ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się styczniowe promocje – można zyskać grubo ponad 7000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec stycznia – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Już za chwilkę kończy się pierwszy miesiąc tego roku zatem warto podsumować AKTUALNE PROMOCJI, które za kilka dni znikną i nie koniecznie pojawią się ponownie. Jest na czym oko zawiesić i zgarnąć mega dużo bonusów w banalnie prostych promocjach konta osobistego od VeloBank z premią 650 zł, od Santander Bank z premią 600 zł, od BNP Paribas z premią aż 850 zł, od Alior Bank z premią 500 zł czy też od Millennium Bank z premią również 500 zł. Do tego warto dorzucić 900 zł do Allegro od Citibank za kartę kredytową czy też konto oszczędnościowe na 7% od VeloBank. Natomiast dla osób prowadzących działalność warto skorzystać z promocji mBank z bonusem 500 zł oraz Alior Bank z nagrodami do 2900 zł :)

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w styczniu oraz w pierwszych dniach lutego. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 650 zł premii w gotówce do konta osobistego + 7% na koncie w VeloBank
Pojawiła się kolejna edycja świetnej promocji konta od VeloBank – to jedna z najlepszych promocji kont w 2023 roku! W nowej odsłonie oznaczonej numerem 3/2023 ponownie mamy okazję zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Oczywiście dla chętnych nadal jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.
Zysk z oferty:
650 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

600 zł łatwego bonusu z promocji konta osobistego Santander Bank Polska
Kończy się grudniowo-styczniowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej odsłonie promocji można zgarnąć aż 600 zł łatwej nagrody w na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

500 zł nagrody pieniężnej na prostych zasadach do konta w Millennium Bank
Wraz z początkiem grudnia pojawiła się kolejna szansa na uzyskanie aż 500 zł premii pieniężnej do konta Millennium 360°. Na nagrodę składa się 100 zł w bonie do Biedronki, Carrefour lub Pyszne.pl oraz do 400 zł premii pieniężnej. Aby na tym nie kończyć premię możemy powiększyć o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6,5%. Natomiast dla osób prowadzących działalność bank ma w ofercie konto firmowe z banalnie łatwą premią aż 1000 zł na start…
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 850 zł łącznego bonusu do konta w BNP Paribas!
Jest już dostępna kolejna promocja konta osobistego w BNP Paribas z wyższą łatwą nagrodą. W nowej promocji „Skocz w Nowy Rok” do wzięcia jest 450 zł bonusu w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie dość prostych warunków promocji. Poza tym promocję bazową za otworzenie konta można połączyć z promocją dającą aż 32000 pkt programu bezcenne Chwile o wartości 400 zł. A na koniec dodamy, że jest jeszcze inna alternatywna promocja konta w Paribas również z nagrodą o wartości 450 zł zatem do Was należy decyzja, z której skorzystacie :)
Zysk z oferty:
850 zł
Ważna do:
29.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

900 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank
Z nowym rokiem nowym krokiem :) Citibank ruszył z mega dobrą promocją z mega łatwą nagrodą w wysokości aż 900 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity i płatności nią podczas zakupów na kwotę zaledwie 100 zł miesięcznie. Aby tego było mało to mamy do czynienia w tej promocji z mega krótkim okresem karencji dla byłych klientów a samą kartę otrzymamy za free przez pierwszy rok! Dodatkowo istnieje możliwość połączenia niniejszej promocji z promocją całkowicie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 350 zł premii w gotówce :)
Zysk z oferty:
900 zł
Ważna do:
15.02.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Rekordowe 500 zł premii w gotówce do konta osobistego w Alior Bank
Ruszyła X edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z rekordową premią pieniężną! Od teraz można zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 2900 zł premii do konta firmowego.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 600 zł zwrotu za płatności kartą Citi Simplicity od Citibank
Citibank rozpoczął grudzień z przytupem oferując bodajże najłatwiejsze warunki promocji w tym roku oraz mega krótki okres karencji dla byłych klientów. Do zgarnięcia jest mega łatwa nagroda w wysokości 600 zł premii pieniężnej za dokonywanie płatności kartą Citi Simplicity. Za każdą taką płatność na dowolną kwotę bank zwraca 5 zł. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją zupełnie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 350 zł kolejnej premii pieniężnej :)
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

460 zł nagrody pieniężnej od mBank za eKonto osobiste + 7% na rachunku Moje Cele
mBank wypuścił nową promocję „Zyskaj premie z eKontem osobistym II” oferując premię za założenie konta oraz podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym. Możemy w niej zyskać do 460 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 7% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć główną część nagrody czyli pierwsze 200 zł wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po 8 w każdym miesiącu). Dodatkowe premie uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.
Zysk z oferty:
460 zł
Ważna do:
07.02.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

300 zł w bonie na zakupy w Allegro lub Biedronka do karty kredytowej
Santander Bank Polska ruszył z nową promocją karty kredytowej oferując tak jak ostatnio bon o wartości 300 zł do Allegro lub Biedronki w zamian za zawarcie umowy i płatności kartą. Warunki promocji są niezwykle proste a dodatkowo otrzymujemy zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok jej użytkowania. Pamiętajcie jednak, że do skorzystania z promocji wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej banku a taki można najszybciej wyrobić zakładając np. konto osobiste z premią aż 600 zł :)
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
11.02.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Nawet 7% na koncie oszczędnościowym od Velo a do tego 650 zł na start!
Ruszyła nowa edycja (1/2024) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej ofercie bank utrzymał warunki promocji i nadal oferuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 7% do 50 tys. zł dla nowych klientów oraz 6,5% dla starych dla kwoty do 300 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Oczywiście dodatkowo nadal można skorzystać ze świetnej promocji na konto osobiste z premią wynoszącą aż 650 zł :)
Zysk z oferty:
7%
Ważna do:
01.02.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 500 zł nagrody pieniężnej do konta firmowego mBiznes Standard
Po świetnej i nadal aktualnej promocji karty kredytowej z premią 600 zł ruszyła najlepsza i najłatwiejsza promocja firmowa z jaką mieliśmy do czynienia, a która to została przygotowana przez eBroker we współpracy z mBank. W zamian za założenie konta mBiznes Standard i jedną płatność kartą zyskamy aż 500 zł nagrody pieniężnej i to bez jakichkolwiek haczyków oraz okresów karencji! Wystarczy podpisanie umowy o konto i jedna płatność kartą Mastercard. A jakby tego było za mało to konto mBiznes Standard otrzymamy za 0 zł miesięcznie na zawsze!
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 2900 zł bonusów dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank
Wraca świetna okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank. Do standardowej promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł za aktywność można dołożyć kolejną promocję z łatwą premią 400 zł na start za jeden przelew za złożenie wniosku o konto ze specjalnym kodem. Do tego przez pierwsze 5 miesięcy bank będzie zwracał 10% wartości zatankowanego paliwa czyli aż 1000 zł. Łącznie zatem można zgarnąć nawet 2900 zł premii na wsparcie swojej firmy. A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z równie dużą premią aż 500 zł! :)
Zysk z oferty:
2900 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

1900 zł premii pieniężnej za firmowe BIZnest Konto w Nest Bank + 700 w bonie Allegro
Pojawiła się jeszcze lepsza promocja konta firmowego w Nest Bank z wysoką nagrodą. W zamian za założenie BIZnest Konta zyskamy do 1900 zł za aktywność na koncie a za dodatkowe podpisanie umowy na terminal płatniczy kolejne 400 zł premii w gotówce. Dodatkowo za założenie konta firmowego w serwisie Allegro będzie czekało aż 700 zł w voucherach. Łącznie jest zatem do zgarnięcia nawet 3000 zł. Warto również dodać, że BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm. No i można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zgarniając dodatkowe 100 zł nagrody :)
Zysk z oferty:
3000 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

100 zł łatwej nagrody za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium
Po chwilowej przerwie wraca promocja na Konto 360° Junior w Banku Millennium. W najnowszej promocji dla dzieci nagrodą jest eKarta Goodie o wartości 100 zł (do zrealizowania na dowolne zakupy!). Aby otrzymać nagrodę należy otworzyć konto dziecku oraz zapewnić na nie wpływ w kwocie 150 zł i ewentualne 1 płatność kartą/BLIK (w zależności od wieku dziecka). Pamiętajcie również, że w zamian za założenie konta Millennium 360° przez rodzica bank dorzuci po 500 zł premii dla każdego z nich.
Zysk z oferty:
1000 zł
Ważna do:
31.01.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.