łączną min. 700 zł
do 22 dnia każdego kolejnego miesiąca zostanie przekazana informacja o przyznaniu nagrody
do 26 dnia miesiąca, w którym przyjdzie informacja o przyznaniu nagrody zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród
do końca miesiąca, w którym została przesłana informacja o przyznaniu nagrody zostanie wypłacona nagroda

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 425 zł w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl43 komentarzy dla wpisu: “425 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Podaruj sobie prezent” + łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile

 • Grzegorz pisze:

  Czy jak zamknąłem konto 28.10.2022 to mogę zaczekać z wypełnieniem wniosku do 01.12.2023 i wtedy będę nowym klientem ??

 • Grzegorz pisze:

  Jeszcze jedno pytanie, jeśli mam kaertę kredytową, a co za tym idzie pewnie umowę ramową to &2 pnt.1 pewnie wyklucza z promocji ??

  • ZnB pisze:

   To zależy jaką umowę podpisałeś. Jeżeli to tylko Umowa o kartę kredytową to w żaden sposób ten punkt jej nie wyklucza.

  • Grzegorz pisze:

   Miałem konto w tym banku z dostepem przez internet, potem doszła KK , potem konto zostało zamkniete 28.10.2022 a KK nadal mam

  • ZnB pisze:

   Umowa na KK jest osobną umowę. Musisz sprawdzić jaką podpisywałeś ale obstawiamy na 99%, że to Umowa o kartę kredytową a nie Umowa ramowa o rachunek :)

  • Łukasz pisze:

   Zarejestrowałem się na stronie promo i następnie kliknąłem odrazu w załóż konto i wyskoczyło żebym to zrobił przed aplikacje mobilna. Jednakże nie przyszedł mi mail potwierdzający rejestrację w promo a konto już założone i czy to jest ok?

 • Grzegorz pisze:

  Sprawdziłem, umowa ramowa to po prostu umowa o konto osobiste, więc mogą skorzystać z promocji byle po 28.11.2023

 • Lukasz pisze:

  Czy promocja zaliczy się jeśli wezmę kartę wirtualna?

 • Lukasz pisze:

  I klops, wczoraj konto założone a dziś przyszła informacja, że nie udało się założyć konta drogą elektroniczną i zapraszają do oddziału…..

  • ZnB pisze:

   Napisz dokładnie co zrobiłeś i co się zadziało bo pierwszy raz spotykamy się z tym co napisałeś w innym komentarzu i tutaj. Jak konto mogło się założyć po czym otrzymujesz informację, że nie udało się założyć. To miałeś już dostęp do konta i zniknął czy jak? Wytłumacz…

  • Lukasz pisze:

   Wczoraj założyłem konto przez aplikację gomobile na selfie, wszystko niby ok przyszła umowa, która została podpisana w authenti (czy jak to tam się nazywa) itp ale był komunikat, że wymagana dodatkowa weryfikacja czy jakoś tak i żeby czekać na wiadomość SMS a dzis przyszedl sms, że nie udało się elektronicznie złożyć wniosku i proszą o złożenie w oddziale

  • ZnB pisze:

   OK. A czy masz obecnie jakiś inny produkt tego banku? Lub czy miałeś jakąś styczność z nim wcześniej i jest szansa, że coś nie pozamykało się do końca.

  • Łukasz pisze:

   Miałem kk która kiedyś sami wydali zamiast limitu allegro, nigdy nie aktywowana ale parę miesiecy temu zamknięta i jak jeszcze wtedy miałem dostęp do gomobile to widziałem, że znikła. Teraz przy próbie logowania dostaje komunikat, że nie posiadam żadnych produktów i nie pozwala się zalogować więc wygląda, że wszystko zamknięte

  • Grzegorz pisze:

   Mam dokładnie to samo, mam KK, konto miałem ale zamknięte 28.10.2022, to chyba taka polityka, aby założyć konto w oddziale i nie dać promocji ?

  • ZnB pisze:

   @Łukasz: Coś musieli spierdzielić przy zamykaniu. Sugerujemy kontakt z infolinia i ponowienie wniosku. Może uda się pominąć oddział :)

  • ZnB pisze:

   @Grzegorz: nie, to nie taka polityka i nie ma co snuć jakiś teorii. Niejednokrotnie mieliśmy tam kont, KK i to w różnych konfiguracjach. Grunt to aby wszystko zostało poprawnie zamknięte przed kolejnym wnioskowaniem.

 • Lukasz pisze:

  Tylko tak naprawdę nie wiem jak złożyć wniosek by było zgodnie z promo, na stronie się zarejestrowałem i wtedy odrazu kliknąłem w link a teraz nie mam w co kliknąć bo na maila nic nie przyszło więc nie wiem czy poprostu w aplikacji na nowo zalozyc konto czy najpierw zorientować się na infolini co jest grane?

  • ZnB pisze:

   Zrób zgodnie z opisem. Klikasz link z naszego opisu, wypełniasz formularz danymi i pojawi się w przeglądarce przycisk Otwórz konto. Otworzenie w aplikacji wniosku bez tych kroków pozbawia Cię premii.

  • Łukasz pisze:

   Tak niestety nie mogę zrobić gdyż nie pozwala się 2 raz zarejestrować na stronie promocji, każe sprawdzić pesel i telefon (już jest w bazie jak widać) dlatego nie wiem przez jaki link teraz zrobić

  • Grzegorz pisze:

   Dzwoniłem na infolinię, podobno przy weryfikacji źle mrugałem oczami i to powód odrzucenia wniosku i skierowania do oddziału. Po rozmowie z konsultantką kazała wejść we wiadomość e-mail potwierdzającą zapisanie się do promocji, kliknąć na „Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: [kliknij tutaj]” i wybrać weryfikację przez kuriera, ja tak zrobiłem i czekam teraz na przyjazd kuriera. Mam nadzieję , że teraz już będzie OK.

  • ZnB pisze:

   Też tak może być. Niemniej jak już wcześniej pisaliśmy nie sądzimy aby bank coś specjalnie uniemożliwiał :)

  • Grzegorz pisze:

   Klikasz w link w emailu potwierdzającym przystąpienie do promocji, i ponownie otwierasz konto i wybierz kuriera, jest bezpieczniej i pewniej.

  • Adams pisze:

   Zadzwoń na infolinię i poproś o usunięcie wniosku,przy okazji dopytaj o całą resztę.
   I ponownie spróbuj przez stronę promocji.

  • ZnB pisze:

   Możesz też klikać w link w mailu informującym o przystąpieniu do promocji.

 • Lukasz pisze:

  Nie dostałem żadnego maila właśnie a adres napewno podałem dobry bo z podpowiedzi telefonu …..

 • Łukasz pisze:

  Nie ma go nigdzie, kontaktowałem się z infolinia, wniosek nie przeszedł ze względu na problem ze zdjęciem dowodu a na brak maila poradzono napisać maila na jakiś tam adres banku z prośbą o wysłanie jeszcze raz maila. Tak więc czekam i zobaczymy

 • Łukasz pisze:

  Udało się wszystko ogarnąć i tym razem wniosek ładnie przeszedł

 • Łukasz pisze:

  Na infolini dostałem maila promocji i wysłałem prośbę o ponowne wysłanie linka i tym razem wszystko poszło. U mnie był problem z jakością zdjęć dowodu i dlatego nie przeszło dodatkowej weryfikacji (infolinia sprawdzała powód odrzucenia wniosku)

 • Łukasz pisze:

  Najpierw na ogólną infolinię a tam dostałem numer telefonu na jakąś inną infolinię ale Pani się też przedstawiła jako pracownik banku i sprawdzała dodatkowo czy mam wszystko zamknięte itp

 • AGNIESZKA pisze:

  Witam, mam pytanie czy pula już się skończyła , nie mogę się zarejestrować?

 • Ewelina pisze:

  Czy komuś udało się zarejestrować kartę od BNP w promocji Bezcenne Chwile? Nie mogę znaleźć opcji dołączenia do programu w aplikacji oraz online, a bezpośredni link ze strony banku przenosi tylko do logowania i nic poza tym :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.