ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas + 445 zł w gotówce na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Klienci posiadający kartę Mastercard wydaną BNP Paribas otrzymali okazję roku!

Świetna promocja dla klientów BNP Paribas, która może się okazać największym hitem tego roku. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile i zrealizowanie płatności kartą na kwotę 500 zł zyskamy 16000 pkt o równowartości 200 zł przy czym nagrodę taką można otrzymać aż trzykrotnie co oznacza, że do zgarnięcia jest aż 600 zł w bonach! Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z premią 425 zł w gotówce za założenie konta jak i również promocją z premią 300 zł do karty kredytowej :)

Nawet 600 zł w bonach za płatności kartą – to może być HIT! :)

Promocja „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 9 października 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 15000 sztuk po 16000 pkt każda. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie banku BNP Paribas.

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 9 października 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę tego banku (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia i nie wykluczają z promocji). Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż trzykrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) dwie lub trzy karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 32000 pkt lub nawet 48000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

INFO! Można sobie wyrobić kolejne dwie karty np. mobilne wybierając inny rodzaj karty od już posiadanej. Należy jednak się liczyć z tym, że w kolejnych miesiącach mogą zostać naliczone opłaty za nie zatem po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu punktów pamiętajcie aby je zamknąć o ile nie będą Wam potrzebne do innych celów lub też promocji. 

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego czy też karty kredytowej w BNP Paribas warto założyć sobie takie konto w bardzo dobrej promocji dla nowych klientów z premią 425 zł w gotówce. Można również skorzystać z łatwej promocji karty kredytowej z nagrodą 300 zł. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie rekordowe ponad 1300 zł premii a obecni klienci rejestrując swoje karty Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają od 200 zł do 600 zł.

Załóż konto w BNP Paribas i odbierz 425 zł w gotówce!

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 48000 pkt dla trzech różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł przy użyciu portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay), do którego została dodana karta przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Przez zakup premiowany (czyli transakcję płatniczą kartą dodanego do w/w jednego z portfeli cyfrowych) na potrzeby niniejszej promocji bank rozumie:

(…) transakcję bezgotówkową Kartą Partnera, wykonaną na terytorium Polski, w złotych polskich dokonaną przez Uczestnika Programu za pomocą Karty Partnera dodanej do Portfela Cyfrowego, z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (m.in. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald między rachunkami(wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych zgrami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in.. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 – określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 –określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x)6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe(zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np.wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków).

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż konto w BNP Paribas i odbierz dodatkowe nawet 600 zł w punktach Bezcenne Chwile

Dodatkowe 425 zł na start za założenie konta osobistego

Pojawiła się kolejna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią pieniężną co zawsze jest dodatkowym atutem. W ramach promocji „Podaruj sobie prezent” można zyskać 425 zł premii pieniężnej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo cały czas jest jeszcze dostępna rewelacyjna promocja programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć aż 600 zł w bonach na zakupy w różnych sklepach ;)

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: 425 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Podaruj sobie prezent” + łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile

Dodatkowe 300 zł na start za wyrobienie sobie karty kredytowej

Po krótkiej przerwie wraca promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można zgarnąć 300 zł w bonach do Biedronki. Ale to nie wszystko ponieważ dzięki programowi Bezcenne Chwile można zyskać dodatkowo aż 200 zł w punktach.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Zyskaj nawet 500 zł bonusu do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl177 komentarzy dla wpisu: “Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas + 445 zł w gotówce na start za założenie konta!

 • Maciej pisze:

  Wydaje mi się, że Bezcenne Chwile nie ogarniają płatności wykonanych przez Google Pay w przeglądarkach internetowych.

  Dostałem punkty tylko za kartę, którą płaciłem przez apkę Google Pay w komórce.

  Za pozostałe dwie punktów nie dostałem, a płaciłem nimi przez Google Pay w przeglądarce i gdyby tych zakupów nie liczyć, to nie przekroczyłbym pułapu 500 zł.

  Bardzo „Bezcenne Chwile”, gdy spędza się je na zgłaszaniu reklamacji :)

1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.