ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja październik 2023 – styczeń 2024) + 100 zł za płatności Visa Mobile + 6% na koncie oszcz.

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Konta osobiste w ING z premią pieniężną w łącznej wysokości 250 zł

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego ING Banku Śląskiego. Na przełomie roku 2023/2024 będzie można zdobyć premię pieniężną w wysokości 250 zł w zamian za założenie Konta z Lwem oraz dodatkowe 100 zł za płatności Visa Mobile. Do wyboru mamy Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 6%.

Kto może skorzystać z aktualnej promocji z premią wynoszącą 250 zł?

W nowej edycji promocji (dostępnej w okresie od 29 września 2023 roku do 18 stycznia 2024 roku) organizowanej pod hasłem „Do 250 zł za otwarcie konta” bank utrzymał wysokość nagrody oraz standardowo już skrócił okres karencji dla byłych klientów względem poprzedniej edycji promocji Konta z Lwem. Tytułową premię można zgarnąć otwierając jeden z rachunków osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort lub Konto z Lwem Mobi (dedykowane dla osób w wieku do 26 lat). 

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Z promocji może skorzystać każda osoba spełniająca poniższy warunek karencji (czyli zapis mówiący o tym kiedy konta w tym banku nie mogliśmy posiadać), który wg. regulaminu Konta Direct i Komfort oraz regulaminu Konta Mobi brzmi:

Od 28 czerwca 2022 r. do 28 września 2023 r. – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Musisz być naszym nowym klientem.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą promocją i spełniacie podstawowy, powyższy warunek nowego klienta to pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort albo Konto z Lwem Mobi przy czym do każdego z tych kont należy zamówić kartę płatniczą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wniosek należy wypełnić na wskazanej stronie promocji najpóźniej do dnia 18 stycznia 2024 roku (nie są brane pod uwagę wnioski wypełniane bezpośrednio w posiadanej już bankowości internetowej Moje ING czy też po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej). Podczas składania wniosku wymagane jest dołączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego – warto zatem wcześniej przygotować sobie takie dokumenty. Należy również wyrazić wyrazić zgodę na przekazywanie przez ING w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych.

We wcześniejszych edycjach promocji udało nam się ustalić, że w przypadku promocji konta osobistego ING Banku Śląskiego liczy się data złożenia wniosku a nie data podpisania umowy (np. na umowie przekazywanej przez kuriera jest wydrukowana data złożenia wniosku – kurier potwierdza tylko i wyłącznie naszą tożsamość i żadnej daty podpisania umowy tam nie wpisuje). Mamy nadzieję, że to nie uległo zmianie i można składać wnioski do ostatnich minut trwania promocji. Poniżej potwierdzenie:

(…) liczy się data przystąpienia do promocji, czyli kiedy dana osoba zarejestrowała formularz zgłoszeniowy na stronie banku. Wizyta kuriera który tylko potwierdza dane nie ma znaczenia w przypadku tej promocji.

Umowę o konto możemy podpisać w obecności kuriera, w oddziale banku lub poprzez weryfikację przelewem autoryzującym z innego banku. Ta ostatnia metoda daje możliwość otworzenia konta w 15 minut i jest szczególnie polecana w obecnej sytuacji związanej z epidemią! O szczegółach tych zmian i możliwościach podpisania umowy pisaliśmy tutajKarta płatnicza jest wysyłana pocztą i dociera do nas w około 10 dni kalendarzowych. Aktywacji karty dokonujemy z poziomu bankowości internetowej. Tam też nadamy jej kod PIN.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

I premia: 120 zł na start za założenie konta

Aby otrzymać premię w wysokości 120 zł od banku należy:

 • w przypadku Konta Direct lub Komfort do 30 kwietnia 2024 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • w przypadku Konta Mobi do 31 marca 2024 roku wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK (np.: 6 BLIKiem i 4 kartą lub w innej dowolnej konfiguracji).

Do transakcji tych nie zalicza się transakcji wycofanych lub anulowanych oraz wypłat gotówki. Pamiętajmy również, iż do dnia, w którym zostanie wypłacona premia musimy być posiadaczami otworzonego w promocji konta osobistego i oszczędnościowego oraz karty – w przeciwnym przypadku premia nie zostanie nam wypłacona. 

II premia: 130 zł za transakcje BLIKiem, wpływy na konto i cel oszczędnościowy

W przypadku spełnienia warunków dla I premii możemy zdobyć dodatkowe 130 zł. Wystarczy, że wśród transakcji, które wykonaliśmy w wyżej wymienionym terminie dla I premii znajdą się min. 3 transakcje zrealizowane z użyciem kodu BLIK za zakupy w internecie!

Oprócz w/w transakcji BLIKiem dodatkowo należy spełnić jeszcze poniższe warunki:

 w przypadku Konta Direct lub Komfort

 • do 30 kwietnia 2024 roku zapewnić (w każdym z trzech dowolnych miesięcy) łączne wpływy na konto wynoszący przynajmniej 1000 zł. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego jesteś posiadaczem. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w placówkach banku lub wpłatomatach,
 • do 30 kwietnia 2024 roku założyć minimum jeden Cel oszczędnościowy na otwartym w czasie promocji Koncie oszczędnościowym (OKO),
 • na dzień 30 kwietnia 2024 roku posiadać Cel oszczędnościowy (minimum jeden), którego saldo wynosi minimum 300 zł.

w przypadku Konta Mobi

 • do 31 marca 2024 roku założyć Smart Saver, który będzie powiązany z kontem osobistym otworzonym w niniejszej promocji,
 • na dzień 31 marca 2024 roku na założonym w promocji Smart Saverze posiadaj minimum 30 zł.

Wypłata nagród – kiedy i jak?

Bank wypłaci nagrodę 120 zł lub 250 zł (w zależności jakie warunki promocji będą spełnione) najpóźniej do 15 maja 2024 roku – to w przypadku właścicieli Konta Direct lub Komfort. W przypadku Konta Mobi wypłata nagrody nastąpi do 16 kwietnia 2024 roku. Nagrody są wypłacane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli posiadamy więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na to otwarte najwcześniej. Powyższe terminy wypłat obowiązują dla wszystkich trzech premii. Pamiętajcie jednak, że do czasu wypłaty nagród konieczne jest posiadanie zarówno konta oszczędnościowego, konta osobistego oraz karty wydanej do niego!

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Dodatkowe 100 zł zwrotu na kartę za płatności Visa Mobile (do 31 października 2023)

Aby zgarnąć 100 zł zwrotu na kartę za płatności Visa Mobile należy najpierw aktywować usługę Visa Mobile i przypisać do niej swoją kartę Visa. Następnie dokonujemy rejestracji w promocji wypełniając formularz swoimi danymi (adres e-mail oraz numer karty Visa) oraz akceptując regulamin promocji.

Następnie w czasie trwania promocji dokonać min. 3 zakupów w sklepach internetowych o wartości min. 30 zł brutto każda, opłacając je za pośrednictwem płatności Visa Mobile z dodaną kartą płatniczą Visa, której numer został podany w zgłoszeniu.

Jeżeli posiadamy więcej aniżeli jedną kartę Visa, która spełnia warunki przystąpienia do promocji to można otrzymać wielokrotność nagrody 100 zł! Warunkiem otrzymania kolejnych premii dla kolejnych kart jest:

 • dokonania kolejnego zgłoszenia w promocji z innym numerem karty Visa oraz co najważniejsze, z innym adresem e-mail,
 • spełnienie warunków płatności dla dodanej karty (transakcje różnych kart nie są ze sobą sumowane!).

Nagroda będzie przekazywana w terminie do 30 dni od dokonania trzeciej pozytywnie zweryfikowanej płatności w formie zwrotu środków na kartę Visa zgłoszoną do promocji, jednak nie później niż do 30 listopada 2023 roku.

O szczegółach promocji Visa Mobile pisaliśmy tutaj: Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę (dla klientów ING Bank Śląski, Nest Bank oraz Banków Spółdzielczych)

Czy to się opłaca? Tak, ponieważ premia 250 zł za konto to nie wszystko!

W zasadzie co edycja to pojawiają się głosy, że ING słabo wynagradza nowych klientów na tle innych banków. Oczywiście, że 250 zł premii może się wydawać marną zachętą. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że polityka ING Banku Śląskiego od lat się nie zmienia i nic więcej za konto nie oferuje. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 250-350 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Opłaty za konto i kartę w ING Bank Śląski

Do wyboru mamy kilka kont. Najtańszym rozwiązaniem będzie Konto z Lwem Direct. Samo konto prowadzone jest bezpłatnie – jedyne czego musimy pilnować to ew. wykonanie płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł w okresie rozliczeniowym aby pozbyć się opłaty za kartę w wysokości 10 zł. Przez okres rozliczeniowy bank rozumie daty pomiędzy 29 a 28 dniem kolejnego miesiąca. Poza tym bank oferuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem z bankomatów innych banków/sieci,
 • 0 zł za usługę Cashback.

Dla osób o 26. roku życia polecamy Konto z Lwem Mobi, które jest bezwarunkowo darmowe a opłata za kartę wynosi 0 zł przy wykonaniu operacji na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 18 stycznia 2024 złóż wniosek o konto a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem (Direct, Komfort lub Mobi), kartę, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości Moje ING
do 31 marca 2024 (dla konta Mobi) I premia: dokonaj min. 10 płatności kartą lub BLIK,
II premia: wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie oraz załóż Smart Saver i utrzymaj go z saldem min. 30 zł
do 30 kwietnia 2024 (dla konta Direct lub Komfort) I premia: dokonaj płatności kartą lub BLIK na łączna kwotę min. 1000 zł,
II premia: wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie, zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę 1000 zł w trzech wybranych miesiącach oraz załóż i utrzymaj cel oszczędnościowy z saldem min. 300 zł
do 16 kwietnia 2024 zostaną wypłacone nagrody z premii I-II dla konta Mobi
do 15 maja 2024 zostaną wypłacone nagrody z premii I-II dla konta Direct lub Komfort

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja październik 2023 – styczeń 2024) + 100 zł za płatności Visa Mobile + 6% na koncie oszcz.

 • Xo pisze:

  Dobrze rozumiem, że wpływ musi być 1000 zł w każdym miesiacu, a wydatki 1000 zł łacznie tzn wystarczy po 250 zł na miesiac? I ten wplyw to moze byc przelew od kogos z znajomego?

 • mietek pisze:

  „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego jesteś posiadaczem.” Czy ktoś wie, czy w przypadku ING dotyczy to rachunków w innych bankach?

  • ZnB pisze:

   Różnie to bywało w przeszłości. Lepiej jednak zlecić przelew z konta innej osoby co nie jest jakimś większym problemem ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.