ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 3300 zł nagrody dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (do 1800 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dzięki kumulacji promocji Alior Banku firmy mogą zyskać do 3300 zł bonusu za konto!

Powraca idealna okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank! Do obecnej od lat promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł dołączyła kolejna oferta, które zwiększa wartość nagród do aż 3300 zł. Standardową premię do 1500 zł za tzw. aktywność na koncie można teraz powiększyć o łatwy zwrot do 1800 zł za tankowanie paliwa. A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z rekordową premią aż 650 zł! :)

Kumulacja trzech promocji konta firmowego – warto je połączyć ze sobą!

W ramach niniejszego wpisu omówimy trzy aktualnie dostępne promocje dla konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku z kartą Mastercard z Plusem, które można ze sobą połączyć aby uzyskać do 3300 zł zwrotu na konto za spełnienie określonych warunków promocji oraz darmowe konto. W skład omawianych promocji wchodzą takie nagrody jak:

 • 10% zwrotu za tankowanie paliwa do września 2023 roku (do 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 1800 zł łącznie) w ramach promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2”,
 • do 1500 zł w gotówce za aktywności na koncie w ramach promocji „1500 zł dla firm”,
 • brak opłaty za korzystanie z karty do końca 2023 roku w ramach promocji „Karta na plusie – edycja nr 3”.

Ile jest realnie do zarobienia? Realnie do zgarnięcia jest napewno do 1800 zł zwrotu za paliwo (o ile miesięcznie wydajemy na paliwo co najmniej 2000 zł). Do tego bez problemu powinniśmy uzyskać od 660 zł do 900 zł za aktywność na koncie (te maksymalne 1500 zł jest raczej mało realne ale jest). Reasumując można zyskać 2500-2700 zł, tak realnie ;)

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3300 zł premii!

10% cashbacku za tankowanie paliwa – łącznie nawet 1800 zł!

Pierwszą z promocji konta firmowego iKonto Biznes to promocja z 10% moneybackiem za tankowanie paliwa. Z promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” mogą skorzystać firmy, które dotychczas nie posiadały konta firmowego w Alior Banku i zawrą umowę konta z kartą debetową Mastercard z Plusem w okresie od 2 stycznia 2023 roku do 30 września 2023 roku.

Zamów firmową kartę debetową Mastercard z Plusem podczas wnioskowania o iKonto Biznes by zyskać nawet 1800 zł na start w formie cashbacku za tankowanie paliwa na stacjach paliw oznaczonych kodem MCC: 5172, 5541, 5542 lub 5983. W ramach promocji przysługuje zwrot w wysokości 10% wartości transakcji na stacji paliw jednak nie więcej jak 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 1800 zł w całym okresie promocji czyli od stycznia do września 2023 roku.

Bank naliczy moneyback za zatankowane paliwo za dany miesiąc o ile w danym miesiącu spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł,
 • wykonany zostanie minimum jeden przelew do ZUS lub US z konta firmowego.

Moneyback za paliwo będzie wypłacany na konto do 15-go dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły dotyczące omawianej promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Jak zdobyć dodatkowe 1500 zł za aktywność na koncie?

Promocja „1500 zł dla firm” przeznaczona jest w zasadzie dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wg. regulaminu będzie dostępna do odwołania (informacja o przedłużeniu lub zakończeniu promocji zostanie udostępniona na stronie banku). Dopóki na stronie z wnioskiem będzie widniała informacja o premii 1500 zł można domniemywać, że promocja jest aktualna.

Bank jako uczestnika promocji traktuje każdą osobę prowadzącą DG, która spełnia łącznie poniższe warunki:

a) przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała i nie posiada w Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz.U. z 2018 r. poz. 646 ze zm.);
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 […] z zastrzeżeniem, że w Oddziale Banku można złożyć wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4;

Powyższe zapisy wykluczają definitywnie osoby, które korzystały z jakiś produktów Alior Banku dla firm. Uzyskaliśmy potwierdzenie z banku, że ograniczenie to nie dotyczy produktów indywidualnych (można zatem posiadać konto indywidualne czy lokatę na osobę indywidualną) oraz produktów oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeżeli jednak spełniamy powyższy warunek bycia nowym klientem możemy skorzystać z tej promocji wypełniając wniosek o iKonto Biznes z kartą Mastercard z Plusem a następnie podpisując umowę w terminie nie później jak do 30 dni od złożenia ów wniosku. Umowę można podpisać np. przelewem weryfikacyjnym z prywatnego konta w innym banku lub za pomocą kuriera.

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3300 zł premii!

W ramach promocji w każdym z dwunastu miesięcy bank może wypłacić maksymalnie do 125 zł co łącznie daje aż 1500 zł premii rocznie. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że pierwszym miesiącem promocyjnym jest już miesiąc, w którym przystąpiliśmy do promocji zatem może się zdarzyć tak, że jakaś część premii nam po prostu przepadnie bo poszły już np. przelewy do ZUS czy US. I o ile według nowych zasad ciężej jest wycisnąć solidną premię to niewątpliwie nadal jest to największa premia spośród promocji dla firm (o czym na końcu wpisu).

Premia zostanie wypłacona jeżeli wykonamy minimum 4 płatności kartą wydaną do rachunku firmowego przy czym warunek ten nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w promocji. Tabelę czynności oraz premii przysługującej za jej wykonanie znajdziecie w tym odrębnym wpisie (z uwagi na to aby nie wydłużać tutaj artykułu i nie powielać miejsc do ew. edycji gdyby warunki przyznawania zwrotów uległy zmianie).

Naszym zdaniem po zmianach realnie możemy wyciągnąć 55 zł miesięcznie (za przelewy do ZUS/US, przelew SEPA oraz transakcje kartą). Pozostałe czynności takie jak korzystanie z kas fiskalnych są mało realne do spełnienia przez większość naszych stałych czytelników. Pozostaje tylko pytanie czy jest sens zgarniania premii za utrzymywanie średniego salda na rachunku? W dobie tak dobrych lokat i kont oszczędnościowych chyba nie….

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

O szczegółach tej promocji piszemy w osobnym artykule: Nawet 1500 zł dla firm od Alior Bank za aktywność na rachunku iKonto Biznes [aktualizacja]

Karta debetowa Mastercard z Plusem za 0 zł do końca roku 2023 roku!

Kolejnym bonusem jest promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za kartę Mastercard z Plusem w terminie aż do końca czerwca 2023 roku. Z promocji „Karta na Plusie – edycja nr 3” skorzystać mogą klienci, którzy:

 • od 1 listopada 2021 roku do 31 grudnia 2022 roku nie posiadali w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej,
 • zawnioskują o firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w terminie od 1 stycznia 2023 roku do 30 września 2023 roku.

Zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty dotyczy następujących opłat: opłaty za kartę debetową, opłaty dodatkowej za korzystanie z karty debetowej, opłaty za korzystanie z karty debetowej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są w tym regulaminie

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3300 zł premii!

Nawet 650 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku :)

Ruszyła kolejna już VIII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z niesamowicie wysoką nagrodą – rekordową jak dotąd w tym banku! Dzięki niniejszej promocji zyskamy aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz kolejne 200 zł w różnych bonach z programu Bezcenne Chwile. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7,5% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.

O szczegółach pisaliśmy tutaj: KOLEJNY REKORD! Aż 650 zł łącznej nagrody za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VIII edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 8% na koncie oszcz.

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 8 zł miesięcznie. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz darmowe przelewy SEPA.

Jedyną realną opłatą, która może nas dotknąć to 30 groszy za SMS autoryzacyjny o ile będziemy korzystać z nich często (pierwsze 10 smsów jest darmowe). O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Alior Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Idea Bank, Nest Bank, Pekao czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
MEGA HIT! mBiznes Standard +1000 zł premii za jedną płatność!
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +1700 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023 złóż wniosek o konto firmowe z kartą Mastercard z Plusem
do 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto
od stycznia do września 2023 bank będzie naliczał 10% moneybacku za tankowanie paliwa po spełnieniu warunków promocji
przez 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy bank będzie naliczał premię za aktywność na rachunku zgodnie z tabelą premiowanych czynności po spełnieniu warunków promocji
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3300 zł premii!, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 3300 zł nagrody dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (do 1800 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

 • da@ pisze:

  nie ma żadnej premii w gotówce za samo otwarcie ?
  Zwykle była :((
  jest szansa że wróci ?

  • ZnB pisze:

   Nie ma i zakładamy, że po dwukrotnym zwiększeniu zwrotu za tankowanie paliwa raczej szybko nie wróci. Ale kto wie, przecież bank na takie pytanie nie da nam odpowiedzi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.