ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 470 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz do 300 zł zwrotu za płatności w wybranych punktach

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku czyli częściowego zwrotu kwoty wydanej podczas zakupów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za określone usługi bank zwróci do 300 zł na kartę w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 5% kwoty zakupów. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią wynoszącą aż 470 zł na start ;)

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Udane lato z kartą kredytową” nagrodą jaką można zdobyć to tzw. moneyback czyli zwrot na kartę w wysokości 5% kwoty wydanej podczas wakacyjnych zakupów jednak nie więcej jak 300 zł w całej promocji. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę! Czyli promocję obsłużymy całkowicie bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 czerwca 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas.

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 1.06.2023 a 30.09.2023 spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci,
3) nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 30.09.2023
4) od 1.06.2022 do 01.06.2023 nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i aż 470 zł bonusu na start!

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucenia wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 30 września 2023 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus dla banku :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 31 maja 2023 roku.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj 300 zł nagrody

Jak uzyskać nagrodę główną czyli 300 zł zwrotu za zakupy? 

Aby otrzymać moneyback w wysokości 5% kwoty wydanej na zakupy w określonych punktach handlowych, o których piszemy niżej (łącznie nie więcej jak 300 zł w całej promocji i nie więcej jak 50 zł w każdym miesiącu), należy przez 6 kolejnych okresów rozliczeniowych wyznaczonych dla danej karty (każdy może mieć okres rozliczeniowy zaczynany od innego dnia miesiąca) wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie). Najkorzystniej jest zrobić zakupy na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym aby zgarnąć pełną premię miesięczną czyli 50 zł. 

Zwrot 5% przysługuje za płatności zrealizowane podczas zakupu w poniższych punktach handlowo-usługowych:

Kategoria TRANSPORT I KOMUNIKACJA

 • 3000 do 3999 Linie lotnicze (główne),
 • 7512 Wynajem samochodów gdzie indziej nie sklasyfikowany,
 • 7523 Parkingi i garaże podziemne,
 • 3351 do 3441 Wynajem samochodów,
 • 4111 Transport podmiejski,
 • 4112 Linie kolejowe,
 • 4121 Taxi, limuzyny,
 • 4131 Linie autobusowe,
 • 4411 Promy i statki,
 • 4511 Linie lotnicze – inne,
 • 4784 Opłaty za drogi i mosty,
 • 4789 Inne nie wyszczególnione środki transportu.

Kategoria TURYSTYKA

 • 4722 Biura podróży, Tour operatorzy,
 • 7011 Hotele, motele gdzie indziej nie sklasyfikowane,
 • 3501 do 3999 Hotele, motele,
 • 7033 Pola campingowe.

Kategoria GASTRONOMIA

 • 4582 Restauracje, bary i sklepy na lotniskach,
 • 5812 Restauracje,
 • 5813 Bary,
 • 5814 Fast food.

Kategoria KULTURA I ROZRYWKA

 • 7991 Muzea,
 • 7832 Kina,
 • 7932 Bilard,
 • 7933 Kręgielnie,
 • 7996 Parki rozrywki, cyrki,
 • 7997 Kluby członkostwa (sport, rekreacja, atletyka), kluby krajowe i prywatne pola golfowe,
 • 7998 Akwaria, delfinaria,
 • 7999 Usługi rekreacyjne, ogrody, muzea, baseny, zoo,
 • 7999 Usługi rekreacyjne (nigdzie indziej nie sklasyfikowane).

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • są transakcjami gotówkowymi,
 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Wykluczone są również transakcje oznaczone kodami:

 • MCC 5300 – handel hurtowy,
 • MCC 4111 – usługi transportowe.

O wysokości moneyback, którą został uznany rachunek karty kredytowej, bank informuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji wykonanych na danej karcie. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj 300 zł nagrody

Powiększ zysk o 470 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje kolejną, alternatywną promocję konta osobistego z wyższą premią. W nowej promocji „Eksploruj świat z bankiem BNP Paribas” można zgarnąć aż 470 zł w premii gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie bardzo łatwych warunków promocji. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że wysokość premii jest uzależniona od wybranej karty do konta.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: 470 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Eksploruj świat z bankiem”

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 9 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 15 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1000 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 30 września 2023 podpisz umowę o kartę kredytową
przez 6 kolejnych okresów rozliczeniowych dokonuj określonych płatności wydaną w promocji kartą aby uzyskać 5% moneybacku wydanej kwoty na zakupach (najlepiej na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym aby uzyskać pełną premię 50 zł miesięcznie)
w kolejnym miesiącu rozliczeniowym zostanie uznany rachunek kwotą wynikającą z moneyback (pomniejszy ona saldo zadłużenia)

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj 300 zł nagrody

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “300 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 470 zł premii do konta osobistego

 • Waldek pisze:

  Szkoda, że wyłączone są sklepy gdzie wykonujemy najwięcej zakupów.
  Mam na myśli sklepy spożywcze ,markety …

  • ZnB pisze:

   Pewnie, że szkoda. Niemniej jednak ktoś kto prowadzi „rozrywkowy i turystyczny” tryb życia jest w stanie wyciągnąć cały hajs z promocji ;)

 • Olek pisze:

  Mało kto skorzysta.

  • ZnB pisze:

   Nie nam jest to oceniać i staramy się publikować każdą promocję. Zawsze komuś może taka promocja odpowiadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.