ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

350 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 900 zł w bonach Allegro do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bezwarunkowo darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości 350 zł

Wystartowała kolejna już promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank. W ramach najnowszej kampanii bank Citi Handlowy oferuje 350 zł premii pieniężnej za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć łatwe 900 zł w bonach Allegro w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie świątecznego prezentu.

Konto osobiste za 0 zł z premią gotówkową – warunki przystąpienia do promocji…

Zgodnie z regulaminem promocji „CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem” mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a. osoby, które po dniu 31.12.2021 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta),

Jak widzicie okres karencji w niniejszej promocji został skrócony o rok względem poprzedniej – to duży plus! Poza tym na podstawie powyższego cytatu regulaminu można wywnioskować, że posiadanie np. karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli już wcześniej skorzystaliście z jednej z wielu promocji karty kredytowej. Jeżeli natomiast takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją również sobie wyrobić aby zwiększyć premię o 900 zł w formie bonów Allegro lub alternatywnie skorzystać z promocji z cashbackiem 600 zł czy też z promocji oferującej darmowy głośnik JBL Charge 5.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do 9 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania się tylko 4000 szt. promocyjnych wniosków. Jeżeli będziemy zawierać umowę poprzez tzw. biometrię czyli zdalną weryfikację za pomocą selfie oraz skanów dowodu osobistego należy również wyrazić zgodę na zdalną weryfikację tożsamości. 

350 zł nagrody w gotówce na start do konta – jak to zgarnąć?

Pierwszą z nagród oferowanych w ramach tej promocji to premia pieniężna w wysokości 25 zł. Aby ją otrzymać należy w trakcie wnioskowania o konto wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Drugą nagrodę w wysokości 125 zł otrzymamy jeżeli dokonamy wpłaty na konto w łącznej wysokości minimum 2000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.

Trzecia ostatnia z nagród tym razem w wysokości 50 zł miesięcznie (można uzyskać max. 4 takie nagrody) zostanie wypłacona, jeżeli w co najmniej jednym z czterech miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu w którym otwarto konto, dokonamy przy użyciu wydanej do konta karty min. 3 płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet).

Nagrody pieniężne będą przekazywane przez bank w postaci przelewu na rachunek otworzonego CitiKonta nie później jak do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. 

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 350 zł w gotówce!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 699 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

Aż 900 zł na zakupy w serwisie Allegro!
Aż 900 zł na zakupy w serwisie Allegro!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!
Głośnik JBL Charge 5 za darmo!
600 zł premii pieniężnej za płatności kartą!
600 zł premii pieniężnej za płatności kartą!

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 6%

Jeśli posiadamy już CitiKonto, można dodatkowo otworzyć sobie Konto SuperOszczędnościowe w usłudze Citibank Online. W tym celu przejdź do sekcji OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE znajdującej się na stronie głównej, następnie wybierz + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe. Konto jest aktywne od razu.

Na koncie można obecnie ulokować do 20 tys. zł na oprocentowaniu 6%. Pierwsza wypłata gotówki lub polecenie przelewu krajowego w miesiącu z Konta SuperOszczędnościowego są bezpłatne – za kolejne pobierana jest opłata zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

 • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
 • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
 • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 9 stycznia 2024 (lub do wyczerpania się 4000 wniosków) złożyć wniosek o CitiKonto, wyrazić gody marketingowe oraz zawrzeć umowę
przez pierwsze dwa miesiące po miesiącu otwarcia konta  dokonywać wpłat na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł
przez pierwsze cztery miesiące po miesiącu otwarcia konta  dokonywać min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona nagroda na rachunek osobisty

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 350 zł w gotówce!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl9 komentarzy dla wpisu: “350 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 900 zł w bonach Allegro do karty kredytowej

 • Piotr pisze:

  W nagłówku opisu jest błąd. Karencja jest od 31.12.2021, zatem rok mniej :-)

  • ZnB pisze:

   Faktycznie w nagłówku nie zmieniliśmy. Najważniejsze, że w treści jest poprawnie. Dziękujemy za czujność :)

  • Piotr pisze:

   U mnie to akurat był próg wejścia :-)
   Zatem jeeeedziemy z tym koksem….

  • ZnB pisze:

   Można zacierać rączki. Szkoda tylko, że 50 zł urwali ale… nie zawsze trzeba wchodzić na szczycie :P

 • Sylwek pisze:

  Niech mi ktoś powie że nie mam szczęścia. Parę dni temu byłem w Poznaniu w Avenidie podpisać umowę o kartę kredytową w mBanku bo nie mam u nich konta i przechodziłem obok City Handlowy. A teraz podczas próby założenia konta poprzez selfie niby wszystko ok a za chwilę komunikat żeby powtórzyć zdjęcie i tak kilka razy aż w końcu dałem spokój. Po jakimś czasie dostałem smsa, dokładnie takiej treści – City Handlowy; System do biometrycznej weryfikacji tożsamości został odblokowany. Sprawdź e-mail i dokończ proces. Ucieszony wracam i po pierwszej próbie komunikat czy chcę poprzez kuriera czy ma zadzwonić pracownik banku. Wybrałem żeby zadzwonił może będzie możliwość podpisania po zalogowaniu bo mam kartę kredytową. Dobrze że skrócili karencję bo znowu coś wpadnie dzięki wielkiej pracy ZnB.

  • Piotr pisze:

   U mnie na selfi nie przeszło. Jakieś błędy wyskakiwały. I przeniosło mnie na kuriera.

 • dgal pisze:

  Czy jest w tej ofercie program poleceń ?

 • Qba pisze:

  Założyłem konto, ale nie było takiej opcji jak wybranie karty debetowej. Rozumiem, że jak dostane maila od Citi o potwierdzenie zawarcia umowy przez bank, to wtedy muszę wejść na moje nowe konto (zalogować się po raz 1) i zarequestować kartę debetową tak?.

  • ZnB pisze:

   Być może coś zmieniono i karta jest teraz domyślnie obowiązkowo wydawana. Ciężko powiedzieć. Zobacz co masz / będziesz miał na umowie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.