ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

„+1000 dla biznesu” czyli łatwa i wysoka premia za Konto Otwarte na Biznes od BNP Paribas (+ ponad 1000 zł premii za konto osobiste)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Tym razem BNP Paribas przewidział promocję dla nowych klientów firmowych

BNP Paribas to król promocji dla klientów indywidualnych (chociażby pod względem ich częstotliwości). Tym razem po bardzo długiej przerwie przygotował świetną ofertę dla klientów firmowych. W zamian za założenie Konto Otwarte na Biznes można zyskać do 1000 zł w bonach Allegro i Biedronka. Warunki promocji są banalnie proste i w zasadzie większość z Was jest w stanie je spełnić bez problemu (wystarczy przelew do ZUS, płatności kartą na min. 500 zł oraz transakcja BLIK). Dodatkowo jest możliwość zgarnięcia kolejnej premii ponad 1000 zł w promocji konta osobistego.

1000 zł premii dla klientów firmowych – kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocja „Podaruj sobie prezent” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest Konto Otwarte na Biznes a nagrodą w najnowszej ofercie banku są vouchery do Allegro i Biedronki o łącznej wartości 1000 zł.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 grudnia 2023 roku (jednak nie dłużej jak do 1000 sztuk rejestracji) i jest przeznaczona dla klientów firmowych czyli dla:

przedsiębiorca tj. osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonująca działalność gospodarczą, wnioskujący o zawarcie Umowy ramowej z Bankiem, zakwalifikowany przez Bank do segmentu Klientów Biznesowych Mikroprzedsiębiorstw tj. rozliczających się zarówno na uproszczonej, jak i pełnej sprawozdawczości finansowej, których przychód netto ze sprzedaży za ostatni rok obrotowy był mniejszy niż 4 mln zł

który na dzień 5 listopada 2023 roku nie posiadał w banku rachunku firmowego w planie taryfowym Konto Otwarte na Biznes. Można zatem rzecz, że okres karencji w tej promocji praktycznie nie występuje ;)

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 1000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto online i taką metodę polecamy lub Zamów doradcę jeżeli proces wnioskowania chcemy przejść z konsultantem). 

Po kliknięciu Otwórz konto online na stronie promocji wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Biznes wraz z bankowością internetową, bankowością mobilną oraz kartą Mastercard Business w PLN lub Mastercard Wielowalutowa Business. Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości nastąpi z konsultantem poprzez rozmowę telefoniczną lub video rozmowę.

Jak zgarnąć nagrodę o łącznej wartości 1000 zł za konto firmowe?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji są vouchery o łącznej wartości 1000 zł. Nagrody będą wydawane w czterech transzach: 200 zł bon do Allegro, 300 zł bon do Allegro, 200 zł bon do Allegro oraz 300 zł bon do Biedronki.

Pierwsza nagroda w postaci vouchera 200 zł do Allegro zostanie przyznana za wykonanie jednego przelewu do ZUS w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto firmowe.

Druga nagroda w postaci vouchera 300 zł do Allegro zostanie przyznana za wykonanie transakcji kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 500 zł (z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media – wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto firmowe.

Trzecia nagroda w postaci vouchera 200 zł do Allegro zostanie przyznana za wykonanie jednej transakcji BLIK (w tym przelewów na telefon BLIK) w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto firmowe.

Ostatnia czwarta nagroda w postaci vouchera 300 zł do Biedronki zostanie przyznana za spełnienie poniższych warunków gdzie należy:

 • zawrzeć umowę o dzierżawę terminala płatniczego POS z Elavon w miesiącu podpisania umowy o rachunek firmowy, a potwierdzenie jej podpisania ze strony Elavon nastąpi maksymalnie do 15 dnia kolejnego miesiąca, 
 • wskazać rachunek firmowy otwarty w ramach promocji, jako służący do obsługi transakcji na terminalu płatniczym POS,
 • w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto firmowe zrealizować minimum jedną transakcję na terminalu płatniczym POS.

Odbiór nagród

O przyznaniu nagrody organizator promocji poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 20 lutego 2024 roku (dla umów zawartych w listopadzie) lub do 20 marca 2024 (dla umów zawartych w grudniu).

Nagrody zostaną przekazane poprzez wiadomość SMS wysłaną do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Pamiętajcie aby uwzględnić wartość nagród jako przychód w firmie! Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Skorzystaj z promocji dla firm i zyskaj do 1000 zł w bonach

Ile kosztuje Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas?

Podstawowym rachunkiem przewidzianym dla małych firm w BNP Paribas jest Konto Otwarte na Biznes. Jego standardowy koszt prowadzenia (poza promocją) to 15 zł miesięcznie. W przypadku, gdy średnie miesięczne saldo depozytowe na wszystkich rachunkach bieżących (łącznie) będzie wynosić co najmniej 3000 zł lub zostaną zaksięgowane na koncie wpływy w kwocie min. 20000 miesięcznie, wówczas miesięczna opłata za prowadzenie takiego rachunku nie będzie pobierana. Dodatkowo otrzymujemy za 0 zł:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku otwartego w niniejszej promocji przez 12 miesięcy od zawarcia umowy,
 • 0 zł za przelewy internetowe (min. 20 sztuk w zależności od wysokości wpływów na rachunek) w tym ZUS i US,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej przy transakcjach bezgotówkowych na min. 500 zł/msc – w przeciwnym razie koszt karty to 9 zł/msc,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w bankomatach usytuowanych w centrach banku oraz w bankomatach Euronet.

Pozostałe opłaty znajdziecie w TOiP.

Nie posiadasz firmy? Zerknij na promocję z premią ponad 1000 zł za konto osobiste

Pojawiła się kolejna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią pieniężną co zawsze jest dodatkowym atutem. W ramach promocji „Podaruj sobie prezent” można zyskać 425 zł premii pieniężnej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo cały czas jest jeszcze dostępna rewelacyjna promocja programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć aż 600 zł w bonach na zakupy w różnych sklepach ;)

O szczegółach tej promocji poczytacie tutaj: 425 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Podaruj sobie prezent” + łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile

 , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl3 komentarzy dla wpisu: “„+1000 dla biznesu” czyli łatwa i wysoka premia za Konto Otwarte na Biznes od BNP Paribas (+ ponad 1000 zł premii za konto osobiste)

 • michal pisze:

  w regulaminie jest wydanie kartą 500 pln – artykuł wprowadza w błąd :(

  i nagroda numer 2 – przepadła :(

 • majkel pisze:

  u mnie też, zrobiłem 300 jak w artykule i dostałem odpowiedź na reklamację że nie przyznali ponieważ regulaminowo było 500 ;x więc 200 psu w dupe

 • michal pisze:

  Dodatkowo, gdzie w regulaminie jest zapis, że koto jest prowadzone za free, bo właśnie naliczyli mi opłatę za jego prowadzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.