ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Aż 500 zł nagrody pieniężnej do konta firmowego mBiznes Standard w promocji mBank i eBroker + konto za 0 zł na zawsze!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najłatwiejsze 500 zł premii w gotówce w zamian za umowę o konto i jedną płatność kartą!

Mamy drugi HIT od mBanku w końcówce tego roku! Po świetnej i nadal aktualnej promocji karty kredytowej z premią 600 zł ruszyła najlepsza i najłatwiejsza promocja firmowa z jaką mieliśmy do czynienia, a która to została przygotowana przez eBroker we współpracy z mBank. W zamian za założenie konta mBiznes Standard i jedną płatność kartą zyskamy aż 500 zł nagrody pieniężnej i to bez jakichkolwiek haczyków oraz okresów karencji! Wystarczy podpisanie umowy o konto i jedna płatność kartą Mastercard. A jakby tego było za mało to konto mBiznes Standard otrzymamy za 0 zł miesięcznie na zawsze!

Aż 500 zł premii za podpisanie umowy i jedną płatność = promocja bez haczyków!

Firma eBroker znana większości z Was z organizacji różnych akcji specjalnych (zobacz poprzednie edycje) ponownie zorganizowała promocję w oparciu o rachunek firmowy mBanku przeznaczoną dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Warto nadmienić, że tak banalnie prostych promocji dla firm jak ta nie spotyka się zbyt często. Bo przecież gdzie znajdziecie ofertę z premią aż 500 zł za samo założenie konta i jedną płatność kartą a do tego konto i pakiet przelewów za 0 zł na zawsze?!… Odpowiemy: nigdzie! Konta osobiste mają większe wymagania ;)

Otwórz konto mBiznes Standard z łatwą premią aż 500 zł!

Niezaprzeczalnie ta promocja jest rewelacyjna a w dodatku nie posiada żadnego okresu karencji dla byłych klientów co oznacza, że część z Was zapewne wróci ponownie do mBanku z rachunkiem firmowym. Co więcej… posiadanie konta osobistego (a to jest też w promocji i to z premią aż 650 zł!), karty kredytowej czy też lokaty w mBanku dla osoby indywidualnej w żaden sposób nie wyklucza z promocji. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Akcji może być tylko pełnoletnia osoba fizyczna, która:
1) prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Posce;
2) posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
3) posiada miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Aby wziąć w udział w promocji „Konto firmowe mBiznes z BONUSEM – edycja 2” i uzyskać premii 500 zł od firmy eBroker należy do 31 stycznia 2024 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o rachunek firmowy mBiznes Standard (wraz z kartą Mastercard wydawaną do tego rachunku – można wybrać jedną z trzech kart: Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilna lub Mastercard Debit Business) za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: znb1. Co prawda Wy nie zyskacie nic na tym ale być może wesprzecie nasze działania,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Następnie podpisujemy umowę o konto firmowe z kartą poprzez internet (w trybie online) lub za pośrednictwem wybranej przez siebie placówki banku lub punktu partnerskiego (tzw. wyspy w centrach handlowych) w terminie do 14 lutego 2024 roku. Ostatnim krokiem by zgarnąć aż 500 zł premii pieniężnej jest wykonanie do 29 lutego 2024 roku jednej płatności kartą Mastercard wydaną do konta.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie mBank i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 18 marca 2024 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w terminie do 25 marca 2024 roku należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „WYPŁATA” t.j. numer konta mBiznes Standard. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 29 marca 2024 roku.

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Bonus otrzymany przez Uczestnika podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach określonych w ustawie z dnia z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Otwórz konto mBiznes Standard z łatwą premią aż 500 zł!

Kolejne aż 650 zł premii w promocji konta osobistego!

Wraca rewelacyjna promocja eKonta osobistego od mBank z rekordowo wysoką premią. Mamy szansę zgarnąć w niej aż 650 zł premii do konta osobistego oraz 7% odsetek z oszczędności na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 450 zł i voucher do Biedronki o wartości 200 zł (jaki i usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Skorzystacie? :D

Więcej o tej promocji pisaliśmy tutaj: REKORD! Aż 650 zł nagrody od mBank za eKonto osobiste (w tym bon 200 zł do Biedronki) + do 7% dla oszczędności

Konto firmowe za 0 zł bezterminowo, czyli na zawsze! ;)

Rachunek mBiznes Standard dostępny w mBank standardowo kosztuje 19 zł miesięcznie – z opłaty można być zwolnionym pod warunkiem wykonania przelewu na ZUS w danym miesiącu. Karta również jest płatna 5 lub 7 zł bez możliwości uniknięcia tej opłaty. Przelewy do ZUS i US są bezpłatne – wszelkie inne to koszt 1,50 zł od sztuki.

Natomiast w ramach dodatkowej promocji „Konto za 0 zł na zawsze”, której regulamin znajdziecie tutaj, otrzymujemy do nowo otwartego rachunku mBiznes Standard pakiet bardzo fajnych korzyści, które znoszą powyższe opłaty a dokładniej:

 • bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł,
 • bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego,
 • bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wybraną na wniosku promocyjnym o Rachunek bieżący. Do wyboru karty: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna.

Pozostałe opłaty można znaleźć w tabeli opłat i prowizji.

Otwórz konto mBiznes Standard z łatwą premią aż 500 zł!

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2024 zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o konto firmowe
do 14 lutego 2024 podpisz umowę o konto firmowe mBiznes Standard wraz z kartą Mastercard
do 29 lutego 2024 wykonaj jedną płatność kartą Mastercard wydaną do konta
do 18 marca 2024 zostanie przesłana wiadomość o przyznaniu nagrody
do 25 marca 2024 zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij formularz odbioru nagrody
do 29 marca 2024 zostanie wypłacona nagroda na konto firmowe

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “HIT! Aż 500 zł nagrody pieniężnej do konta firmowego mBiznes Standard w promocji mBank i eBroker + konto za 0 zł na zawsze!

 • Niezadowolony pisze:

  Uwaga! Założyłem konto przez ebroker i bank nie uznał promocji konta za zero złotych. Twierdzą, że konto zostało założone na standardowych zasadach i obowiązują normalne opłaty. Warunki promocji spełniłem a konto założyłem w styczniu – czyli w okresie trwania promocji…

  • ZnB pisze:

   Trochę naciągany komentarz.

   Po pierwsze – konto za 0 zł to promocja mBank a nie eBroker zatem nie ma znaczenia w jaki sposób było zakładane konto. Wystarczy spełnić warunki dodatkowej promocji https://www.mbank.pl/pdf/firmy/promocje/konto-firmowe-za-0-zl-16-11-23-31-01-24.pdf

   Po drugie – w jaki sposób nie uznał? Przecież jak w styczniu założyłeś konto to nawet jeszcze nie mieli jak naliczyć opłatę ;)

   Po trzecie – udowodnij to co piszesz bo na chwilę obecną to nic innego jak zwykły trolling :)

  • Niezadowolony pisze:

   ZnB, nie odbieraj mojego komentarza jako trolling, ja po prostu szukam podpowiedzi co powinienem zrobić. Nie próbuję dyskredytować promocji, bo już korzystałem z promocji opisywanych na stronie i one działają. Niestety ja też nie rozumiem, dlaczego tym razem moje konto zostało założone na standardowych zasadach. W mojej ocenie spełniam wszelkie warunki wymienione w regulaminie, aby konto kwalifikowało się do promocji zero złotych. Problem zauważyłem w momencie gdy chciałem zrobić przelew i została doliczona opłata. Pracownik mbank na czacie stwierdził, że konto jest bez promocji, przeprosił i polecił złożenie reklamacji. Reklamacja z kolei została odrzucona (znowu mi napisali, że konto zostało założone na standardowych zasadach, bez większych wyjaśnień) i kazano odezwać się do organizatora (a przecież jak wspomniałeś to promocja mBank – ebroker nie ma z nią nic wspólnego). Będę pisał odwołanie i dam znać jak sprawa się zakończy.

  • ZnB pisze:

   OK, to niech Ci wyjaśnią na jakiej zasadzie zostało założone konto bez promocji 0 zł.

 • Beni pisze:

  Ja również dostałem taka sama informacje, a No tak wyjaśnili ze w przesłanych dokumentach nie ma regulaminu promocji wiec nie założyłem w promocji.

  • ZnB pisze:

   Sugerujemy napisać maila w tej sprawie do organizatora promocji i niech wyjaśniają!

  • ZnB pisze:

   Poczekaj bo się pospieszyliśmy. Piszesz, o której promocji? O tej głównej z premią 500 zł czy to tej z darmowym kontem?

 • Dario pisze:

  U mnie też był jaja. założyłem legalnie przez link z ebrokera i poszło ok.
  Patrzę w lutym a tam opłata za prowadzenie kinta 13zł.
  Dzwonię na linię mbank i typ wyjaśnił że mieli błąd w formularzu/linku i większość promocji także tych przez ebrokera nie zatrybiła poprawnie i mają dziesiątki telefonów.
  Linki już podobno poprawili (w czasie jak jeszcze promka trwała) i złożył zasadną reklamację w moim imieniu o zwrot kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.