ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł łatwej nagrody za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 500 zł bonusu dla każdego rodzica

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Otwórz konto dla swojego dziecka i zgarnij kartę Goodie o wartości 100 zł :)

Po chwilowej przerwie wraca promocja na Konto 360° Junior w Banku Millennium. W najnowszej promocji dla dzieci nagrodą jest eKarta Goodie o wartości 100 zł (do zrealizowania na dowolne zakupy!). Aby otrzymać nagrodę należy otworzyć konto dziecku oraz zapewnić na nie wpływ w kwocie 150 zł i ewentualne 1 płatność kartą/BLIK (w zależności od wieku dziecka). Pamiętajcie również, że w zamian za założenie konta Millennium 360° przez rodzica bank dorzuci po 500 zł premii dla każdego z nich.

Jak zdobyć voucher do 150 zł za założenie konta dziecku?

Zasady „Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł” są bardzo proste. Niezmiennie już jak w każdej tego typu promocji konta przeznaczonego dla dzieci wymagane jest posiadanie przez rodzica (lub opiekuna prawnego) rachunku osobistego lub karty kredytowej w Millennium Bank (jeżeli jeszcze takiego konta nie posiadacie to konto dla dorosłych możecie założyć obecnie w promocji z extra bonusem aż 500 zł. Oczywiście dobrze by było również, aby w rodzinie znajdowało się dziecko/dzieci w wieku od 0 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyło jeszcze 18 lat) ;)

Warto również dodać, że:

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:
(…)
4) wcześniej żadne z Twoich małoletnich dzieci, którym chcesz otworzyć konto osobiste, nie posiadało Konta 360° Junior.

zatem z promocji wykluczone są dzieci, które kiedyś już posiadały konto Junior w Banku Millennium.

Przed przystąpieniem do promocji warto sprawdzić czy w systemie Millenet posiadamy:

 • zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE,
 • wyrażone zgody na: na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon oraz nie odwołamy tych zgód do końca trwania promocji.

Dalej jest już z górki i wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 31 stycznia 2024 roku (lub do momentu osiągnięcia limitu 10000 sztuk kont) otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać eKartę Goodie o wartości 100 zł należy w terminie do 29 lutego 2024 roku spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 150 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia należy:
  – zasilić nowo otwarte konto kwotą co najmniej 150 zł,
  – dokonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta, za pomocą kodu BLIK lub zbliżeniowo telefonem,
  – dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje eKarta Goodie o wartości 100 zł. Nagroda ta w formie cyfrowego kodu zostanie przekazana najpóźniej do 31 marca 2024 roku poprzez wysłanie wiadomość SMS na numer telefonu. Kod będzie można zamienić na kartę płatniczą w ciągu 60 dni od jego otrzymania. Karta Goodie będzie ważna przez 12 miesięcy.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w regulaminie.

Konto dla rodzica z łatwą nagrodą w wysokości aż 500 zł – otwórz już dziś!

Wraz z początkiem grudnia pojawiła się kolejna szansa na uzyskanie aż 500 zł premii pieniężnej do konta Millennium 360°. Na nagrodę składa się 100 zł w bonie do Biedronki, Carrefour lub Pyszne.pl oraz do 400 zł premii pieniężnej. Aby na tym nie kończyć premię możemy powiększyć o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6,5%. Natomiast dla osób prowadzących działalność bank ma w ofercie konto firmowe z banalnie łatwą premią aż 1000 zł na start…

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 500 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 6,5%

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Konto Junior w Millennium przeznaczone jest dla osób niepełnoletnich czyli w wieku 0-17 lat. Dysponowanie przez posiadacza rachunku środkami pieniężnymi zgromadzonymi na tym koncie, w tym za pomocą karty do konta jest możliwe po ukończeniu 13 lat w ramach ustanowionych limitów. Koszty tego konta kształtują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku 4 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku do 5 zł od wypłaty.

Szczegółowe informacje o opłatach konta znajdziecie tutaj a o opłatach karty tutaj.

 , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl3 komentarzy dla wpisu: “100 zł łatwej nagrody za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 500 zł bonusu dla każdego rodzica

 • Patryk K. pisze:

  Może warto opisać aktualna promocje na limit odnawialny w Millennium. Promocja dotyczy zerowej prowizji za jego przyznanie, a to w połączeniu z 7 dniami w miesiącu bez odsetek daje możliwość zarobku.

  • ZnB pisze:

   Jaki ten zarobek?

  • Patryk K. pisze:

   Wszystko zależy od przyznanego limitu. Ja otrzymałem 50 000,00 zł, zatem wychodzi około 50 zł miesięcznie (7 dni na koncie oszczędnościowym). Opłata jest po roku za odnowienie, więc liczę 11 miesięcy = 550 zł w gotówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.