ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 28000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 350 zł dla klientów Banku Pekao (+ 600 zł do karty kredytowej oraz + 200 zł w gotówce za konto i 7% dla oszczędności)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zgarnij łatwe punkty za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

Nie bylibyśmy sobą ;) gdybyśmy od czasu do czasu nie dokopali się do kolejnej świetnej promocji z punktami Bezcenne Chwile (obecnie najlepsza jest ta dostępna dla BNP Paribas z nagrodą aż 600 zł). Teraz również w Banku Pekao jest do zgarnięcia nawet 28000 pkt o równowartości do 350 zł. Wystarczy rejestracja karty Mastercard oraz kilka płatności na dowolną kwotę. A nowi klienci mogą skorzystać jednocześnie z obecnie trwającej promocji z premią 200 zł oraz kontem oszczędnościowym na 6,5% czy też z promocji karty kredytowej z Żubrem gdzie można zyskać do 600 zł nagrody!

Mega kumulacja kilku promocji :)

Tak tytułem wstępu i dla szybkiego uporządkowania informujemy, iż w niniejszej promocji można zgarnąć łącznie do 28000 pkt o równowartości 350 zł przy czym poszczególne punkty otrzymamy jak niżej:

 • 12000 pkt za spełnienie warunków kartą debetową wydaną do konta,
 • 16000 pkt za spełnienie warunków kartą kredytową.

Zgodnie z regulaminem promocji punkty można otrzymać maksymalnie na jedną kartę debetową oraz na jedną kartę kredytową. W przypadku posiadania obu kart lub ich wyrobienia w trakcie okresu trwania promocji można zdobyć sumę w/w punktów czyli łącznie do 28000 pkt.

Warto również zauważyć, że nowi klienci którzy chcą wejść w posiadanie karty debetowej i/lub karty kredytowej mogą to zrobić w jednej lub w obu z dostępnych promocji zyskując przy tym dodatkowe nagrody w postaci:

 • 200 zł premii w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego z kartą (szczegóły promocji),
 • 600 zł w bonach (do 48000 pkt Bezcenne Chwile) za Kartę Kredytową z Żubrem (szczegóły promocji).

Zarejestruj kartę/karty Pekao Mastercard w programie i zgarnij do 28000 pkt na start…

Od kilku dni dostępna jest nowa promocja organizowana pod hasłem „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach” przeznaczona dla klientów Banku Pekao, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową oznaczoną logo Mastercard (lub wyrobią sobie nową lub dopiero zakładają konto z premią 200 zł jako nowi klienci lub kartę kredytową z premią 600 zł) i przed dniem rozpoczęcia promocji tj. przed dniem 16 października 2023 roku nie uczestniczyli w programie Bezcenne Chwile z użyciem jakiejkolwiek karty Banku Pekao.

Aby zdobyć nagrodę w postaci punktów programu Bezcenne Chwile należy dokonać rejestracji karty debetowej i/lub kredytowej (oznaczonej logo Mastercard), która przed dniem 16 października 2023 roku nie była zarejestrowana we wspomnianym programie lojalnościowym. Rejestracji karty można dokonać bezpośrednio na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Pamiętajcie aby podczas rejestracji w programie wyrazić wymagane zgody.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao i zyskaj 200 zł premii w gotówce!

Na rejestrację karty i spełnienie poniższych warunków promocji mamy czas do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania się limitu nagród, których przewidziano:

 • 10000 sztuk po 8000 pkt dla Nagrody 1, która jest dedykowana kartom debetowym. Aby otrzymać tę nagrodę należy w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonaliśmy rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile wykonać min. 5 płatności kartą debetową za zakupy premiowane;
 • 10000 sztuk po 12000 pkt dla Nagrody 2, która jest dedykowana kartom kredytowym. Aby otrzymać tę nagrodę należy w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonaliśmy rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile wykonać min. 3 płatności kartą kredytową za zakupy premiowane,
 • 20000 sztuk po 4000 pkt dla Nagrody 3, która jest dedykowana zarówno kartom debetowym jak i kredytowym. Aby otrzymać tę nagrodę należy w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonaliśmy rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile wykonać min. 1 płatność mobilną kartą debetową i/lub kredytową za zakupy premiowane. Przez płatność mobilną rozumie się zakup zrealizowany za pośrednictwem portfeli cyfrowych: Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay.

Inaczej rzecz ujmując z promocji skorzysta pierwsze 10000 osób spełniających warunki promocji dla karty debetowej (dla której przysługuje łącznie do 12000 pkt) oraz 10000 osób spełniających warunki dla karty kredytowej (dla której przysługuje łącznie 16000 pkt) przy czym jedna osoba może zgarnąć nagrodę zarówno dla karty debetowej jak i karty kredytowej (łącznie do 28000 pkt) co oznacza, że nagrody może otrzymać minimum 10000 osób (przy założeniu, że zgarną nagrody z obu kart) oraz maksimum 20000 osób (przy założeniu, że każda osoba zgarnia pkt tylko dla jednej z kart). Ale dość już tej matematyki i statystyki – przejdźmy do konkretów ;)

Wykluczone są jednak zakupy określone w regulaminie oraz oznaczone kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu przy użyciu zarejestrowanej w Programie Karty Partnera Debetowej lub Karty Partnera Kredytowej, z wyłączeniem transakcji realizowanych przy pomocy BLIK – a także z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe karty Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci określonej liczby punktów zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Punkty będą ważne przez 2 miesiące od ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik, Smyk, Decathlon, stacji paliw Circle K lub innych, które odbierzemy za 4000 pkt. Ponieważ w promocji można zdobyć do 28000 pkt zatem łatwo wywnioskować, że nagroda ta jest warta w przeliczeniu do 350 zł.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie.

Nie posiadasz karty kredytowej w Pekao? Załóż ją teraz i zyskaj nawet 600 zł premii!

Lubicie promocje punktowe programu Bezcenne Chwile? No to kolejny bank ma taką w swojej ofercie. Tym razem w zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem w Pekao możemy zyskać nawet 48000 pkt wymiennych na różne bony o wartości aż 600 zł! Wystarczy podpisać umowę o kartę i dokonywać zakupów kartą na łączną kwotę min. 250 zł miesięcznie przez najbliższy kwartał. Co najważniejsze karta ta może być całkowicie darmowa!

Szczegóły promocji opisaliśmy tutaj: 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł do Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao

Nie posiadasz konta w Pekao? Załóż je teraz i zyskaj nawet 200 zł premii!

Jest już dostępna kolejna (już X edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo można uzyskać 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo do nagrody głównej bank dorzuca bonus dla oszczędzających w postaci konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 6,5% w skali roku przez najbliższe 5 miesięcy.

Szczegóły promocji opisaliśmy tutaj: 200 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 6,5%!

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Bank Pekao ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak BNP Paribas, Alior Bank, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl7 komentarzy dla wpisu: “Nawet 28000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 350 zł dla klientów Banku Pekao (+ 600 zł do karty kredytowej oraz + 200 zł w gotówce za konto i 7% dla oszczędności)

 • Piotr pisze:

  Witam, czy mając kartę kredytową zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile nie otrzymam nagrody rejestrując nową kartę debetową?

  • ZnB pisze:

   Według regulaminu jesteś wykluczony:

   Do otrzymania Nagrody 1 uprawnieni są tylko tacy Uczestnicy, którzy spełnią łącznie
   wszystkie poniższe warunki:
   a) w Czasie trwania Promocji są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty
   Partnera Debetowej;
   b) przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 16.10.2023 r. nie uczestniczyli w
   Programie z użyciem Karty Partnera Debetowej lub jakiejkolwiek innej karty
   Partnera;

   ale w przeszłości różnie to było interpretowane przez Banki i BCh. Czasami taki zapis był traktowany w kontekście konkretnej karty, niemniej jednak żadnej gwarancji Ci nie dajemy, że to zadziała również obecnie.

 • Ozi pisze:

  Pytanie, jak miałem kartę debetową w Pekao SA i zamknąłem ją w zeszłym miesiącu, to wyrabiając nową kartę będę mógł wziąć udział w promocji BCH?

 • Katarzyna pisze:

  Dla karty kredytowej są wymagane 3 płatności a nie 5 w pierwszym etapie

  • ZnB pisze:

   Zgadza się. Poprawiliśmy. Dziękujemy za czujność :)

  • Maciek pisze:

   Jeżeli w listopadzie założyłem karte kredytowa i dostałem punkty BCh a w grudniu otworzyłem konto osobiste i karta jest dodana pod tego samego maila to otrzymam punkty również za karte debetową?
   Do tej pory nic się nie wydarzyło a transakcje w grudniu wykonane…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.