ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 520 zł premii za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 7%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Premia o łącznej wartości do 520 zł w zamian za założenie konta osobistego ;)

Ruszyła sierpniowa promocja konta osobistego od Santander Bank Polska na korzystniejszy zasadach aniżeli ostatnio. W ramach nowej edycji kilku promocji zyskamy do 520 zł bonusu na start za założenie Konta Santander przy czym teraz na nagrodę składa się aż 420 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje również do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka bez zmian możliwość ulokowania środków na lokacie 7%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Santander!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc sierpień 2023) do zgarnięcia jest łącznie do 520 zł premii za otworzenie Konta Santander, do 500 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji lokaty mobilnej na 7% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z dobrej promocji konta firmowego z premią w wysokości do 2200 zł. Istotną zmianą w porównaniu do poprzednich promocji jest to, że obecnie większa część nagrody to nagroda pieniężna i tylko 100 zł z tej nagrody jest w formie bonu na zakupy (poprzednio aż 200 zł było w formie bonu).

Na premię tę składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 400 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Konto z bonusem do 400 zł”,
 • 100 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia Z6QBT5 w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 20 zł w gotówce za skorzystanie z kantoru walutowego w ramach promocji „20 zł z Kantorem Santander” (szczegóły promocji),
 • do 500 zł w bonach co miesiąc za polecanie konta innym osobom (szczegóły promocji),
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 7% na lokacie mobilnej,
 • oraz opcjonalnie do 2200 zł premii na start oraz konto za 0 zł dla firm!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Santander wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Santander i zyskaj do 520 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj do 520 zł premii

✅ 400 zł premii w gotówce za konto z promocji „Konto z bonusem do 400 zł” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Konto z bonusem do 400 zł”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe aż 400 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 sierpnia 2023 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 lipca 2022 roku!

Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli:
a. w przedziale czasowym: 1 sierpnia 2022 r. do momentu, w którym otworzysz konto w tej promocji, masz otwarte u nas inne konto w PLN (osobiste albo wspólne),

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji nie możesz zatem skorzystać jeżeli:

b. którekolwiek z Twoich poprzednich kont osobistych było otwarte u nas od 1 kwietnia 2019 r. w promocji, której byliśmy organizatorem lub współorganizatorem/ partnerem

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 400 zł premii w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 września 2023 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę do 10 września 2023 roku za pośrednictwem kuriera lub zdjęcia (na tzw. selfie),
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie we wrześniu 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 1 raz kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 31 października 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania drugiej nagrody w wysokości 100 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z dwóch kolejnych miesięcy czyli w październiku oraz w listopadzie 2023 roku:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 1 raz kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania trzeciej nagrody w wysokości 100 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z dwóch kolejnych miesięcy czyli w grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 1 raz kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 29 lutego 2024 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Ostatnia czwarta nagroda w wysokości 100 zł premii pieniężnej zostanie przyznana, jeżeli zostaną spełnione wszystkie warunki dla wyżej wymienionych trzech nagród. Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 29 lutego 2024 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Otwórz Konto Santander i zyskaj do 520 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj do 520 zł premii

✅ 100 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To V edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 30 wrzesnia 2023 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu jest elektroniczna karta podarunkowa do wykorzystania na zakupach lub bilety do kina:

 • Biedronka – 100 zł
 • Decathlon – 100 zł
 • RTV Euro AGD – 100 zł
 • Zalando – 100 zł
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 100 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 30 września 2023 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta (ale nie później jak do 30 września 2023 roku!) nastąpi logowanie do Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. Z6QBT5 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum w programach poleceń ponieważ w tym przypadku kodu polecenia nie podaje się we wniosku o otwarcie konta, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości – miejcie to na uwadze!
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 100 zł bonusu jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 100 zł bonusu za założenie konta oraz po 100 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – V edycja”

Otwórz Konto Santander i zyskaj do 520 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj do 520 zł premii

✅ 20 zł za skorzystanie z usługi Kantor Santander

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii pod hasłem „20 zł z Kontorem Santander”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 20 zł w gotówce w zamian za skorzystanie z Kantoru Santander.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 sierpnia 2023 roku jednak może się zakończyć wcześniej z uwagi na pulę nagród wynoszącą 5000 sztuk. Może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w czasie promocji zawnioskuje o konto osobiste.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 20 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online.

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Jak otrzymać nagrodę?
20 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub na selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w miesiącu otwarcia konta lub do końca następnego miesiąca kalendarzowego otworzyć konto24 walutowe i zrobić transakcję wymiany walut na co najmniej 50 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Konto24 walutowe będzie można sobie założyć po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej w Menu => Oferta Banku => Konta osobiste => Konto24 walutowe.

Nagroda ta zostanie wypłacona na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zostanie wykonana pierwsza transakcja wymiany walut.

Szczegóły promocji z kantorem walutowym opisaliśmy tutaj: 20 zł nagrody za skorzystanie z Kantor Santander 

Otwórz Konto Santander i zyskaj do 520 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj do 520 zł premii

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Santander jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Santander. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 7% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można również skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 7% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 2200 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Santander w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Santander to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie. Natomiast opłata za posiadanie karty do konta wynosi 9 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu wykonamy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł.

W przypadku Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za posiadanie karty to 9 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Otwórz Konto Santander i zyskaj do 520 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj do 520 zł premii

Harmonogram promocji „Konto z bonusem do 400 zł”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 sierpnia 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 września 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu 2023 oraz w styczniu 2023 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto wskazane w opisie,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową w sklepie lub w Internecie,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 31 października 2023 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 31 grudnia 2023 zostanie wypłacona druga nagroda 100 zł
do 29 lutego 2024 zostanie wypłacona trzecia oraz czwarta nagroda po 100 zł każda

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja V”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 30 września 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 30 września 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 września 2023 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Santander i zyskaj 500 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj 500 zł premii

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 520 zł premii za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 7%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.