ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się wrześniowe promocje – można zyskać ponad 7000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec września – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Tak obfitego w bardzo dobre promocje kwartału dawno nie było. Jak się domyślacie dobiega koniec września i jednocześnie koniec tego dobrego kwartału co spowoduje, że wypadnie nam sporo AKTUALNYCH PROMOCJI, które mogą nie wrócić. Sami zerknijcie ile tego było i co zaraz zniknie np. cztery promocje konta osobistego z czego każda po 500 zł w tym wyczekiwana od lat w Nest Bank, standardowa jak co miesiąc od Santander, najlepsza w tym roku w BNP Paribas czy rekordowa w Millennium Bank. Do tego świetna promocja karty kredytowej Citibanku z premią aż 1200 zł czy też promocje firmowe np. z łatwą premią 450 zł od Millennium.

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się we wrześniu oraz w pierwszych dniach października. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 1200 zł nagrody plus darmowa karta Simplicity od Citibank
Ależ ten Citibank szaleje w trakcie wakacji! Mimo, iż obecnie nadal jest dostępnych klika bardzo dobrych promocji karty Citibanku to właśnie pojawiła się historycznie rekordowa promocja karty kredytowej Simplicity z nagrodą wynoszącą aż 1200 zł! Do tego wszystkiego okres karencji dla byłych klientów został skrócony do granic możliwości. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją zupełnie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia aż 500 zł premii w gotówce :)
Zysk z oferty:
1200 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Rekordowe 500 zł premii pieniężnej za założenie darmowego konta w Nest Bank
Po bardzo długiej przerwie pojawiła się świetna promocja na Nest Konto. Nest Bank stwierdził, że jak wracać to z przytupem i oferuje łącznie do nawet 500 zł premii w gotówce za założenie darmowego Nest Konta oraz spełnienie prostych warunków promocji jakimi są wpływy na konto i płatności kartą. Dodatkowym bonusem dla nowych klientów jest Lokata Witaj na 7,1%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 500 zł nagrody w gotówce za założenie konta osobistego w Millennium Bank
Kończy się świetna promocja konta osobistego od Banku Millennium z najwyższą jak dotąd premią pieniężną. Dzięki niej mamy szansę zamian zgarnąć aż 500 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360°. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7%. Natomiast dla osób prowadzących działalność czeka darmowe konto firmowe z premią 450 zł na start…
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Powróciła najwyższa premia 500 zł w gotówce do lubianego konta w BNP Paribas
Właśnie pojawiła się promocja z najwyższą premią oferowaną przez BNP Paribas w tym roku. W promocji „Wynagradzaj się” można zyskać aż 500 zł bonusu w gotówce do Konta Otwartego na Ciebie po spełnieniu dość prostych warunków. Standardowo określono również limit nagród wynoszący tylko 3000 szt. zatem nie ma co zwlekać do ostatniej chwili. Dodatkowo dla chętnych czeka jeszcze promocja karty kredytowej gdzie bank oferuje kolejne 300 zł premii za zakupy kartą ;)
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
15.10.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Kumulacja promocja z premią 500 zł za konto osobiste w Santander Bank Polska
Wrześniowa promocja konta osobistego od Santander Bank Polska. W ramach nowej edycji promocji można zgarnąć 500 zł nagrody na start za założenie Konta Santander przy czym na nagrodę składa się aż 400 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje również do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł bonusu miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka bez zmian możliwość ulokowania środków na lokacie 7%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Banalnie łatwe 450 zł premii w gotówce do konta osobistego w Alior Bank
IX edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z wysoką premią pieniężną! Na chwilę obecną można zyskać aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz 3 miesiące bez opłat za konto czy kartę. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.
Zysk z oferty:
450 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Od 200 zł do nawet 600 zł na zakupy w Allegro za założenie konta osobistego w PKO BP
Po dłuższej przerwie powraca znana już z przeszłości promocja z bonami Allegro w jeszcze lepszej odsłonie gdzie można zyskać do 600 zł w bonach! W zamian za założenie Konta za Zero dla siebie otrzymamy 200 zł w formie elektronicznych voucherów na zakupy w serwisie Allegro. Kolejne nawet do 400 zł również w formie bonów do Allegro zgarniemy za założenie kont swoim dzieciom (po 200 zł za jedno konto).
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Od 300 zł do 400 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim
Wyższa premia w promocji konta dla młodych w ING Bank Śląski. Przez cały trzeci kwartał bieżącego roku będzie można zdobyć wyższą premię pieniężną czyli 300 zł w zamian za założenie Konta z Lwem Mobi (konto dla osób w wieku od 18 do 26 lat) oraz dodatkowe 100 zł za płatności Visa Mobile. Niniejszą nagrodę otrzymamy za opłacanie zakupów kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7%.
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
28.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

460 zł bonusu do Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Po kilku dniach przerwy pojawiła się nowa również bardzo dobra oferta konta od BNP Paribas. W promocji „Alle Kody” możemy zgarnąć 460 zł bonusu do Konta Otwartego na Ciebie na prostych zasadach. Oczywiście limit nagród wynoszący tylko 3000 szt. pozostał zatem nie ma co odkładać decyzji do ostatniej chwili. Dodatkowo dla chętnych czeka jeszcze promocja karty kredytowej z nagrodą w postaci 300 zł zwrotu za zakupy kartą ;)
Zysk z oferty:
460 zł
Ważna do:
01.10.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

300 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas
Promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku czyli częściowego zwrotu kwoty wydanej podczas zakupów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za określone usługi bank zwróci do 300 zł na kartę w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 5% kwoty zakupów. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią wynoszącą aż 500 zł na start ;)
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej Visa w Banku Millennium
Łatwa promocja karty kredytowej Banku Millennium z bonem o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro. Voucher Allegro przyznawany jest w zamian za podpisanie umowy o kartę oraz za płatności po min. 800 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Dodatkowo wyrabiając sobie kartę Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto z nagrodą aż 500 zł!
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

450 zł nagrody na start + nawet 2500 zł extra premii do Konta Mój Biznes
Tak dobrej promocji konta firmowego w Banku Millennium to już dawno nie było. Za samo założenie Konto Mój Biznes, jeden przelew i trzy płatność kartą zyskamy aż 450 zł nagrody pieniężnej od organizatora promocji i to bez jakichkolwiek haczyków! Poza tym w ramach kolejnej promocji organizowanej przez Millennium, którą można połączyć zgarniemy dodatkowe nawet 2500 zł premii. Na deser kolejny bonusik czyli Konto Mój Biznes za 0 zł miesięcznie przez 2 lata!
Zysk z oferty:
2950 zł
Ważna do:
28.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 3300 zł nagrody dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank
Idealna okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank! Do obecnej od lat promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł dołączyła kolejna oferta, które zwiększa wartość nagród do aż 3300 zł. Standardową premię do 1500 zł za tzw. aktywność na koncie można teraz powiększyć o łatwy zwrot do 1800 zł za tankowanie paliwa. A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z premią aż 450 zł! :)
Zysk z oferty:
3300 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Do 1800 zł premii dla firm za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander
Santander Bank Polska ponawia promocję konta firmowego przeznaczonego dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach już V edycji promocji za założenie Konto Firmowe Godne Polecenia zgarniemy więcej bo aż do 1800 zł premii pieniężnej. Do 900 zł zyskamy w ramach tzw. moneybacku – czyli zwrotu w wysokości 3% kwoty wydanej kartą firmową na zakupy – kolejne 600 zł za podpisanie umowy kredytu i leasingu oraz 300 zł za uruchomienie eKsięgowości. Warto jednak dodać, że otrzymujemy tutaj całkowicie darmowe konto, kartę oraz inne przywileje na zawsze! Jeżeli jednak to nadal za mało to można skorzystać dodatkowo z promocji konta osobistego z łączną premią aż 520 zł!
Zysk z oferty:
1800 zł
Ważna do:
30.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.