ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

„Polecam Nest Bank – edycja 3” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Program poleceń kont osobistych w Nest Bank – można zyskać nawet 2100 zł!

Ruszyła III edycja programu poleceń „Polecam Nest Bank” z wyższymi nagrodami aniżeli ostatnio. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zgarnąć 100 zł premii w gotówce za otworzenie konta. Poza tym posiadając już rachunek w Nest Bank warto polecać konta innym osobom i zyskać dzięki temu dodatkowe nawet 2000 zł łącznej premii.

Program „Polecam Nest Bank” – czyli jak wycisnąć z niego nawet 2100 zł premii?

To już III edycja programu poleceń Nest Banku (i mamy oczywiście nadzieję, że nie ostatnia), która będzie dostępna do 31 stycznia 2024 roku. Dzięki programowi poleceń klient Nest Banku posiadający konto osobiste ma szansę uzyskać 100 zł premii pieniężnej za każde skuteczne polecenie konta osobistego oraz 400 zł za polecenie konta firmowego – łącznie nie więcej jak 2000 zł (czyli premia wypłacana jest za maksymalnie np. 20 osób z kontem osobistym lub za 5 poleconych firm – liczba osób poleconych może być jednak większa przy czym po osiągnięciu tegoż limitu bank nie wypłaci już za kolejne polecenia).

Osoba, która nie posiada jeszcze konta w Nest Banku również może zgarnąć 100 zł premii pieniężnej na start za otworzenie konta osobistego z polecenia i spełnienie prostych warunków promocji lub 200 zł za otworzenie konta firmowego. A przy okazji zapewni sobie dostęp do świetnej Lokaty Witaj na 8%.

Aby przystąpić do programu poleceń należy:

 • posiadać konto osobiste (jeżeli jeszcze takiego nie macie to można założyć je tutaj składając internetowy wniosek o darmowe Nest Konto korzystając jednocześnie z kodu polecenia) – jeżeli nie posiadacie kodu polecenia możecie pobrać go od nas wypełniając formularz znajdujący się tutaj,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank do czasu wypłaty nagrody,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • zarejestrować się w programie poleceń po zalogowaniu się do bankowości internetowej Nest Banku w górnym menu „Centrum kontaktu i dyspozycji” => „Wnioski i dyspozycje” => „Nowy wniosek” => „Program poleceń” => „Złóż wniosek” jednocześnie akceptując regulamin programu. Kod polecenia pojawi się na ekranie, zostanie również wysłany w formie SMS jak i e-mail. Rejestracji można dokonać również w aplikacji mobilnej banku w menu N!Oferty.

Posiadając już kod polecenia możemy go przekazać osobie zainteresowanej rachunkiem osobistym w Nest Bank, która powinna użyć tego kodu wpisując jego numer we wniosku o konto zgodnie z instrukcją przekazaną w dalszej części wpisu.

Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 200 zł premii w gotówce

Po 100 zł za polecenie konta osobistego oraz po 400 zł za polecenie konta firmowego:

W ramach programu Polecam Nest Bank można otrzymać premie za polecenia trzech produktów:

 • 100 zł premii za polecenie konta osobistego,
 • 400 zł premii za polecenie konta firmowego,
 • 1% wartości udzielonego kredytu firmowego jednak nie więcej jak 1000 zł jednorazowo.

Łącznie w ramach niniejszej edycji programu poleceń można wysokość przekazanych nagród nie może przekroczyć kwoty 2000 zł. Po osiągnięciu tego limitu bank nie będzie już wynagradzał Polecającego za kolejne polecenia.

Aby otrzymać premię za polecenie konta innej osobie lub firmie, Nowy Klient (Firma) otwierający rachunek z naszego polecenia musi spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 1 stycznia 2021 roku nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank,
 • złoży wniosek o Nest Konto lub wniosek o BIZnest Konto z kodem polecenia,
 • zawrze umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazi i utrzyma w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazi zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii,
 • spełni warunki otrzymania premii w wysokości 100 zł (lub 200 zł dla firm) opisane w dalszej części wpisu.

Za takie polecenie można otrzymać 100 zł w przypadku konta osobistego oraz 400 zł w przypadku konta firmowego. Możemy polecić wiele osób ale maksymalna łączna kwota wypłaconych premii nie może przekroczyć 2000 zł. Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

100 zł dla nowych klientów otwierających rachunek osobisty lub 200 zł za rachunek firmowy:

Każda osoba, która od dnia 1 stycznia 2021 roku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank ma szansą na zdobycie premii pieniężnej w wysokości 100 zł za otworzenie konta osobistego z kodem polecenia pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (lub 200 zł za otworzenie konta firmowego). Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że premia za otworzenie konta z polecenia może być łączona z premią za polecenie.

Pamiętaj, aby zawsze zweryfikować czy wniosek który składasz jest prawidłowy i posiada formularz (pole) do wprowadzenia kodu promocyjnego, który uzyskasz np. od nas. Pole na kod polecenia znajduje się na przedostatnim kroku wypełniania wniosku. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go zawsze pod tym adresem.

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny cyfrowy kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecenia Nest Bank i zarobisz dodatkowe 100 zł w gotówce (lub 200 zł w przypadku firm).

Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 200 zł premii w gotówce

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 1 stycznia 2021 roku nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank,
 • złożyć wniosek o Nest Konto lub wniosek o BIZnest Konto z kodem polecenia,
 • zawrzeć umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazić zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii.

Wyżej wymienione zgody należy wyrazić we wniosku o konto, będą one dostępne na ostatnim kroku wypełniania wniosku i po rozwinięciu pełnej treści powinny wyglądać tak:

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł za skorzystanie z polecenia na konto osobiste należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 2000 zł oraz wykonać z konta 5 dowolnych transakcji spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł za skorzystanie z polecenia na konto firmowe należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 5000 zł oraz wykonać z konta 5 dowolnych transakcji spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 200 zł premii w gotówce

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń Nest Banku?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia premii w wysokości 100 zł. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia "Programu Poleceń Nest Profit" aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego lub 200 zł za założenie konta firmowego.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Alternatywna premia 400 zł na start w promocji „Wakacyjna promocja z Nest Kontem”

  Warto zauważyć, że bank obenie w jednym czasie prowadzi alternatywną promocję „Wakacyjna promocja z Nest Kontem”, w które to można zgarnąć nawet 400 zł premii pieniężnej wypłacanej przelewem na konto zamiast 100 zł z programu poleceń. Promocja ta będzie dostępna do 30 września 2023 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia o czym poinformuje na stronie promocji – zatem nie warto odkładać decyzji o skorzystaniu z tej oferty bowiem nigdy nie wiadomo kiedy promocja zostanie zakończona!

  Zgodnie z regulaminem uczestnikami tejże promocji mogą być klienci, którzy:

  (…) nie posiadali lub nie posiadają Rachunku ROR w Banku od 01.01.2021 r.(włącznie).

  Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Nest Konto wraz z kartą poprzez dedykowaną stronę promocji w terminie najpóźniej do 30 września 2023 roku. Jeżeli chodzi o podpisanie umowy to do wyboru mamy kuriera, oddział, przelew autoryzacyjny (warto zapoznać się z ograniczeniami tej formy podpisania umowy w tym artykule) lub wideorozmowę (obecnie najszybsza i najpewniejsza forma zawarcia umowy). Po złożeniu wniosku o konto otrzymamy potwierdzenie tego faktu drogą mailową a dane dostępowe do konta przyjdą w wiadomościach SMS. Umowę należy podpisać najpóźniej do 14 dni od złożenia wniosku.

  Regulamin promocji wymaga wyrażania zgód marketingowych dla banku zatem pamiętajcie aby je „zahaczyć” podczas wypełniania wniosku o konto:

  Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu, tj.
  (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz
  (2) w rozmowie telefonicznej oraz
  (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
  (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

  Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback w wysokości 5% czyli nic innego jak częściowy zwrot za zakupy opłacone kartą wydaną do założonego w promocji konta. Zwrot taki będzie naliczany przez pierwsze 8 miesięcy w kwocie do 50 zł miesięcznie i nie więcej jak w kwocie do 400 zł w całej promocji przy czym premia jest naliczana:

  • w miesiącu podpisania umowy o Nest Konto oraz przez 7 kolejnych pełnych miesięcy jeżeli umowa została podpisana do 15-tego dnia miesiąca,
  • przez 8 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o Nest Konto o ile umowa została podpisana po 15-tym dniu miesiąca.

  Należy jednak mieć na uwadze fakt, że prawo do naliczenia premii za płatności kartą przysługuje w przypadku zapewnienia wpływów na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

  Nagroda będzie wypłacana do 20-tego dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc.

  O tej promocji szerzej pisaliśmy tutaj: MEGA HIT! Do 400 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + konto oszczędnościowe na 8,25%

  Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij do 400 zł nagrody w gotówce!

  8,25% na Nest Koncie Oszczędnościowym przez 3 miesiące

  Podwyższone oprocentowanie Nest Konta Oszczędnościowego (NKO) będzie dostępne do odwołania czy też bardziej do kolejnej zamiany tabeli oprocentowania. Oprocentowanie 8,25% obowiązuje tylko dla NKO otworzonych od 5 lipca 2023 roku dla kwoty do 200 tys. zł i będzie obowiązywało przez okres 90 dni od momentu otworzenia rachunku oszczędnościowego pod warunkiem spełnienia aktywności na Nest Koncie, o których piszemy poniżej. Dla kwoty od 200 tys. zł do 400 tys. zł bank oferuje już tylko 3% w skali roku.

  Podwyższone oprocentowanie do poziomu 8,25% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł otrzymamy jeżeli zostaną spełnione poniższe warunki dla Nest Konta gdzie należy:

  • zapewnić na to konto wpływy w wysokości min. 2000 zł,
  • wykonać z konta min. 3 dowolne transakcje spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Banku.

  Więcej o koncie oszczędnościowym w Nest Bank pisaliśmy tutaj: 8,25% do 200 tys. zł na Nest Koncie Oszczędnościowym w Nest Bank

  8,6% przez 6 miesięcy na lokacie dla kwoty do 50 tys. zł…

  Tytułową lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta osobistego – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło ;) Korzystając zatem z promocji na konto osobiste oprócz 100 zł premii na start można sobie łatwo zapewnić dostęp do świetnej lokaty :)

  Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 8,6% dla kwoty do 50 tys. zł wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

  • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
  • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

  Warto jednak dodać, że w zamian za uproszczenie warunku wpływu, nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

  Więcej o tej lokacie pisaliśmy tutaj: Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 8,6% na 6 miesięcy do 50 tys. zł

  Nest Konto to zupełnie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

  Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

  • prowadzenie konta,
  • obsługę karty,
  • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
  • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

  a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

  Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

  Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 200 zł premii w gotówce

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  2 komentarzy dla wpisu: “„Polecam Nest Bank – edycja 3” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.