ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (X edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 220 zł w punktach Bezcenne Chwile

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa premia do konta osobistego Alior Banku + moneyback co miesiąc!

Ruszyła X edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z rekordową premią pieniężną! Od teraz można zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 2900 zł premii do konta firmowego.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakże Osobistym!

Ostatnio odnieśliśmy wrażenie, że ostatnia promocja i mega kumulacja to już jest szczyt możliwości Alior Banku na ten rok. Jakże nic bardziej mylnego bo od dziś dostępna jest kolejna edycja promocji Konta Jakże Osobistego ponownie z wyższą premią o 50 zł aniżeli poprzednio. Obecnie można połączyć ze sobą kilka promocji i tym samym zyskać pokaźną premię od 500 zł do nawet 970 zł:

 • 500 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Bankuj mobilnie – edycja X”,
 • 100 zł w bonach (8000 pkt programu Bezcenne Chwile) za samą rejestrację karty w programie (szczegóły promocji),
 • 120 zł w bonach Carrefour (8000 pkt programu Bezcenne Chwile) za zakupy w sklepach Carrefour (szczegóły promocji),
 • 200 zł premii za skorzystanie z usługi Alior Pay (szczegóły promocji),
 • 50 zł bonusu za płatności zbliżeniowe BLIK (szczegóły promocji)
 • do 20 zł zwrotu miesięcznie za płatności mobilne telefonem (1% moneyback),
 • 6,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym (szczegóły promocji),
 • 12 miesięcy zwolnienia z opłat za konto i kartę w przypadku aktywacji usługi Alior Pay (opis promocji znajduje się pod koniec wpisu),
 • oraz opcjonalnie promocja dla firm do 2900 zł premii!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Aha… i jeszcze jedno! Od teraz konto można założyć metodą na selfie, szybko i wygodnie zyskując przy tym extra 50 zł premii! :)

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste

Zgodnie z regulaminem promocji „Bankuj mobilnie – edycja X” organizowanej bezpośrednio przez Alior Bank nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości do 500 zł w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji. I to banalnie prostych ponieważ wystarczy wykonać pięć płatności kartą miesięcznie oraz zalogować się do aplikacji mobilnej a jak zapewne dobrze się orientujecie do tej pory promocje Aliora miały raczej uciążliwe warunki zdobycia premii i znacznie niższe premie.

Z omawianej promocji może skorzystać każda osoba, która:

(…) w okresie ostatnich trzech lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Wykluczenia są na tyle czytelne, że nie wymagają żadnych wyjaśnień czy też dodatkowego komentarza. Prosto i czytelnie – tak powinno być zawsze :)

W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą na stronie promocji nie później jak do 31 stycznia 2024 roku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)

i nie odwoływać tych zgód co najmniej do dnia wypłaty nagród.

Następnie należy zawrzeć umowę o konto i kartę np. poprzez kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (to najwygodniejsza i najpewniejsza forma jednak uważajcie na pewne ograniczenia) lub przez videoselfie (przy tej metodzie przysługuje dodatkowe 50 zł premii). Umowę należy podpisać najpóźniej w terminie do 30 dni od złożenia wniosku o konto.


UWAGA! W przypadku osób, które kiedyś posiadały jakiś produkt w Alior Banku może się tak zdarzyć, że wniosek nie będzie mógł być dokończony online. W takim przypadku pojawi się informacja, iż należy wniosek o konto dokończyć poprzez konsultanta banku. Na ekranie powinien być dostępny przycisk „Zamów kontakt”, który należy kliknąć i poczekać na kontakt pracownika banku.


Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

✅ 500 zł w gotówce na start za Konto Jakże Osobiste

W ramach niniejszej promocji można otrzymać trzy nagrody nazwane na jej potrzeby:

 • Nagrodą I stopnia gdzie 50 zł premii otrzymamy za sam fakt założenia konta zgodnie z warunkami opisanymi powyżej,
 • Nagrodą II stopnia gdzie 50 zł premii otrzymamy za założenie konta w procesie Videoselfie lub w Aplikacji Mobilnej,
 • Nagrodą III stopnia gdzie premia jest podzielona na osiem transz (miesięcy) po 50 zł za spełnienie określonych warunków wymienionych w dalszej części opisu.

Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł jak już wyżej wspomnieliśmy zostanie wypłacona za sam fakt założenia Konta Jakże Osobistego (niezależnie w jaki sposób czy to na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile) oraz wyrażenie zgód marketingowych.

Drugą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy gdy po wypełnieniu wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie promocji dojdzie do zawarcia umowy poprzez tzw. selfie czyli poprzez proces potwierdzania tożsamości oparty o sztuczną inteligencję (videoselfie), która sprawdza autentyczność dokumentu i porównuje zdjęcie twarzy użytkownika ze zdjęciem z dowodu osobistego, bank wypłaci dodatkowe 50 zł premii. W przypadku zawarcia umowy poprzez kuriera czy też poprzez przelew premia ta nie przysługuje.

Ostatnia trzecia nagroda podzielona jest na osiem transz. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki opisane w regulaminie bank przyzna nagrodę w wysokości 50 zł przy czym łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy przez okres 8 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto spełniać poniższe warunki:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub poprzez usługę BLIK na dowolną kwotę (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) z wykluczeniem transakcji, o których piszemy w dalszej części,
 • zasilić konto kwotą łączną min. 1000 zł przelewem z innego banku lub z konta, którego nie jesteśmy właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem w Alior Banku.

Przykład: jeżeli otworzycie konto w październiku roku to powyższe warunki promocji należy spełniać od listopada 2023 roku do czerwca 2024 roku.

Pamiętajcie jednak, że do zwolnienia z opłaty za konto i za kartę wymagany jest co miesiąc jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł. Warto zatem od razu zlecić jeden przelew na min. 1500 zł a w ramach płatności kartą zrealizować transakcje na łączną kwotę min. 300 zł by uniknąć tychże opłat. 

Do płatności promocyjnych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrody będą wypłacane na założone w promocji konto bankowe do końca miesiąca po miesiącu spełniania warunków.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

✅ 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja” będzie dostępna w terminie od 1 grudnia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 5675 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczonej zarówno dla kart debetowych wydanych do konta jak i kart kredytowych Mastercard. Informacja o wyczerpaniu się puli nagród co będzie jednoznaczne z zakończeniem promocji zostanie opublikowana z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku (zakładka „Promocje”).

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 1 grudnia 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

Aby otrzymać 8000 pkt wystarczy TYLKO I WYŁĄCZNIE przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu). To wszystko! Nie są wymagane żadne płatności dodaną do programu kartą :)

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi opisaliśmy tutaj: 8000 pkt w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za samą rejestrację karty Mastercard od Alior Bank

✅ Nawet 120 zł bonusu za dokonywanie zakupów w sklepie Carrefour

Promocja „Carrefour w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” będzie dostępna w terminie od 2 października 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 94220 sztuk po 1000 punktów każda z nich. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Aby otrzymać 1000 punktów (wymiennych na bon 15 zł do Carrefour) należy w okresie promocji dokonać zakupu premiowanego na kwotę nie mniejszą niż 100 zł w sklepach stacjonarnych Carrefour lub internetowym sklepie www.carrefour.pl przy użyciu zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile karty.

Jeden uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie nagrody po 1000 pkt każda w każdym z okresów (czyli nic innego jak max. dwie nagrody w miesiącu kalendarzowym):

 • pierwszy okres: 2.10.2023 – 31.10.2023,
 • drugi okres: 1.11.2023 – 30.11.2023,
 • trzeci okres: 1.12.2023 – 31.12.2023,
 • czwarty okres: 1.01.2024 – 31.01.2024.

Łącznie jest zatem do zdobycia aż 8000 pkt w całej promocji. Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Co więcej dla klientów Alior Banku została udostępniona jeszcze bardziej korzystna nagroda w postaci vouchera 15 zł do sklepu Carrefour, którą można odebrać za 1000 pkt na dowód czego poniżej zamieszczamy screen. Przyznana nagroda jest zatem warta nawet 120 zł. 

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Do 120 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (max. 8000 pkt) dla klientów Alior Bank

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

✅ 1% moneyback za płatności telefonem – do 20 zł zwrotu miesięcznie!

Kolejny bonus przygotowany przez Alior Bank polega naliczaniu zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne w ramach Korzyści „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot ten wynosi 1% wartości wykonanych płatności mobilnych jednak nie więcej niż 20 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Więcej o standardowych zasadach moneyback opisujemy w dalszej części w sekcji opłat za konto.

✅ Zwolnienie z opłat za konto i kartę na okres 12 miesięcy!

Oprócz powyższej promocji z premią 500 zł jest jeszcze dostępna promocja „Lepiej z Alior Pay”, które można ze sobą połączyć. Promocja polega na nienaliczeniu opłaty za prowadzenie rachunku oraz za obsługę karty płatniczej przez okres 12 miesięcy od uruchomienia usługi Alior Pay. Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć z Alior Bank umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay, łącznie z odroczeniem transakcji na kwotę w wysokości min. 50 zł.

Szczegóły tej promocji znajdują się w odrębnym regulaminie.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…

Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku w kwocie nie niższej jak 1500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku) lub gdy nie ukończyliśmy 26. roku życia – w przeciwnym razie za konto zapłacimy aż 10 zł! Podobnie ma się sprawa z kartą, która będzie darmowa jeżeli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Aliora.

Na pierwszy rzut oka konto to wydaje się być bardziej elastyczne i daje większe możliwości dopasowania go do indywidualnych preferencji klienta aniżeli Konto Internetowe, które było dostępne poprzednio. Bank daje możliwość korzystania z dwóch wybranych korzyści za darmo – każdą kolejną oferuje za 3,50 zł miesięcznie. Korzyści z jakich możemy wybierać to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank,
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu od zadłużenia do 1000 zł,
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay) w stacjonarnych sklepach – do 20 zł miesięcznie,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet bezpłatnych powiadomień – korzyść polega na niepobieraniu opłat za powiadamianie SMS (do 30 komunikatów) w danym miesiącu kalendarzowym, będących potwierdzeniem wybranych zdarzeń na rachunkach,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

Z informacji jakie można uzyskać na stronach banku wynika, że korzyściami można manipulować w dowolny możliwy sposób przy czym aktywacja korzyści następuje kolejnego dnia, natomiast dezaktywacja następuje od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. To może oznaczać, że manipulowanie korzyściami nie jest w cale takie dowolne i elastyczne ponieważ mając już aktywne dwie korzyści nie zamienimy jednej z nich na inną – może to dopiero nastąpić z początkiem kolejnego miesiąca. W przeciwnym wypadku zostaniemy skasowani za kolejną korzyść i to nie do końca nam się podoba.

Przykład: Posiadasz 2 aktywne korzyści. W 10 dniu miesiąca rezygnujesz z jednej z Korzyści i wybierasz nową, która aktywuje się 11 dnia miesiąca. W tym przypadku na ostatni dzień miesiąca będzie miał aktywne 3 korzyści i poniesiesz prowizję w wysokości 3,50 zł. Od 1 dnia kolejnego miesiąc aktywne już będą tylko 2 korzyści.

Obstawiamy, że najczęściej wybieraną korzyścią będzie ta dająca moneyback 1% za płatności telefonem ponieważ daje ona wymierne korzyści w postaci do 20 zł zwrotu co miesiąc. Warto jednak podkreślić, że do płatności zbliżeniowych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Druga w kolejności jako najczęściej wybierana nasuwa się nam ta dająca 5 przelewów natychmiastowych za free albo ta znosząca opłaty za bankomaty czy też podwyższająca oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oczywiście każdy może mieć swoje typy. Opis każdej z korzyści można znaleźć w regulaminie a instrukcję ich aktywacji/dezaktywacji tutaj.

Szczegóły dotyczące pozostałych opłaty za konto/kartę znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2024 wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą wyrażając jednocześnie zgody marektingowe
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę (jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe 50 zł musisz to zrobić na tzw. selfie)
przez 8 kolejnych miesięcy po otworzeniu konta dokonuj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK na dowolną kwotę, zasilaj konto kwotą łączną min. 1000 zł oraz loguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
do końca miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za każdy miesiąc aktywności

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz min. 500 zł premii

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl13 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (X edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 220 zł w punktach Bezcenne Chwile

 • Michał pisze:

  Jeżeli będę miał Alior pay to muszę robić warunki do karty i konta skoro mam gwarancję darmowosci mogę spełniać tylko warunki promocji do otrzymania 50zl x8?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli spełnisz warunki promocji „Lepiej z Alior Pay” no to już nie musisz nic więcej robić aby konto i karta były bez opłat. Możesz wtedy zająć się już tylko i wyłącznie spełnianiem warunków promocji głównej :)

  • Ma pisze:

   Chyba mozna ominąć opłatę za kartę, płacąc blikiem, nie wiadomo czy można ustawić blika zbliżeniowo?

 • Iw pisze:

  Czy w Allior są polecenia konta?

 • Ania pisze:

  Czy ktoś wie jakie mcc maja stacje benzynowe? Czy płatności za tankowanie, zakupy na stacjach się zaliczają?

 • Michał pisze:

  Czy muszę comiesięczne robić Alior pay transakcji czy wystarczy raz? Chodzi o to aby mieć darmowe konto?

 • N pisze:

  Taki komunikat (skopiowany 1:1)

  „Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.InternetNiestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”

  Chyba chcą pozbawić mnie 50 zł za założenie konta przez selfie ;)

  • ZnB pisze:

   Jest duża szansa, że coś pozostało Ci po wcześniejszej „wizycie” w Alior i nie jest wszystko zamknięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.