ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

500 zł premii w gotówce plus darmowe CitiKonto od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile oraz aż 1200 zł bonusu do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 04.10.2023] Pula nagród w promocji się wyczerpała. Promocja została zakończona. Nowa promocja za chwilkę będzie dostępna na blogu.

Całkowicie darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości aż 500 zł

Pojawiła się kolejna promocja zupełnie darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank na jeszcze łatwiejszych zasadach aniżeli ostatnio. Bank do konta CitiKonto dorzuca obecnie aż 500 zł nagrody w gotówce w zamian za spełnienie prostych warunków. Dodatkowo można zgarnąć potężny bonus 1200 zł w promocji karty kredytowej zatem jest to bardzo dobry moment na połączenie obu promocji.

Tytułem wstępu… czyli czy to się opłaca i ile faktycznie można zarobić w Citi

Kumulacja promocji to jest to co lubimy najbardziej (stali czytelnicy bloga zapewne też to lubią). W przypadku banku Citi Handlowy też można łączyć ze sobą promocje i zyskać za jednym podejściem nagrody o jeszcze wyższej wartość. Co więcej, to sam bank do tego motywuje i zachęca o czym piszemy ciut niżej. Teraz jest ku temu kolejna okazja i to jedna z najlepszych jakie dotąd były z uwagi na inaczej skonstruowaną premie za konto oraz rekordową nagrodę za kartę. Zakładając samo konto osobiste w Citibanku w niniejszej promocji uzyskamy 500 zł premii w gotówce. Dokładając do tego rekordowe 1200 zł bonusu z promocji karty kredytowej robi się już wyśmienicie :)

Jeżeli śledzicie regularnie bloga to wiecie, że do tej pory Citibank w promocji CitiKonta dzielił premie na dwie części z czego jedna z nich była możliwa do uzyskania tylko w przypadku podpisania umowy o konto jak i o kartę kredytową. Obecnie tego wymogu nie ma i cała premia 500 zł za konto jest do zdobycia bez łączenia dwóch promocji. Niemniej jednak warto to zrobić ;) Dodatkowo zrezygnowano z wymogu wpływu na konto na rzecz dokonywania płatności kartą.

Policzmy zatem: 500 zł za konto zupełnie darmowe konto i do 1200 zł za wyrobienie darmowej karty kredytowej. Wychodzi nam 1700 zł łącznej nagrody do zdobycia w jednym banku :D co jest przeważnie nieosiągalne w innych bankach.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 500 zł w gotówce!

Konto osobiste za 0 zł z premią gotówkową – warunki przystąpienia do promocji…

Z promocji „CitiKonto – Zyskuj więcej” mogą skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 roku nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a. osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta)

Jak widzicie (na podstawie powyższego cytatu regulaminu) posiadanie np. karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli już wcześniej skorzystaliście z jednej z wielu promocji karty kredytowej. Jeżeli natomiast takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją również sobie wyrobić aby zwiększyć premię – obecnie najkorzystniej wychodzi promocja z nagrodą o wartości aż 1200 zł ale jest też alternatywa oferta gdzie można zgarnąć np. darmowy zegarek marki Garmin o wartości 700 zł.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji. Mamy na to czas do 14 listopada 2023 roku lub do wyczerpania się tylko 3000 szt. promocyjnych wniosków. Jeżeli będziemy zawierać umowę poprzez tzw. biometrię czyli zdalną weryfikację za pomocą selfie oraz skanów dowodu osobistego należy również wyrazić zgodę na zdalną weryfikację tożsamości. Pamiętajcie również o tym by najpóźniej do 10-tego dnia od otwarcia CitiKonta podpisać regulamin promocji (w przypadku konta otwieranego online na tzw. selfie ta czynność jest automatycznie potwierdzana przesłanym kodem SMS).

500 zł nagrody w gotówce na start do konta – jak to zgarnąć?

Pierwszą z nagród oferowanych w ramach tej promocji to premia pieniężna w wysokości 25 zł. Aby ją otrzymać należy w trakcie wnioskowania o konto wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Druga z nagród tym razem w wysokości 45 zł lub 90 zł miesięcznie (można uzyskać max. 5 takich nagród) zostanie wypłacona, jeżeli w co najmniej jednym z pięciu miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu w którym otwarto konto, dokonamy przy użyciu wydanej do konta karty:

 • min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet) za co przysługiwać będzie nagroda o wartości 45 zł,
 • min. 9 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 200 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet) za co przysługiwać będzie nagroda o wartości 90 zł.

Trzecia z nagród czyli 25 zł w gotówce otrzymamy jeżeli do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta nie odwołamy zgód, o których pisaliśmy wyżej.

Nagrody pieniężne będą przekazywane przez bank w postaci przelewu na rachunek otworzonego CitiKonta nie później jak do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. 

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 500 zł w gotówce!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 100 zł 

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” będzie dostępna do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 19000 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile (w skrócie BCh). Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 500 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej np. z bonami 600 zł do Lidla lub z rekordową nagrodą aż 1200 zł!

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie BCh kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 12 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania.

Szczegóły promocji opisaliśmy tutaj: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 500 zł w gotówce!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 6%

Jeśli posiadamy już CitiKonto, można dodatkowo otworzyć sobie Konto SuperOszczędnościowe w usłudze Citibank Online. W tym celu przejdź do sekcji OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE znajdującej się na stronie głównej, następnie wybierz + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe. Konto jest aktywne od razu.

Na koncie można obecnie ulokować do 20 tys. zł na oprocentowaniu 6%. Pierwsza wypłata gotówki lub polecenie przelewu krajowego w miesiącu z Konta SuperOszczędnościowego są bezpłatne – za kolejne pobierana jest opłata zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

 • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
 • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
 • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 14 listopada 2023 (lub do wyczerpania się 3000 wniosków) złożyć wniosek o CitiKonto, wyrazić gody marektingowe oraz zawrzeć umowę
przez pierwsze pięć miesiącu po miesiącu otwarcia konta  dokonywać płatności kartą (szczegółowe warunki opisane są w artykule)
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona nagroda na rachunek osobisty

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 500 zł w gotówce!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “500 zł premii w gotówce plus darmowe CitiKonto od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile oraz aż 1200 zł bonusu do karty kredytowej

 • Alex pisze:

  Można jakoś sprawdzić czy się załapało na promocję? Wniosek składałem jeszcze we wrześniu, dokumenty mają datę 3.10, ale kurier był dopiero 9.10, a konto zostało aktywowane dopiero dziś. W CitiBanku nie widzę żadnej informacji. Jeśli z dokumentami wysłali mi regulamin tej oferty to mogę spać spokojnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.