ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Walizka kabinowa o wartości 329 zł oraz 370 zł premii w zamian za założenie CitiKonto w Citibank + do 1200 zł premii z kartą kredytową

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Darmowe CitiKonto z walizką na wakacje, premią pieniężną i bonami na zakupy :)

Po bardzo długiej przerwie powróciła ciesząca się zawsze popularnością promocja darmowego konta osobistego od Citibank z nagrodą o łącznej wartości aż 699 zł. W zamian za założenie CitiKonta zgarniemy podróżną walizkę kabinową VIP COLLECTION o wartości 329 zł, 270 zł w gotówce na wakacje i 100 zł w bonach. Promocja charakteryzuje się prostymi warunkami do spełnienia gdzie wystarczą płatności kartą oraz wpływy na konto. Oczywiście to nie wszystko bo można jeszcze zgarnąć bonusy za wyrobienie karty kredytowej w promocji gdzie do w wzięcia jest aż 1200 zł za tankowanie i mycie auta czy też darmowy telefon Samsung Galaxy A15 z dodatkową premią 300 zł.

Konto osobiste za 0 zł z nagrodami o wartości prawie 700 zł…

Z promocji „Walizka w podróż z CitiKontem”, w której nagrodą jest walizka kabinowa marki VIP COLLECTION o wartości 329 zł, bonus pieniężny w wysokości 270 zł oraz 4000 punktów programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł) mogą skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2021 nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty nie możesz skorzystać, jeśli:
a) miałeś w Banku Konto po dniu 31.12.2021 r.
b) jesteś obywatelem lub rezydentem podatkowym Stanów Zjednoczonych Ameryki.
c) masz status dewizowy nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe.

Jak widzicie posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli skorzystaliście już z jednej z wielu promocji karty kredytowej. A jeżeli takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją od razu zamówić najkorzystniej w promocji z rekordowym bonusem 1200 zł za tankowanie i mycie auta lub w alternatywnej promocji z darmowym telefonem Samsung i bonusem 300 zł.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji wraz z kartą do tego konta. Mamy na to czas do 18 maja 2024 roku lub do wyczerpania się puli 1000 sztuk nagród. 

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości aż 699 zł!

Jak zgarnąć walizkę kabinową VIP COLLECTION o wartości 329 zł oraz 370 zł premii?

Pierwszą nagrodą jest premia pieniężna przekazywana na konto w wysokości 20 zł, którą otrzymać można za wyrażenie zgód marketingowych podczas składania wniosku o założenie konta. Chodzi dokładnie o zgody:

 • na kontaktowanie się z Tobą telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online,sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile),
 • na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nagroda ta zostanie przekazana przelewem najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzone zostało konto.

Drugą z nagród oferowanych w ramach niniejszej promocji to voucher o wartości 329 zł umożliwiający zakup wybranej przez siebie podróżnej walizki kabinowej ze strony sklepu VIP COLLECTION. Aby ją otrzymać należy zapewnić miesięczne wpływy w łącznej wysokości minimum 2000 zł w każdym z 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym zostało otwarte konto. Wpływy, o których mowa powyżej nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

Voucher na walizkę zostanie przekazany przez poprzez wiadomość w usłudze Citibank Online najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały powyższe warunki.

Kolejna nagroda tym razem w łącznej wysokości 250 zł (a dokładniej po 50 zł za każdy miesiąc) zostanie wypłacone jeżeli w każdym z kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych następującym po miesiącu, w którym otworzone zostało konto, zostaną wykonane wydaną do konta kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną min. 300 zł. Za każdy w/w miesiąc, w którym takie płatności wykonamy będzie przysługiwała nagroda w wysokości 50 zł.

Powyższa nagroda zostanie przelana na rachunek walutowy do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały powyższe warunki.

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości aż 699 zł!

Ostatnim bonusem jest nagroda w formie 4000 punktów programu Bezcenne Chwile, które zostaną przyznane jeżeli:

 • do dnia 31 lipca 2024 roku zostanie podpisana umowa o kartę kredytową i następnie zostanie ona aktywowana (w dalszej części prezentujemy kilka promocji na kartę kredytową),
 • przyznana karta kredytowa zostanie zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile,
 • do 10-tego miesiąca po miesiącu otwarcia konta nie zostanie rozwiązana umowa o konto i/ub o kartę kredytową.

Za każdy miesiąc (dokładnie w miesiącach od 6-tego do 10-tego miesiąca licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) posiadania w/w produktów zostanie przyznane 800 punktów programu Bezcenne Chwile. Łącznie można zyskać 4000 pkt o równowartości 50 zł.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na dowolne zakupy
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości aż 699 zł!

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

 • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
 • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
 • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 18 maja 2024 (lub do wyczerpania się 1000 sztuk nagród) złożyć wniosek o CitiKonto oraz zawrzeć umowę o konto i kartę wyrażając jednocześnie zgody marketingowe
przez 2 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 2000 zł
przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy wykonać min. 3 płatności karta na łączną kwotę min. 300 zł
do 31 lipca 2024 podpisz umowę o kartę kredytową (opcjonalnie dla zdobycia 4000 punktów BCh oprócz bonusu bazowego przysługującego z promocji karty kredytowej)
do końca 10-tego miesiąca po miesiącu otwarcia konta nie rozwiązuj umowy o konto i/lub kartę kredytową (opcjonalnie dla zdobycia 4000 punktów BCh)
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie przekazana nagroda

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości aż 699 zł!, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “Walizka kabinowa o wartości 329 zł oraz 370 zł premii w zamian za założenie CitiKonto w Citibank + do 1200 zł premii z kartą kredytową

 • Krzysztof pisze:

  W trakcie ostatniej promocji otwarłem konto, ale niestety do dnia dzisiejszego nic na nim nie zrobiłem (odebrałem od kuriera dokumenty i koperta trafiła do szafy). Czy w trakcie bieżącej akcji mogę skorzystać w takiej sytuacji z promocji?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli masz już konto to możesz tylko skorzystać z promocji, która obowiązywała w momencie gdy składałeś wniosek.

 • Piotr pisze:

  Wpływy na konoto w przypadku tej promocji nie mogą pochodzić „z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych” jak to rozumieć nie może być to żaden rachunek indiwidualny tylko np.: konta firmowe czy nie może być to rachunek indiwidualny w Citi banku?

  • ZnB pisze:

   Należy to rozumieć tak jak napisaliśmy w opisie: :)

   (…) miesięczne wpływy w łącznej wysokości minimum 2000 zł w każdym z 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym zostało otwarte konto. Wpływy, o których mowa powyżej nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

 • Czytelnik pisze:

  Za każdy miesiąc (dokładnie w miesiącach od 6-tego do 10-tego miesiąca licząc od miesiąca następującego otwarcie konta) posiadania w/w produktów zostanie przyznane 800 punktów programu Bezcenne Chwile. Łącznie można zyskać 4000 pkt. o równowartości 100 zł.

  4000 pkt to 50 zł.

 • Piotr pisze:

  Czy płatności kartą to również, płatności kartą zapisaną w portfelu google:)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.