ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 900 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank + 350 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

1000 nagród o wartości 900 zł każda za dokonywanie płatności zupełnie darmową kartą :)

Z nowym rokiem nowym krokiem :) Citibank ruszył z mega dobrą promocją z mega łatwą nagrodą w wysokości aż 900 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity i płatności nią podczas zakupów na kwotę zaledwie 100 zł miesięcznie. Aby tego było mało to mamy do czynienia w tej promocji z mega krótkim okresem karencji dla byłych klientów a samą kartę otrzymamy za free przez pierwszy rok! Dodatkowo istnieje możliwość połączenia niniejszej promocji z promocją całkowicie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 350 zł premii w gotówce :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj mega łatwe bonusy o wartości ponad 1200 zł!

No i mamy pierwszą kumulację promocji w roku 2024 czyli to co i Wy i my lubimy najbardziej. Od dziś w Citibanku jest dostępna nowa kumulacja z łatwymi warunkami. Do tego należy wziąć pod uwagę, że promocja KK posiada bardzo krótki okres karencji wynoszący tylko pół roku czyli od 1 marca 2023 roku. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Liczymy…:

 • 600 zł w bonach do Allegro w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach (np. do Allegro czy na paliwo CircleK) w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 350 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo… bo ponad 1200 zł premii :)

Wysoka nagroda, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć 600 zł w bonach do Allegro oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 300 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 marca 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest 600 zł premii pieniężnej lub promocją z darmowym czytnikiem Amazon Kindle 11. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości 20 zł i oprocentowaniem rzędu 7,1%. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 15 lutego 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1000 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem co chyba nikogo nie zdziwi przy takich warunkach promocji i tak wysokiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Jak zdobyć nagrodę główną czyli 900 zł na zakupy w Allegro?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są vouchery do Allegro w łącznej wysokości 600 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na kolejny bony o równowartości 300 zł. Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do 10 marca 2024 roku,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – nie później niż do 10 marca 2024 roku,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w każdym z miesięcy: w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2024 roku.

Przykład: podpisując umowę w styczniu mamy czas do 10 marca 2023 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile oraz zrealizowanie pierwszych płatności a od kwietnia do maja należy realizować kolejne wymagane min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w marcu 2024 roku. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

Drugą nagrodą jaką jest 100 zł w postaci vouchera do Allegro otrzymamy za spełnienie warunków płatności kartą w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2024 roku. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł otrzymamy jeden voucher. Łącznie możemy uzyskać 600 zł w voucherach.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 23,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 15 lutego 2024 (max. 1000 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do 10 marca 2024 przystąp do programu Bezcenne Chwile oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2024 wykonuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl20 komentarzy dla wpisu: “Nawet 900 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank + 350 zł premii w gotówce do konta

 • dgal pisze:

  Czy Citi bierze pod uwagę transakcje w aptekach ? Gdzie mogę znaleźć MCC transakcji, czy Citi ma konkretne wykluczenia MCC transakcji tak jak np Alior ?

 • renata pisze:

  Witam , mąż ma kartę w citi i może polecać kartę (za to 300 zł premii) czy to można połączyć z obecną promocją, Generalnie przy poleceniu piszą o wypełnieniu wniosku o kartę na stronie citi

 • Qba pisze:

  Skąd mam wiedzieć kiedy wyczerpie się pula 1000 takich kart?

  • ZnB pisze:

   W przypadku Citi standardowo pojawi się zapewne taka informacja na stronie promocji i zakończą ją.

 • Snaffy pisze:

  Czy jak mam debetówke z Citi zarejestrowaną w BCH to załapie się na pkt bonusowe? W regulaminie piszą o przystąpieniu do programu.

  • ZnB pisze:

   Już były tego typu promocje w Citi i pkt były przyznawane nawet jak już się wcześniej było uczestnikiem BCh. Regulamin nie wyklucza takich osób :)

 • Anna pisze:

  Witam, czy po otrzymaniu wszystkich nagród można zrezygnować z karty? Jest jakiś okres wypowiedzenia? Jak to zrobić

  • ZnB pisze:

   Tak, wypowiedzenie możesz złożyć kiedy chcesz. Okres wypowiedzenia to standardowo 30 dni. Możesz złożyć wypowiedzenie poprzez Citibank Online.

 • Arcziq pisze:

  Już wyskakuje błąd
  There is An Error With Registration Service Call

  • ZnB pisze:

   W którym dokładnie miejscu bo przeszliśmy prawie cały wniosek i takiego błędu nie mieliśmy?

 • Greg pisze:

  W pośpiechu aktywowałem kartę przez citi online a nie Citi mobile… Przepadło?

  • ZnB pisze:

   W teorii tak, w praktyce nie. Zaloguj się do Citibank Online i napisz wiadomość do banku opisując całą sytuację prosząc dodatkowo o zaakceptowanie zrobionej aktywacji do promocji. Bank ten często przychyla się do takiej prośby. Każdy może się pomylić a ten warunek promocji nie jest tak istotny jak np. płatności więc wychodzą na przeciw klientom :)

 • pawelJ pisze:

  Wnioskowałem o kartę 15 lutego. Jak sprawdzić czy załapie się na nagrodę i będę jedna z 1000os?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli złożyłeś wniosek w terminie gdy była dostępna promocja to się załapałeś. Gdyby pula się wyczerpała na stronie promocji byłaby zamieszczona stosowna informacja.

 • pawell pisze:

  Dzwoniłem do Citi i mi powiedzieli, ze strona działa zawsze w okresie promocji wyznaczonej datami i nie wygasa po osiągnięciu puli osób zarejestrowanych bo nie wiadomo ile osób przejdzie całą procedurę zakładania konta rozpoczętą do ostatniego dnia promocji.

  • ZnB pisze:

   Czyli jak bywały promocje, gdzie po 2 tyg. na stronie pojawiła się informacja o wyczerpaniu puli nagród to oznaczało, że 1000 czy 1500 osób podpisało umowę?

   Niestety tak to nie działa, w Citi podpisanie umowy potrafi trwać 2-4 tyg. Niejednokrotnie strona promocji była wygaszana przed terminem z regulaminu. Wraz z umową powinieneś otrzymać jednocześnie regulamin promocji świadczący o tym, że zostałeś nią objęty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.