ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

450 zł nagrody na start + nawet 2500 zł extra premii do Konta Mój Biznes w promocji Millennium i eBroker + konto za 0 zł na 2 lata!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bardzo łatwe 450 zł premii w gotówce na start + nawet 2500 zł dodatkowego bonusu

Tak dobrej promocji konta firmowego w Banku Millennium to już dawno nie było. Za samo założenie Konto Mój Biznes, jeden przelew i trzy płatność kartą zyskamy aż 450 zł nagrody pieniężnej od organizatora promocji i to bez jakichkolwiek haczyków! Poza tym w ramach kolejnej promocji organizowanej przez Millennium, którą można połączyć zgarniemy dodatkowe nawet 2500 zł premii. Na deser kolejny bonusik czyli Konto Mój Biznes za 0 zł miesięcznie przez 2 lata!

Łatwe 450 zł premii za podpisanie umowy i spełnienie prostych warunków

Firma eBroker znana większości z Was z organizacji różnych akcji specjalnych (zobacz poprzednie edycje) ponownie udostępniła promocję rachunku firmowego tym razem we współpracy z Bankiem Millennium w ramach kampanii „Konto Mój Biznes w Banku Millennium z BONUSEM”. Przypominamy, że tak łatwych promocji dla firm jak ta nie spotyka się zbyt często. 450 zł za założenie konta, jeden przelew i jedną płatność kartą a do tego konto za 0 zł na 2 lata?!… Konta osobiste mają większe wymagania ;)

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!

Promocja jak widać jest świetna zatem część z Was zapewne wróci ponownie do Millennium z rachunkiem firmowym. Co więcej… posiadanie konta osobistego (a to jest też w promocji z premią aż 500 zł!), karty kredytowej czy też lokaty w Millennium dla osoby indywidualnej w żaden sposób nie wyklucza z promocji. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Akcji może być tylko pełnoletnia osoba fizyczna, która:
1) prowadzi działalność gospodarczą,
(…)
5) nie posiadała rachunku firmowego od 1 stycznia 2020 r. do dnia rozpoczęcia Akcji w Banku Millennium S.A. dla przypisanego numeru NIP.

Aby wziąć w udział w promocji w celu uzyskania premii 450 zł od firmy eBroker należy do 28 września 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o Konto Mój Biznes (wraz z kartą wydawaną do tego rachunku) za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • wyrazić na rzecz banku zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Następnie podpisujemy umowę o konto firmowe z kartą poprzez internet (w trybie online) lub za pośrednictwem wybranej przez siebie placówki banku lub punktu partnerskiego (tzw. wyspy w centrach handlowych). Otworzenie konta będzie możliwe nawet w 15 minut podpisując umowę tzw. przelewem autoryzującym z innego banku.

Ostatnim krokiem ku zdobyciu premii 450 zł jest spełnienie poniższych warunków w terminie do 18 października 2023 roku gdzie należy:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku za co przyznana zostanie premia w wysokości 200 zł,
 • wykonać co najmniej jeden dowolny przelew oraz co najmniej trzy płatności kartą za co przyznana zostanie premia w wysokości 250 zł.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie Millennium i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 3 listopada 2023 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w terminie do 10 listopada 2023 roku należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „WYPŁATA” t.j. numer Konta Mój Biznes. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 15 listopada 2023 roku.

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Bonus otrzymany przez Uczestnika podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach określonych w ustawie z dnia z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!

Kolejne do 2500 zł premii pieniężnej w promocji Banku Millennium!

Bank Millennium po raz kolejny wypuszcza promocję konta firmowego, tym razem pod hasłem „Konto firmowe z premią dla Twojej działalności” przeznaczoną dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W praktyce 400 zł premii z tej promocji ma szansę zgarnąć w zasadzie każdy kto prowadzi JDG a kolejne 300 zł zyskają osoby, które dopiero działalność zarejestrują poprzez bankowość Millennium. Osoby/firmy zainteresowane dodatkową umową leasingu, kredytem czy też terminalem płatniczym mogą zgarnąć całość nagrody czyli 2600/2900 zł co zdarza się rzadko w promocjach kont firmowych :)

Wg. regulaminu uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

 • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub ją zarejestrują w trakcie promocji poprzez bankowość Millenet,
 • wyrażą zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne, przez telefon, dotyczących produktów i usług firm współpracujących z nami.

Z promocji wykluczone są natomiast osoby, które posiadały konto firmowe w Millennium Bank od 1 stycznia 2020 roku co możemy przeczytać w regulaminie:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli:
1) jesteś pracownikiem Banku,
2) masz lub miałeś w Banku konto firmowe w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do Promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki można złożyć wniosek o konto Mój Biznes wraz z kartą płatniczą poprzez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 28 września 2023 roku przy czym bank zastrzega sobie, że nagrody będą przyznane tylko za 7500 sztuk otwartych kont jako pierwsze. Umowa powinna zostać zawarta również do dnia 28 września 2023 roku.

Aby otrzymywać poniżej opisane bonus należy jeszcze dodatkowo spełnić poniższe warunki gdzie należy:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Binzes,
 • zapewnić wpływy z zewnątrz na Konto Mój Biznes w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto, na łączną kwotę min. 1000 zł (z wyłączeniem warunku podpisania umowy o terminal i zapewnienia wpływów oraz podpisania umowy leasingu lub pożyczki gotówkowej). Jeśli w danym miesiącu nie zostaną spełnione warunki wpływu premia za dany miesiąc nie zostanie wypłacona.

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!

Do 100 zł za przelewy do ZUS

Pierwszą nagrodą w opisywanej tu promocji jest premia do 100 zł (maksymalnie 20 zł miesięcznie) za płatności do ZUS z formatki ZUS w Millenet lub aplikacji mobilnej, w każdym z 5 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po okresie 5 miesięcy, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane (czyli nagroda zostanie wypłacona sumarycznie za cały okres spełniania warunków a nie co miesiąc).

Do 300 zł zwrotu za tankowanie paliwa

Drugą nagrodą w tej promocji to zwrot w wysokości 5% za płatności bezgotówkowe pierwszą kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw wykonanych w ciągu 5 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Z tego tytułu można zyskać łącznie do 300 zł zwrotu na konto firmowe (czyli do 60 zł w każdym miesiącu). Po przekroczeniu tej kwoty zwrot nie będzie już naliczany. 

Uwzględniane są tylko płatności bezgotówkowe wykonane na stacjach paliw kartą debetową Visa Mój Biznes, wydaną dla posiadacza rachunku Konto Mój Biznes, w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równe:

 • 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo),
 • 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe,
 • 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po okresie 5 miesięcy, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane (czyli nagroda zostanie wypłacona sumarycznie za cały okres spełniania warunków a nie co miesiąc).

600 zł za podpisanie umowy leasingu

Trzeica premia to premia w wysokości 600 zł wypłacana firmom, które zdecydują się na zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing na kwotę min. 30 tys. zł w terminie do końca grudnia 2023 roku.

Nagroda za leasing zostanie wypłacona najpóźniej do końca czerwca 2024 roku.

600 zł za podpisanie umowy o kredyt nieodnawialny

Czwarta premia to premia w wysokości 600 zł wypłacana firmom, które zdecydują się na zawarcie umowy o kredyt nieodnawialny na kwotę min. 30 tys. zł w terminie do końca kwietnia 2024 roku.

Nagroda za kredyt zostanie wypłacona najpóźniej do końca czerwca 2024 roku.

600 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Kolejna premia to premia w wysokości 600 zł wypłacana firmom, które zawrą w placówce banku umowę współpracy (umowa trójstronna pomiędzy bankiem a PayTel oraz klientem w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania Transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK) lub umowę o Millennium POS do końca października 2023 roku oraz najpóźniej do końca listopada 2023 roku zapewnią wpływy w wysokości min. 1000 zł na konto firmowe z tytułu rozliczania transakcji na terminalu płatniczym, na podstawie ww. umów.

Nie analizowaliśmy w tym przypadku kosztów utrzymania tego terminala i ewentualnych prowizji jakie należy ponosić. Pozostawiamy to chętnym, którzy są zainteresowani takim terminale a zakładamy, że taki osób będzie w promilach ;-)

Nagroda za terminal zostanie wypłacona najpóźniej do końca czerwca 2024 roku.

Do 300 zł za założenie firmy prze Millennet

Ostatnia premia w wysokości do 300 zł (60 zł miesięcznie) wypłacana będzie osobom, które do 28 września 2023 roku założą firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: Millenet lub Aplikacji mobilnej i skutecznie zarejestrują działalność w bazie CEIDG.

Nagroda za założenie firmy zostanie wypłacona najpóźniej do końca czerwca 2024 roku.

Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” każdą z tych nagród jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki wg. wybranej w firmie formie opodatkowania.

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!

Kolejne 500 zł premii na start za założenie konta osobistego w Millennium

No to mamy kolejny HIT! Właśnie wskoczyła świetna promocja konta osobistego od Banku Millennium z najwyższą jak dotąd premią pieniężną. Dzięki niej mamy szansę zamian zgarnąć aż 500 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360°. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7%.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: HIT! Aż 500 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 7%

Konto firmowe za 0 zł przez 24 miesiące!

Kolejnym bonusem jest promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” polegająca na obniżeniu opłat naliczanych przez bank przez pierwsze pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. W promocji tej miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł. Również miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
MEGA HIT! mBiznes Standard +1000 zł premii za jedną płatność!
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +1700 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

Harmonogram promocji „Konto Mój Biznes w Banku Millennium z BONUSEM”:

Data Warunek / zdarzenie
do 28 września 2023 zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o konto firmowe
do 5 października 2023 podpisz umowę o konto
do 18 października 2023 wykonaj jeden przelew, trzy płatności kartą wydaną do konta oraz zaloguj się do aplikacji mobilnej
do 3 listopada 2023 zostanie przesłana wiadomość o przyznaniu nagrody
do 10 listopada 2023 zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij formularz odbioru nagrody
do 15 listopada 2023 zostanie wypłacona nagroda na konto firmowe

Otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium z premią do 2950 zł!, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “450 zł nagrody na start + nawet 2500 zł extra premii do Konta Mój Biznes w promocji Millennium i eBroker + konto za 0 zł na 2 lata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.