ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

1000 zł premii pieniężnej za opłacanie ZUS z Konta Mój Biznes w Millennium Bank + 500 zł za założenie firmy + konto za 0 zł przez 2 lata!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 1500 zł łącznej premii w ramach konta firmowego + zwolnienie z opłat przez 2 lata

Pojawiła się zupełnie nowa promocja Banku Millennium dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla osób, które taką działalność dopiero planują otworzyć. W ramach niniejszej promocji można zyskać 1000 zł premii za opłacanie ZUS z konta firmowego Mój Biznes oraz dodatkowe 500 zł premii za założenie firmy poprzez bankowość Millennium. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty za konto przez pierwsze 2 lata oraz możliwość połączenia promocji z promocją konta osobistego gdzie czeka kolejne 500 zł w gotówce.

Jeszcze korzystniejsze warunki promocji konta firmowego w Millennium aniżeli ostatnio!

Bank Millennium po raz kolejny wypuszcza promocję konta firmowego, tym razem pod hasłem „1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS” przeznaczoną dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub… osób, które taką działalność dopiero mają w planie otworzyć. W praktyce jest to jedna z nielicznych promocji dla firm gdzie realnie da się zgarnąć całą premię czyli 1000 zł dla już posiadających firmę lub 1500 zł dla osób, które dopiero ją założą.

Wg. regulaminu uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub ją zarejestrują w trakcie promocji poprzez bankowość Millenet,
  • wyrażą zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne jak i przez telefon oraz na przetwarzanie  danych osobowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Millennium.

Z promocji wykluczone są natomiast osoby, które posiadały konto firmowe w Millennium Bank od 1 stycznia 2020 roku co możemy przeczytać w regulaminie:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli:
1) jesteś pracownikiem Banku lub wiąże Cię inna umowa współpracy z Bankiem,
2) masz lub miałeś w Banku konto firmowe w okresie od 1 stycznia 2021 r. do momentu przystąpienia do Promocji.

Posiadanie konta osobistego (indywidualnego np. Millennium 360°) w żaden sposób nie wpływa na możliwość przystąpienia do promocji konta firmowego, tzn. nie wyklucza możliwości skorzystania z niniejszej promocji. Co więcej można obie promocje połączyć i zyskać kolejne 500 zł za konto osobiste.

Konto firmowe Mój Biznes można założyć poprzez wypełnienie wniosku na stronie banku (lub poprzez system bankowości internetowej banku Millenet jeżeli już taki dostęp posiadamy). Otworzenie konta będzie możliwe nawet w 15 minut podpisując umowę tzw. przelewem autoryzującym z innego banku. Alternatywnie można wybrać oddział banku, w którym podpisana zostanie umowa po uprzednim wypełnieniu internetowego wniosku o konto w promocji. Na wypełnienie wniosku jak i podpisanie umowy mamy czas do 8 kwietnia 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie, że nagrody będą przyznane tylko za 12000 sztuk otwartych kont jako pierwsze.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 1500 zł premii w gotówce!

Jakie nagrody można zgarnąć? Czeka na Was od 1000 zł do nawet 1500 zł premii…

W omawianej w tym wpisie promocji konta firmowego można zdobyć dwie premie a dokładniej:

  • do 1000 zł (200 zł miesięcznie) za płatności do ZUS z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej, w każdym z 5 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes;
  • do 500 zł (100 zł miesięcznie) za założenie firmy wraz z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: Millenet lub Aplikacji mobilnej, wraz ze skuteczną rejestracją działalność w bazie CEIDG. Firma i konto firmowe muszą być otwarte nie później niż ostatniego dnia trwania promocji i należy wziąć pod uwagę fakt, że w niektórych przypadkach czas otwarcia firmy z kontem może trwać do 3-4 dni roboczych;

Aby otrzymywać powyżej opisane bonusy należy jeszcze (oprócz otworzenia konta lub konta z firmą) dodatkowo spełnić poniższe warunki gdzie należy:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
  • zapewnić wpływy z zewnątrz na Konto Mój Biznes na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto,
  • wykonać płatności kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto.

Jeśli w danym miesiącu nie zostaną spełnione warunki wpływu jak i płatności premia za dany miesiąc nie zostanie wypłacona. Wypłata nagrody nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiło naliczenie premii. Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” każdą z tych nagród jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki wg. wybranej w firmie formie opodatkowania.

Szczegółowe warunki promocji znajdują się w regulaminie.

Konto firmowe za 0 zł przez 24 miesiące!

Kolejnym bonusem jest promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” polegająca na obniżeniu opłat naliczanych przez bank przez pierwsze pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. W promocji tej miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł. Również miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 1500 zł premii w gotówce!

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 1500 zł premii w gotówce!

Otwórz również konto osobiste z premią aż 500 zł w gotówce :)

Wraz z początkiem grudnia pojawiła się kolejna szansa na uzyskanie aż 500 zł premii pieniężnej do konta Millennium 360°. Na nagrodę składa się 100 zł w bonie do Biedronki, Carrefour lub Pyszne.pl oraz do 400 zł premii pieniężnej. Aby na tym nie kończyć premię możemy powiększyć o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6,5%. Natomiast dla osób prowadzących działalność bank ma w ofercie konto firmowe z premią aż 1000 zł na start…

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 500 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 6,5%

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

 , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.