ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank z oprocentowaniem 5,5% do 200 tys. zł (43 edycja) + 500 zł premii w gotówce za konto

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Oprocentowanie konta zostało obniżone w stosunku do ostatniej promocji :(

Pojawiła się nowa edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego. W kolejnej już 43. edycji promocji KMO oprocentowanie zostało obniżone i obecnie wynosi 5,5% dla kwoty do 200 tys. zł na okres 3 miesięcy. Konto to mogą założyć wszyscy bez żadnych wyjątków zarówno obecni klienci jak i nowi, na których czeka premia pieniężna w wysokości 500 zł na start! Zachęcamy również do regularnego zerkania w nasz Ranking lokat aby być na bieżąco :)

Konto oszczędnościowe na 5,5% dla starych i nowych klientów!

To już 43-ta edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego oferowanego przez Alior Banku. Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego zostało obniżone względem ostatniej edycji promocji i wynosi obecnie 5,5%. Kwota jaką można ulokować na podwyższonym oprocentowaniu również pozostała bez zmian i wynosi obecnie max. 200 tys. zł.

Na Koncie Mega Oszczędnościowym zarobimy obecnie do 5,5% w skali roku. Konto to mogą założyć wszyscy zarówno nowi jak i już obecni klienci Alior Banku, którzy nie biorą obecnie udziału w poprzednich edycjach promocji. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem tego banku to warto się najpierw zainteresować obecnie trwającą promocją z premią aż 500 zł na start! Konto Mega Oszczędnościowe można założyć już podczas składania wniosku o Konto Jakże Osobiste w ramach wspomnianej promocji. Czyli dwie pieczenie na jednym ogniu.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz 500 zł premii!

Warunki 43-tej edycji zostały delikatnie zmienione na plus dla klienta. Obecnie przez okres 3 miesięcy zyskamy:

 • 3,5% do 200 tys. zł dla nowych środków bez żadnych dodatkowych warunków,
 • 5,5% do 200 tys. zł dla nowych środków o ile dodatkowo posiadamy konto osobiste w Alior Bank i wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w każdym miesiącu wchodzącym w skład okresu promocji Konta Mega Oszczędnościowego (może to być płatność na dowolną kwotę).

Zgodnie z najnowszą tabelą oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym ulokujemy do 200 tys. zł swoich oszczędności na okres 3 miesięcy licząc od dnia pierwszego zasilenia konta oszczędnościowego nowymi środkami w czasie trwania tej edycji promocji. Promocja zostanie aktywowana w dniu zaksięgowania nowych środków, a następnego dnia otrzymamy SMS-a z informacją o aktywowaniu promocji. Oprocentowanie przez ten okres będzie wynosiło od 3,5% do 5,5% (warunki oprocentowania wymienione są wyżej) ale przy założeniu, że będą to nowe środki względem salda z dnia 17 stycznia 2024 roku (nie dotyczy to nowych klientów Alior Banku, którzy nie mieli w tym czasie konta). Po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego dla wszystkich środków zgromadzonych na Koncie Mega Oszczędnościowym będzie obowiązywało oprocentowanie standardowe. Wtedy też powinna być możliwość aktywowania kolejnej promocji, o ile się pojawi i spełnimy jej warunki.

Przez nowe środki bank rozumie takie środki, które stanowią nadwyżkę ponad łączne saldo środków zgromadzonych wszystkich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN) w Alior Banku. Do łącznego salda liczone są również środki znajdujące się na kontach współdzielonych z innymi osobami.

Promocja będzie dostępna do 19 lutego 2024 roku a jej szczegółowe warunki znajdziecie w regulaminie. Regulamin ten zawiera również szereg przykładów obrazujących różne sytuacje klientów, na podstawie których łatwiej zrozumieć działanie promocji oraz wyliczanie środków objętych podwyższonym oprocentowaniem.

Konto Mega Oszczędnościowe można otworzyć w bankowości internetowej (jeśli jest się już klientem Alior Banku) lub poprzez złożenie wniosku online o konto osobiste za pomocą poniższego linku.

Załóż darmowe Konto Mega Oszczędnościowe na 5,5%

Darmowe wypłaty z konta oszczędnościowego!

Dla wielu z Was największą bolączką kont oszczędnościowych jest ograniczenie w ilości darmowych wypłat z takiego konta. Przeważnie banki umożliwiają tylko jedną darmową wypłatę w miesiącu a za każdą kolejną pobierają opłaty i to w cale nie takie małe. Alior Bank wyszedł na przeciw klientom i oferuje dowolną ilość darmowych wypłat z Konta Mega Oszczędnościowego pod warunkiem, że przelew będzie kierowany na własny ROR w Alior Banku. Przelew na rachunki w innych bankach jest darmowy ale tylko pierwszy w miesiącu – każdy następny to koszt 5 zł! Pozostałe opłaty za usługi do tego konta znajdziecie tutaj.

Aż 500 zł nagrody w gotówce na start za założenie konta osobistego

Wystartowała XI edycja znanej już promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z bardzo wysoką premią pieniężną! Dzięki tej promocji jest szansa zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Osoby zainteresowane oszczędzaniem mogą skorzystać dodatkowo z konta oszczędnościowego na 5,5%.

O szczegółach pisaliśmy tutaj: Łatwe 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XI edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +720 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank z oprocentowaniem 5,5% do 200 tys. zł (43 edycja) + 500 zł premii w gotówce za konto

 • Katarzyna pisze:

  Pytanie – bo nie znalazłam tego info w regulaminie – czy konieczne jest utrzymywanie środków na koncie przez cały miesiąc? Przykładowo: wrzucam na konto oszczędnościowe daną kwotę i przystępuję do promocji, ale w ciągu miesiąca na np. 3 tygodnie potrzebuję ulokować środki gdzie indziej. Przed końcem miesiąca i kapitalizacją środki wracają na konto Alior. Czy za ten miesiąc otrzymam odsetki od salda końcowego na dzień weryfikacji, czy odsetki naliczane są codziennie od kwoty na koniec dnia i wypłacane na koniec miesiąca?

  • ZnB pisze:

   „czy odsetki naliczane są codziennie od kwoty na koniec dnia i wypłacane na koniec miesiąca?”
   Tak :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.