ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 16000 pkt do 32000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-400 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas + 500 zł nagrody na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 23.02.2024] Na stronie programu Bezcenne Chwile pojawiła się informacja o szacowanym terminie zakończenia promocji: „Mastercard (…) szacuje, że w dniu 29.02.2024 r. nastąpi wyczerpanie puli 10 000 nagród w promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” („Promocja”) i tym samym jej zakończenie.”. Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

Klienci posiadający kartę Mastercard wydaną BNP Paribas znowu wygranymi!

Po raz kolejny klienci BNP Paribas mogą się okazać największymi wygranymi :D Ruszyła bowiem kolejna dobra promocja, w której za dodanie karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) do Programu Bezcenne Chwile i wykonanie płatności na kwotę 1000 zł zyskamy 16000 pkt (czyli 200 zł) przy czym nagrodę taką można otrzymać dwa razy co oznacza, że do wzięcia jest aż 400 zł w bonach! Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi zatem warto zainteresować się promocją z premią 500 zł w gotówce za założenie konta by zwiększyć swój zysk :)

Nawet 400 zł w bonach za płatności kartą – to może być kolejny HIT! :)

Promocja „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 15 stycznia do 31 marca 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 10000 sztuk po 16000 pkt każda. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie banku BNP Paribas.

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby (a raczej karty), które przed dniem 15 stycznia 2024 roku przystąpiły do programu i zarejestrowały już kartę Paribasa. Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż dwukrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) jedną lub dwie karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 16000 pkt lub nawet 32000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

INFO! Jeżeli Wasza karta/karta jest już zarejestrowana w programie to na potrzeby niniejszej promocji można spróbować sobie wyrobić kolejne karty np. mobilne wybierając inny rodzaj karty od już posiadanej. Należy jednak się liczyć z tym, że w kolejnych miesiącach mogą zostać naliczone opłaty za nie zatem po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu punktów pamiętajcie aby je zamknąć o ile nie będą Wam potrzebne do innych celów lub też promocji. Nie gwarantujemy naliczenia pkt w takiej sytuacji ponieważ BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile jest od niedawna ale jak dobrze wiecie w przypadku np. Alior Banku czy VeloBanku bez problemu to działało :)

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas warto założyć sobie takie konto w bardzo dobrej promocji dla nowych klientów z premią aż 500 zł. Tym samym nowi klienci Paribas mogą zyskać łącznie aż 850 zł premii a obecni klienci rejestrując swoje karty Mastercarda (posiadaną lub nowo wyrobione) zyskają od 200 zł do 400 zł.

Załóż konto w BNP Paribas i odbierz 500 zł bonusu!

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 32000 pkt dla dwóch różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 4 płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł przy użyciu karty dodanej w czasie promocji do programu Bezcenne Chwile przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Przez zakup premiowany (czyli transakcję płatniczą kartą Mastercard dodaną do programu) na potrzeby niniejszej promocji bank rozumie:

(…) transakcję bezgotówkową Kartą Partnera w złotych polskich dokonywaną przez Uczestnika Programu za pomocą Karty Partnera z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 – określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków).

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 32000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 400 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż konto w Paribas i odbierz extra 400 zł w punktach Bezcenne Chwile

Dodatkowe 500 zł w gotówce na start za założenie konta osobistego

Ależ piękna jest ta końcówka lutego… właśnie wskoczyła rewelacyjna promocja konta od BNP Paribas z najwyższą premią w tym roku. W nowej promocji „Przygotuj się na wiosnę” do zgarnięcia jest aż 500 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Dodatkowo omawianą tu promocję konta można połączyć z promocją Mastercard dającą aż 32000 pkt programu bezcenne Chwile o wartości 400 zł. A na koniec można jeszcze dorzucić 300 zł w bonie do Biedronki wyrabiając sobie kartę kredytową. Niezłe trio… :D

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: MEGA KUMULACJA! Aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Przygotuj się na wiosnę” + 400 zł w punktach Bezcenne Chwile + 300 zł do karty kredytowej

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl94 komentarzy dla wpisu: “Od 16000 pkt do 32000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-400 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas + 500 zł nagrody na start za założenie konta!

 • Łukasz pisze:

  Wszystko pięknie ale….jest lipa z dodawaniem nowych kart do bezcennych w BNP bo ostatnio czekałem 2tyg i nowa karta się nie pojawiła a zamknięta dalej wisi…infolinia banku twierdzi, że w ciągu paru dni nowa karta się doda automatycznie do programu a tak się nie stało…tak więc zamówiłbym nową kartę ale mam w opcji tylko płatne i boję się, że znowu karta będzie się dodawac do bezcennych nie wiadomo ile albo wogole

  • Lach1944 pisze:

   Potwierdzam, jest wielki problem z dodawniem kolejnych kart BNP. Jeszcze w poprzedniej promocji w grudniu zamówiłem kartę multiwalutową i nie widzę jej w BCh( dodam ze spelnilem warunki na 16 000 pkt. BCh). Z poziomu Banku nie da się dodać- wyskakuje błąd, a w apce opis że karta jest w BCH. Zgłoszono do banku-przyjeli nadali nr zgloszenia ale nieodpowiedzieli, po przypomnieniu odesłali do BCh. Ci również przyjęli, mieli odpowiedzieć, ale cisza. Także generalnie ciężki temat.

  • ZnB pisze:

   Różnie z tym bywało ale przeważnie pomimo, iż na ekranie startowym nie było karty to w historii transakcji były widoczne „kolejne kafelki” umożliwiające filtrowanie transakcji po danej karcie. Nie mieliście tak?

  • Lach1944 pisze:

   Tak jak piszesz różnie z tym bywa – pierwsza kartę dało się dodać, kolejna domówiona wskoczyła z kilkudniowym opóźnieniem ale naliczyła wydatki zgodnie. Natomiast z 3 kartą bujam się jak powyżej pisałem – ani jej w BCh nie widać, ani nie widać naliczonych wydatków. W moim przypadku ciężko ryzykować z kolejną:).
   Nie wiecie jak są naliczane opłaty za te dodatkowe karty – jeśli zamknę do miesiąca to przeliczają to proporcjonalnie do ilości dni?

  • ZnB pisze:

   Może z czasem „się dotrą”. Są od niedawna w programie. Co do opłat to ciężko jeszcze złapać jakąś regułę ale najprawdopodobniej naliczają opłatę tylko gdy karta była aktywna pełny miesiąc. ręki uciąć jednak nie damy.

  • Łukasz pisze:

   Racja, myślałem, że mi nie dodało karty ale w kafelkach ja widać

 • Jakub Golański pisze:

  Fajna promocja. ale 1000 zł wydać moze byc ciezko, nawet na zakupy zywieniowe. Czy wlicza sie transakcje internetowe np zakup butów na stronie i platnosc kartą po wpisaniu nr i danych karty?

  • ZnB pisze:

   Dziś przeciętna rodzina 1000 zł to potrafi wydać w kilka dni. Wystarczy zatankować auto (albo dwa jak to często bywa) iść do marketu na zakupy i już masz 1000 zł. Niektórzy tyle to płacą za czynsz za mieszkanie a to też już w wielu przypadkach da się opłacić kartą. Poza tym zawsze można kupić sobie jakieś karty podarunkowe, które wykorzystasz później a 200 zł piechotą nie chodzi :)

  • ddamian91 pisze:

   Myślę, że jak najbardziej tak

  • Tom pisze:

   Z tego co wiem,to są wykluczenia płatności… (apteki,bary,sklepy z alkoholem,nawet chyba Allegro się nie wlicza).

  • ZnB pisze:

   Wykluczenia są a i owszem (jest ich wykaz w opisie) ale Allegro na 1000% się wlicza i nie wiemy skąd tę informacje pozyskałeś ;)

  • Wik pisze:

   Dziś opłaciłem czynsz w żabce. Ciekawe czy przejdzie hmm

 • Michał pisze:

  A co z zapisem regulaminu mówiącym o tym, że użytkownicy Bezcennych Chwil z Kartą Partnera przed dniem rozpoczęcia promocji nie mogli być zarejestrowani w tym programie? Moim zdaniem to wyklucza możliwość wyrabiania kart mobilnych na potrzeby spełnienia warunków promocji I otrzymania nagrody.

 • Damian pisze:

  Czy mogę zamówić jeszcze raz te same karty za które już dostałem punkty? Przy wyrobieniu karty jej numer będzie inny tylko, a nazwa karty ta sama.

  • gosia pisze:

   a jakie zamawiałes?

  • ZnB pisze:

   Nigdy nie da się zamówić takiej samej karty ponieważ każda nowo wyrobiona karta będzie posiadała inny numer, datę ważności i kod cvv. Zatem każda nowo zamówiona karta Mastercard będzie ok :)

 • gosia pisze:

  nie mogę dodac do BCh karty wirualnej czemu?

  • ZnB pisze:

   Opisz dokładniej problem bo po takim opisie to nic nie wiadomo :)

  • Snaffy pisze:

   Wygenerowalem 2 nowe mobilki, podpieły się pod BCh bez problemu, widzę na nich pozostalosc punktów z poprzednich kart. Robię transakcje na 1k i zobaczymy. Jakby ktoś wcześniej dostał pkt będąc uprzednio w programie, niech da znać :)

 • gosia pisze:

  podobno wszystkie karty obecne i przyszłe są automatycznie dodawane do programu. Jednak ja nie widzę tej karty wirtualnej i jak na nią dostanę punkty?

  • ZnB pisze:

   To takie pół prawdy jakie głosi bank. W poprzedniej promocji każdą kolejną zamawianą kartę dodawaliśmy ręcznie w BCh ale dopiero po około 24h. W pierwszej dobie był zawsze jakiś problem – może potrzebują czasu na przekazanie danych do BCh.

 • Snaffy pisze:

  Czy jak w BCh „wiszą” mi karty z poprzedniej promocji, ale już zamknięte w banku, to nowe mobilki podpięte pod program będą się łapały do tej promki?

  • ZnB pisze:

   Powinny jak najbardziej o ile działa to tak jak w Alior czy Velo ;)

  • Kuba pisze:

   Czy robiąc transakcje w urzędzie stanu cywilnego ( za ślub) oraz w kawiarni za kawę ( ale sprzedają też alkohole) naliczy mi te transakcje? Mam mętlik…

 • Szymon Olszewski pisze:

  Czyli karty mobilne i płatności Google Pay również łapią się do promocji?

 • Sylar pisze:

  A czy jest wzmianka o tym że płatności dokonane na potrzeby promocji mogą być zwrócone na konto w jakimkolwiek czasie ,czy nie mogą być zwrócone w ogóle ?

 • Jan pisze:

  są lub stali się w Czasie trwania Promocji uprawnionymi posiadaczami lub
  użytkownikami ważnej Karty Partnera i przed dniem rozpoczęcia Czasu trwania
  Promocji, o którym mowa w ust. 1 powyżej (tj. przed dniem 15.01.2024 r.), nie
  byli Uczestnikami Programu w odniesieniu do Karty Partnera;

  Jak brałem niedawno udział w programie kartami trzema gdzie można było zgarnąć 200 zł za transakcje przez portfel mobilny. To jak karty zastrzega i zamówię podobnie karty mobilne to znowu można uczestniczyc w programie? Czy też jak byłem uczestnikiem programu przed 15 to jest wykluczony z tej promocji? Czy ten punkt dotyczy tylko danej karty?

  • gosia pisze:

   a czy te karty ręcznie wprowadzałes do programu w BCh? bo ja nie mogę wirtualnej podpiąć

  • ZnB pisze:

   To jest dopiero druga promocja tego typu w połączeniu z BNP Paribas. Ciężko powiedzieć na 100%. Taki sam zapis bywał już w promocjach z Alior Bankiem czy VeloBankiem i tam domawianie kart działało – punkty były naliczane.

   Jak będzie tutaj? Przekonamy się po zakończeniu promocji lub w jej trakcie trwania w zależności od tego jak szybko i czy w ogóle w takim przypadku naliczą punkty.

  • Snaffy pisze:

   Szkoda, że „przekonanie się” kosztuje tutaj 1k,
   który można wydać na inną promkę:)
   Może ktoś, kto ma taką sytuację przetestuje i napisze, czy pkt wleciały :)

  • ZnB pisze:

   Tak wygląda świat promocji bankowych. Obstawiamy, że większość czytelników nie zdaje sobie sprawy, że bardzo często czy to w opisach na naszym blogu czy w komentarzach dostaje gotowe rozwiązania, które „kosztowały” wiele czasu, wyrzeczeń i czasami środków pieniężnych.

   W przypadku całkowicie nowych promocji, programów itp. jesteśmy na równi ze wszystkimi i startujemy z punktu zero. Im więcej osób się wkręci w takie działania tym coraz szybciej będzie można uzyskać gotowce :) Jeżeli nie masz takiej swobody „zamrożenia 1k” na potrzeby testów niniejszej promocji poczekaj na jakieś pierwsze sprawdzone informacje.

  • Snaffy pisze:

   @ZnB doceniam Wasz wkład w zbieranie info o promkach każdorazowo, gdy tylko w procesie wnioskowania o produkt jest możliwość podania kodu polecenia:)

  • ZnB pisze:

   @Snaffy: niech Ci każdy możliwy wynagrodzi Twą dobroć :)

 • Waldek pisze:

  Miałem problem z dodaniem drugiej k.mobilnej do BCh i zadzwoniłem do BCh o dodanie karty.
  Pani nie widziała tej nowej karty i powiedziała mi że bank na dodanie ma do 5 dni i żeby odczekać ten czas.
  Co ciekawe to jest zmiana – punkty które mamy na zamykanej karcie mogą być dodane do innej karty naszego banku tylko 1 raz na całe nasze konto w BCh.

  • ZnB pisze:

   „punkty które mamy na zamykanej karcie mogą być dodane do innej karty naszego banku tylko 1 raz na całe nasze konto w BCh”

   Rozwiniesz bardziej tą myśl?

 • Waldek pisze:

  To znaczy, że jeśli w pakiecie Paribasa mam na swoim koncie B.Ch np 3 karty i jeną z nich zamykam i usuwam z B.Ch to punkty uzyskane za zakupy zamykaną kartą (jeśli zostały, w moim przypadku 120 pkt) mogę przenieść na pozostałe karty Paribasa. W ten sposób nie znikną razem z kartą.
  Tylko pani poinformowała mnie, że taką operację mogę wykonać tylko raz i to dotyczy moich wszystkich banków na B.Ch.
  innymi słowy jeśli chciałbym usunąć kolejną kartę to razem z nią zostaną usunięte punkty które są na ten moment na jej koncie.
  Byłem dociekliwy, pani odpowiedziała, że jest to zmiana w programie..???

 • hehe pisze:

  transakcje blik chyba sie nie wliczaja?

 • Krzychoooo pisze:

  Uwagi, karta zastrzezona automatycznie generuje (pisza o tym) nowa z nowym numerem. Ale wg mnie w Bezcennych punkty doliczaja sie na stara karete i jej „kocowke” XXXX? Jakby byla flaga/info przy nowej karcie ze jest w zamian za karte YYYY. Na Y juz mialem 16k punktow wiec… ja bym wolal nowa karte, jest ich kilka. Plastiki, wirtualne itd.
  Fajnie jakby ktos podsumowal oplaty za poszczegolne karty i co robic by nie zaplaic za nie (za uzywanie).
  Jak ktos ma problem z widocznoscia karty, po kilku dniach to trzeba trik. Soft HA TFU programistoof powoduje ze bezcenne albo znikaja z bankowosci (www czy mobilnej) ale nadal mozna dodac recznie. Same sie nie rejestruja czasami przez klika dni. Ze dwoch mi nie dodawalo w oogle do konta (na ten sam mail jak w banku podany) wiec robisz tak: logowanie przez numer karty, tam wyskoczy ze nie jest dodana ale mozesz utworzy konto – podajesz nowy mail, inny. Konto utworzy. Moze byc alias jak ktos kumaty… na nowym mailu moze wywalac bledy przy wyborze pierwszej, wymaganej, nagrody/celu. Wroc za kilka godzin, wreszcie przejdzie. Standardowo jak przez 2-3 tygodnie nie naliczy sam punktow trzeba tam dzwonic i robia weryfikacje i recznie dodaja. Programistow nie pozdrawiam z BNP jak i bezcennych chwil. Pelno bledow, niedomowien, problemow technicznych. W instytucji finansowej nie powinno to miec miejsca. Aha nie widzialo tez transakcji z grudnia (1 dzien po wydaniu karty juz trzepano) gdzie dla innych kart to przeszlo. Po prostu generator problemow. Ale co trzeba przyznac infolinia bardzo pomocna i robia od reki, chyba wiedza co to za soft.

  • ZnB pisze:

   Ciężko się to czytało ale coś tam skumaliśmy. Co do generowania kart… Możesz zamknąć a nie zastrzegać wtedy nie jest wydawana automatycznie nowa karta i będziesz mógł ją sobie zamówić sam dodatkowo ją wyklikując :)

  • Krzychoooo pisze:

   wlasnie u rodziny mialem tak ze zamkniecie spowodowalo ze Bezcenne z appki i www znikly ale dzialaja osobno przez strone bezcennych. Nie dla kazdego konta da sie pobrac pozniej nowe karty, nie ma takiej opcji. Trzeba dzwonic na infolinie podobno wtedy. Wyzej sie pomylilem – zamiast YYYY znow XXXX, nowa YYYY jakby wchodzi w miejscie XXXX (po zastrzezeniu) bo mi historia zbiernia punktow na to wskazywala. Dziwne sprawy. No i nowy mail magicznie roziwazuje problemy, nowe konto, dla kart ktore od dawna nie wskakuja automatycznie. Ogolnie jak wszedzie sporo bledow IT.

  • ZnB pisze:

   Mnogość błędów to nie zawsze minus, zdarza się że to właśnie dzięki jakimś błędom można coś ugrać ;)

 • edek264 pisze:

  ma już ktoś pkt promocyjne ? Obrót kartą zrobiłem i póki co cisza

 • gosia pisze:

  tak wpadły dzisiaj i czekam na kolejne z drugiej karty. Taka promka to super sprawa

 • gosia pisze:

  czekałam 4 lub 5 dni, w poprzedniej promce nie bralam udziału

 • Jakub pisze:

  Witam. Czy ktoś sie orientuje czy splata blikiem zadłużenia na innej karcie kredytowej będzie wliczała się do transakcji 1000 zł czy jest to transakcje wykluczona?

  • Kuba pisze:

   Ponawiam pytanie o urzad cywilny. Zapłaciłem tam 84 zł za ślub cywilny oraz w kawiarni parę zł ale.kawiarnia miała w sprzedaży też alkohol. Czy to będzie się wyliczali do łącznej sumy transakcji?

  • ZnB pisze:

   @Jakub: płatność BLIK to nie jest płatność kartą, to dwie zupełnie różne operacje

   @Kuba: to zależy jakie kody MCC mają te punkty sprzedaży, nikt nie potwierdzi Ci na 100% czy wejdą czy nie, musisz sam sprawdzić

  • Snaffy pisze:

   @Kuba: fajną sprawą jest sprawdzić, jakie MCC jest bo przyporządkowane do terminala płatniczego. MCC pokazują się przy płatności kartą w Alior Banku (nie wiem, czy jest to jeszcze gdzieś indziej)

  • edek264 pisze:

   Jak brałem udział w poprzedniej promocji to też nie dadzą pkt?

 • mat pisze:

  dostał ktoś punktu w tej edycji kto brał udział w poprzedniej edycji 3 x 16000 punktów?

  • ZnB pisze:

   cisza… :(

  • Snaffy pisze:

   @ZnB: czy możemy już uznać, że ta promka nie dla nas, recydywistów? :)

  • ZnB pisze:

   Nigdy się nie poddajemy, mają 30 dni a potem ew. reklamacja ;)

  • PIOTR pisze:

   Czy otrzymał już ktoś nagrodę?
   Ja warunki promocji spełniłem w dwa dni od jej uruchomienia (oczywiście jest to moja pierwsza dodana karta) i nadal czekam. Wiem, że jest 30 dni na wydanie nagrody, ale może ktoś już ma (?)

 • mola pisze:

  A jaki powód reklamacji skoro jest zapis, że nie można było mieć zarejestrowanej karty przed 15.01.24 ?

 • Borys pisze:

  Zzy jest jakaś instytucja, która nadzoruje taki program jak Bezcenne Chwile, do kogo można zgłosić swoje żale i pretensje? No bo sorry, ale ostatnimi czasy ten program bardzo się popsuł. Z ostatniej promocji 3×200 zł BNP dostałem tylko za jedną kartę, mimo, że warunki były spełnione na 3. Tak ogólnie co chwila trzeba składać reklamacje, na które oni zresztą nie odpisują. Dodzwonić się nie jest łatwo. Zresztą to nie o to chodzi, aby prosić się o naliczenie puntów, które powinni wydać po spełnieniu warunków, jakie sami określili. Z wysyłką nagród też jest różnie, jakoś sms-y od znajomych nie giną, a od nich ciągle nie przychodzą bo błąd techniczny. Ja rozumiem, że błędy się zdarzają, ale ich nagromadzenie w tym programie sugeruje, że to nie przypadek, a celowe i zaplanowane działanie. Tak więc, ktoś to nadzoruje czy nie i mogą sobie robić co chcą i mieć wywalone na reklamacje?

 • Snaffy pisze:

  I jak tam Bezcenni Recydywiści ;-) Ktoś dostał ponownie pkt? Komuś uznali reklamacje? Robię obrót na kilku promkach i nie wiem, czy w tą inwestować…

 • Szymon pisze:

  Czy promocja nadal aktualna i zdążę się jeszcze załapać? Pozdrawiam

 • mat pisze:

  składał ktoś reklamacje i dostał? chodzi oczywiście o osoby, które dostały w poprzedniej promocji 3×16 tys

 • Piotr pisze:

  Czy wpisując dziś kartę do BCH rezerwuję sobie nagrodę ? Warunki spełnię za kilka dni ale pula może się skończyć wcześniej. Co wtedy ?

  • ZnB pisze:

   Tutaj nie ma żadnej rezerwacji. Nagrody będą wydawane do momentu gdy ich pula będzie dostępna. Może być tak, że już dziś się wyczerpie a może i być nawet do któregoś dnia marca. Zauważ, że to tylko szacunek jest na podstawie kończącej się puli nagród i średniodobowego wydawania nagród.

  • Piotr pisze:

   OK. To odpuszczam. Chciałem to połączyć z wymaganym obrotem w promocji konta.

  • ZnB pisze:

   Ponad miesiąc ta promocja trwa to i tak naszym zdaniem długo, obstawialiśmy że pula nagród szybciej się rozejdzie bo to wbrew pozorom bardzo dobra promocja.

 • Mikołaj pisze:

  Ja chciałem też tak zrobić że zaczekać do marca i za jedynym razem spełnić warunek do bezcenne chwile i do biedronki ale w tej sytuacji zrobiłem dziś na szybko 6 transakcji na ponad 1000 a mianowicie karty podarunkowe na alerabat i mam nadzieję że się złapie a jak nie to pozostaje reklamacja już tak miałem w velobank ze na ostatni dzień spełniłem warunki napisałem reklamacje i nagrodę mi przyznali tak więc wydaje mi się że oni to mają jakoś policzone że tyle i tyle osób spełni warunki do 29 lutego i tym wszystkim przyznają

  • ZnB pisze:

   Bo w takich limitowanych, bardzo dobrych promocjach nie ma co czekać do ostatnie chwili. Jak się pojawia to trzeba łapać i wtedy unika się później wyścigu z czasem lub oglądania komunikatu „już za późno” ;)

 • Piotr pisze:

  Gdzie na stronce można znaleźć tą informację o planowanym wyczerpaniu limitu ?

 • Mikołaj pisze:

  Ciekawe czy przyznają mi punkty bez reklamacji bo 26 spełniłem warunki a 27 pojawiły się te transakcje w bezcenne chwile tak więc przed wyczerpaniem puli nagród no i wcześniej też miałem zarejestrowane inne karty z BNP jakoś w zeszłym roku zobaczymy trzeba czekać

 • Mikołaj pisze:

  Dziś dostałem tak więc wychodzi z tego że liczy się spełnienie warunków przed wyczerpaniem puli nagród nawet chodź byłby to ostatni dzień

  • ZnB pisze:

   Albo źle obliczyli szacunkową datę, albo z dużą dozą ostrożności albo po opublikowaniu komunikatu ludzie zaczęli odpuszczać co spowodowało znacznie wolniejsze tempo wydawania nagród a tym samym na dłużej pula starczyła. Obstawiamy to ostatnie ;)

 • Arek pisze:

  Też dostałem 7.03, a co ciekawe główną płatność zrobiłem 28.02, księgowanie dnia następnego. A w bezcennych to w ogóle opóźnienie. Więc byłem pewny że nie dostanę. Miło z ich strony 😁

 • andre pisze:

  Cóż, ja za to na 18.II miałem rozliczone transakcje stacjonarne na kwotę 1300 zł, bez aptek itp, punktów brak :(

  Reklamacja na pl.mastercard(at)majorel.com wysłana wczoraj, nie doszło nawet potwierdzenie dostarczenia (nie mylić z potwierdzeniem odczytu).

 • Jakub pisze:

  Cos tu sie nie zgadza. Mialem jedna karte wirtualna zarejestrowana w MC w grudniu 2023. Zamowilem karte rzeczywista po tym jak zobaczylem ta promocje. zarejestrowalem ja po 15 stycznia i wypelnilem warunki.
  dzis ortrzylem od BNP emaila, ze nie spelniam warunkow promocji bo mialem JAKAKOLWIEK karte ( czyli ta 1wsza) zarejestrowana. napisali mi tak:
  a. są lub stali sie w czasie trwania promocji uprawnionymi posiadaczami lub uzytkownikami waznej karty partnera i przed dniem rozpoczecia czasu trwania promocji, o ktorym mowa w ust 1 powyzej ( tj przed dniem 15.01.24) nie byli yczestnikami programu w odniesieniu do karty partnera.

  Zgodnie z powyzszym punktem regulaminu, uczestnik programu nie mogl posiadac w programie karty partnera – karty z banku BNP Paribas przed dniem rozpoczecia promocji tj 15.01.24, aby moc wziac w niej udzial. na pana dane widzimy zarejestrowana karte *5941 w dniu 12.12.23r. W zwiazku z powyzszym, pana karta *7601 nie mogla wziac udzialu w promcji punktu na strart z bankiem BNP paribas.

  pieknie… to mozna bylo czy nie mozna bylo robic kolejnej karty po 15.01? …

 • andre pisze:

  Dla pewności pytam – promocję „„Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” ” zareklamowałeś bezpośrednio w BNP, a nie BCh?

  Ile czekałeś na odpowiedź?

  a.

 • emil pisze:

  Czy ktos dostał odpowiedź na reklamację ws. widoczności karty mobilnej. Ja juz czekam 1,5 miesiąca, pisze, dzwonie do nich i nic. Czas regulaminowy na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni i nie wiem co mam robić.

 • andre pisze:

  hej,

  pierwszy raz otrzymałem odpowiedź mailową z BCh na reklamację, w dniu dzisiejszym. Co ważne, moja reklamacja została uznana i punkty naliczone. Zalogowałem się, zleciłem bony za punkty. Jeszcze nie ma, ale wierzę, że dotrą.

  a.

 • andre pisze:

  i dotarły :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.