ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 200 zł do nawet 600 zł na zakupy w Allegro za założenie konta osobistego w PKO BP i opcjonalnie kont dla dzieci

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nawet 600 zł na zakupy w serwisie Allegro dla nowych klientów banku PKO BP

Po dłuższej przerwie powraca znana już z przeszłości promocja z bonami Allegro w jeszcze lepszej odsłonie gdzie można zyskać do 600 zł w bonach! W zamian za założenie Konta za Zero dla siebie otrzymamy 200 zł w formie elektronicznych voucherów na zakupy w serwisie Allegro. Kolejne nawet do 400 zł również w formie bonów do Allegro zgarniemy za założenie kont swoim dzieciom (po 200 zł za jedno konto).

„Konta dla każdego” czyli jak łatwo zgarnąć od 200 zł do 600 zł na zakupy w Allegro…

Niniejsza promocja to promocja zarówno konta osobistego dla osoby pełnoletniej jak i promocja dla osób nieletnich. Można w niej zyskać po 200 zł za każde założone konto przy czym nie więcej jak 200 zł dla siebie (jako osoby dorosłej) oraz dwa razy po 200 zł za konta założone swoim dzieciom. Łatwo zatem wywnioskować, że w tej promocji najwięcej zyskają rodzice swoich pociech ;)

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda osoba pełnoletnia (jak i nieletnia w przypadku dzieci), która w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 20 sierpnia 2023 roku włącznie nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (nie dotyczy to rachunku w Inteligo) a dokładniej:

w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 20 sierpnia 2023 r. włącznie bank nie prowadził dla Ciebie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (z wyłączeniem kont Inteligo)

W ramach promocji można otworzyć Konto za Zero (przeznaczone dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto dla Młodych (przeznaczone dla osób w wieku 18 do 26 lat) oraz PKO Konto Dziecka przeznaczone dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia lub PKO Konto dla Młodych prowadzone dla dzieci, które ukończyły 13 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 roku życia.

Otwórz konto w PKO BP i zyskaj od 200 zł do 600 zł w bonach do Allegro

Jak zgarnąć 200 zł do Allegro za konto osobiste dla dorosłych?

Aby otrzymać nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł na zakupy serwisie Allegro należy w terminie do 30 września 2023 roku (lub do wyczerpania się limitu 3000 sztuk nagród dla każdego z rodzajów kont):

 • złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego Konto za Zero wraz z kartą,
 • wyrazić zgodę przynajmniej na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwoływać jej,
 • zarejestrować swój udział w promocji wypełniając formularz na dole strony internetowej promocji,
 • podpisać umowę o konto w wyżej wymienionym czasie.

Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta dokonać min. 5 płatności bezgotówkowych wydaną do konta kartą lub płatności z użyciem kodu BLIK, które zostaną rozliczone. Do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK nie są zaliczane transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Nie potrzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływ na konto. Wystarczy sama umowa o konto, wyrażenie wymienionych wyżej zgód i wymienione wyżej operacje kartą oraz BLIK.

Warto również dodać, że łączna pula nagród to 3000 sztuk w całej promocji także trzeba się pospieszyć. W przypadku wyczerpania puli nagród bank poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony promocji.

Nagrody będą wydawane do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji czyli do 31 grudnia 2023 roku dla kont otwartych w sierpniu oraz do 31 stycznia 2024 roku dla kont otwartych we wrześniu. Vouchery do serwisu Allegro będą do odbioru w wiadomości przesłanej w iPKO oraz IKO. Vouchery będą ważne do 30 czerwca 2024 roku. 

Pamiętajcie by do dnia wydania nagrody posiadać aktywne konto wraz z kartą oraz mieć nadal wyrażone zgody, o których pisaliśmy wyżej. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz konto w PKO BP i zyskaj od 200 zł do 600 zł w bonach do Allegro

Jak zgarnąć kolejne po 200 zł za konta dla dzieci?

Kolejną możliwą nagrodą w tej promocji są również vouchery do Allegro o wartości 200 zł za założenie konta dziecku. Można zdobyć maksymalnie dwa takie vouchery za założenie kont swoim dzieciom o ile w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 20 sierpnia 2023 roku włącznie nie posiadały rachunku w PKO BP (z wyłączeniem SKO oraz Inteligo) a dokładniej:

w dowolnym czasie między 1 stycznia 2022 r. a 20 sierpnia 2023 r. włącznie dziecko lub osoba małoletnia nie posiadała konta lub nie była użytkownikiem karty w banku (z wyłączeniem kont Inteligo oraz konta SKO).

Aby otrzymać ową nagrodę należy w terminie do 30 września 2023 roku otworzyć PKO Konto Dziecka (dla dzieci poniżej 13 lat) lub Konto dla Młodych (dla dzieci powyżej 13 lat) wraz z kartą wydawaną do tychże konta, za pośrednictwem strony internetowej banku lub w iPKO dla swojego dziecka/dzieci (można założyć w promocji konta dla max. dwojga dzieci).

Następnie w terminie do 31 października 2023 roku dokonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do tego konta (w przypadku Konta dla Młodych dopuszczalne są również transakcje zbliżeniowe BLIK).

Nagroda za konto dla dzieci będzie wydawana w dwóch terminach. Do 13 października 2023 roku dla uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji do 22 września 2023 roku oraz do 17 listopada 2023 roku dla pozostałych uczestników. 

Ile kosztuje konto w PKO BP?

Konto za Zero jest prowadzone za 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków. Jeżeli chodzi o kartę wydawaną do konta to również może być całkowicie darmowa (standardowo 10 zł miesięcznie) – wystarczy bowiem wykonać w danym okresie rozliczeniowym min. 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą debetową wydaną do rachunku lub przy użyciu BLIK. Przy wnioskowaniu o kartę warto wybrać tą ze standardowym wizerunkiem (koszt wydania 0 zł) ponieważ za wizerunek z galerii płacimy 14,90 zł.

Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP dla Konta za Zero.

Konto dla Młodych jest kontem darmowym przeznaczonym dla osób od 13 do 26 lat – prowadzenie konta jest za bezwarunkowe 0 zł – nie musimy zatem martwić się o jakieś wymagane wpływy na konto dla zwolnienia z opłaty. Karta również jest darmowa po wykonaniu min. 2 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w danym okresie rozliczeniowym – w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł miesięcznie. Nie zapłacimy również za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP dla Konta dla Młodych.

Uwaga! Okres rozliczeniowy dla transakcji w PKO BP liczony jest miesiącami od daty otwarcia rachunku a nie pełnymi miesiącami kalendarzowymi!

Otwórz konto w PKO BP i zyskaj od 200 zł do 600 zł w bonach do Allegro

Ile kosztuje PKO Konto Dziecka?

PKO Konto Dziecka przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat i jest całkowicie darmowe. Jedynym kosztem jest koszt wydania karty. W skrócie wygląda to tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 15 zł za wydanie Karty PKO Junior (szczegóły tutaj),
 • 0 zł za przelewy krajowe przez internet,
 • 0 zł za doładowania telefonów przez internet.

Więcej informacji o opłatach dla konta dzieci znajdziemy w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023 (lub do wyczerpania 3000 nagród) złóż wniosek o otwarcie Konta za Zero lub Konta dla Młodych wraz z kartą płatniczą
do 30 września 2023 zgłoś udział w promocji wypełniając formularz
do 31 października 2023 (warunek dla dzieci) należy dokonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta w każdym miesiącu dokonuj co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostaną wysłane nagrody na skrzynkę wiadomości w iPKO

Otwórz konto w PKO BP i zyskaj od 200 zł do 600 zł w bonach do Allegro

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “Od 200 zł do nawet 600 zł na zakupy w Allegro za założenie konta osobistego w PKO BP i opcjonalnie kont dla dzieci

 • Kamil pisze:

  Konto na Młodych – w reg jest o 2 transakcjach dla darmowej karty

 • Bz pisze:

  Witam. Czy łączy się z programem poleceń? Pozdrawiam.

 • Benek0211 pisze:

  Czy w przypadku dzieci poniżej 13 roku muszę wyrabiać kartę i czy trzeba dokonać nią transakcji

 • Kuba pisze:

  Czy wybór „Konto dla Młodych” powinno być na pierwszej stronie obok „Konta dla dziecka”?
  Pytam, bo nie wiem czy się już skończyły, a nie chcę zaczynać niepotrzebnie wniosku…

 • shg pisze:

  Witam,
  zarejestrowałem na stronie konto gdzie trzeba podać Pesel i email
  rozumiem ze jako rodzic podaje swoje dane a zaznaczam ze założyłem konto dziecku i jak 2 konta to 2 razy tam to wpisuję, bo konto w PKOBP już mam?

  Pytanie, Jak oni potwierdzają że biorę udział w promocji bo żadnego emaila nie dostałem o zarejestrowaniu się na stronie!
  na Infolinii nie jest w stanie sprawdzić ze biorę udział w promocji, wiec co dowiem się za 3 miesiące dopiero jak mi wypłacą bądź nie?

  • Kuba pisze:

   Ja otrzymałem maila o temacie: „PKO Bank Polski – bierzesz udział w promocji!”

  • ZnB pisze:

   Wypełniasz formularz na stronie promocji, do której odsyłamy linkami w opisie. Akurat w przypadku tej promocji po rejestracji przychodzi mail z tytułem „PKO Bank Polski – bierzesz udział w promocji!” co należy podkreślić, że jest rzadkością ponieważ większość promocji „działa bez potwierdzeń mailowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.