ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! 400 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + 100 zł za płatności Visa Mobile + lokata na 8,6% + konto oszczędnościowe na 8,25%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja zupełnie darmowego Nest Konta z premią pieniężną nawet 500 zł

Po bardzo długiej przerwie pojawiła się świetna promocja na Nest Konto. Nest Bank stwierdził, że jak wracać to z przytupem i oferuje łącznie do nawet 500 zł premii w gotówce za założenie darmowego Nest Konta oraz spełnienie prostych warunków promocji jakimi są wpływy na konto i płatności kartą. Dodatkowym bonusem dla nowych klientów jest jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku z oprocentowaniem aż 8,25% dla kwoty do 200 tys. zł oraz Lokata Witaj na 8,6%.

Wielki powrót Nest Bank z historycznie rekordową premią w wysokości aż 400 zł :)

To jest nic innego jak wielki „come back” Nest Banku na scenę promocji bankowych. Nie dość, że nagroda główna w wysokości 400 zł jest już serio wysoką premią jak na ten bank (a i na tle innych banków nie ma się czego wstydzić) to premię tę można zwiększyć o 100 zł za płatności Visa Mobile.

[Aktualizacja 05.07.2023] Wygląda na to, że bank usunął z wniosku niniejszej promocji pole umożliwiające wpisanie kodu polecenia z programu poleceń celem zgarnięcia dodatkowej premii 100 zł. Pole to było aktywne do dnia wczorajszego. Wychodzi na to, że obecnie bank traktuje dwie poniższe promocje jako zupełnie alternatywne względem siebie i nie można ich łączyć już (czyli można skorzystać albo z jednej albo z drugiej):

 • do 400 zł premii pieniężnej w ramach moneybacku w wysokości 5% za płatności kartą w sklepach w ramach promocji „Wakacyjna promocja z Nest Kontem”,
 • 100 zł w gotówce na start za założenie konta z kodem polecenia w ramach programu poleceń „Polecam Nest Bank” (szczegóły promocji)

oraz

Według nas jest to obowiązkowa promocja w portfolio zarabiania na bankach :) Na taką promocję trzeba było czekać kilka lat. Nie do pomyślenia… ;) A teraz nie ma co się ociągać tylko trzeba działać póki promocja jest dostępna!

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 500 zł nagrody w gotówce!

✅ 400 zł premii na start w promocji „Wakacyjna promocja z Nest Kontem”

Jeżeli szukacie zupełnie darmowego (bezwarunkowo darmowego!) konta osobistego to jest to szansa jakiej dawno nie było i idealna okazja założenia konta z bardzo wysoką jak na ten bank premią! Mowa tu o Nest Koncie od Nest Bank, które w najnowszej promocji pozwoli zarobić nawet 400 zł premii pieniężnej wypłacanej przelewem na konto. Promocja będzie dostępna do 30 września 2023 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia o czym poinformuje na stronie promocji – zatem nie warto odkładać decyzji o skorzystaniu z tej oferty bowiem nigdy nie wiadomo kiedy promocja zostanie zakończona!

Zgodnie z regulaminem uczestnikami tejże promocji mogą być klienci, którzy:

(…) nie posiadali lub nie posiadają Rachunku ROR w Banku od 01.01.2021 r.(włącznie).

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Nest Konto wraz z kartą poprzez dedykowaną stronę promocji w terminie najpóźniej do 30 września 2023 roku. W przypadku chęci zgarnięcia dodatkowej premii w wysokości 100 zł z programu poleceń pamiętaj aby we wniosku o konto wpisać kod polecenia. Jeżeli jeszcze takiego kodu nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób wypełniając ten formularz.

Jeżeli chodzi o podpisanie umowy to do wyboru mamy kuriera, oddział, przelew autoryzacyjny (warto zapoznać się z ograniczeniami tej formy podpisania umowy w tym artykule) lub wideorozmowę (obecnie najszybsza i najpewniejsza forma zawarcia umowy). Po złożeniu wniosku o konto otrzymamy potwierdzenie tego faktu drogą mailową a dane dostępowe do konta przyjdą w wiadomościach SMS. Umowę należy podpisać najpóźniej do 14 dni od złożenia wniosku.

Regulamin promocji wymaga wyrażania zgód marketingowych dla banku zatem pamiętajcie aby je „zahaczyć” podczas wypełniania wniosku o konto:

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu, tj.
(1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz
(2) w rozmowie telefonicznej oraz
(3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
(4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback w wysokości 5% czyli nic innego jak częściowy zwrot za zakupy opłacone kartą wydaną do założonego w promocji konta. Zwrot taki będzie naliczany przez pierwsze 8 miesięcy w kwocie do 50 zł miesięcznie i nie więcej jak w kwocie do 400 zł w całej promocji przy czym premia jest naliczana:

 • w miesiącu podpisania umowy o Nest Konto oraz przez 7 kolejnych pełnych miesięcy jeżeli umowa została podpisana do 15-tego dnia miesiąca,
 • przez 8 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o Nest Konto o ile umowa została podpisana po 15-tym dniu miesiąca.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że prawo do naliczenia premii za płatności kartą przysługuje w przypadku zapewnienia wpływów na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Nagroda będzie wypłacana do 20-tego dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Wszelkie szczegóły promocji doczytacie w regulaminie.

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 500 zł nagrody w gotówce!

✅ Dodatkowe 100 zł zwrotu na kartę za płatności Visa Mobile

Aby zgarnąć 100 zł zwrotu na kartę za płatności Visa Mobile należy najpierw aktywować usługę Visa Mobile i przypisać do niej swoją kartę Visa. Następnie dokonujemy rejestracji w promocji wypełniając formularz swoimi danymi (adres e-mail oraz numer karty Visa) oraz akceptując regulamin promocji.

Następnie w czasie trwania promocji dokonać min. 3 zakupów w sklepach internetowych o wartości min. 30 zł brutto każda, opłacając je za pośrednictwem płatności Visa Mobile z dodaną kartą płatniczą Visa, której numer został podany w zgłoszeniu.

Jeżeli posiadamy więcej aniżeli jedną kartę Visa, która spełnia warunki przystąpienia do promocji to można otrzymać wielokrotność nagrody 100 zł! Warunkiem otrzymania kolejnych premii dla kolejnych kart jest:

 • dokonania kolejnego zgłoszenia w promocji z innym numerem karty Visa oraz co najważniejsze, z innym adresem e-mail,
 • spełnienie warunków płatności dla dodanej karty (transakcje różnych kart nie są ze sobą sumowane!).

Nagroda będzie przekazywana w terminie do 30 dni od dokonania trzeciej pozytywnie zweryfikowanej płatności w formie zwrotu środków na kartę Visa zgłoszoną do promocji, jednak nie później niż do 30 listopada 2023 roku.

O szczegółach promocji Visa Mobile pisaliśmy tutaj: Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę (dla klientów ING Bank Śląski, Nest Bank oraz Banków Spółdzielczych)

✅ Alternatywne 100 zł premii na start za założenie konta z kodem polecenia

Każda osoba, która od dnia 1 stycznia 2021 roku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Bank ma szansą na zdobycie premii pieniężnej w wysokości 100 zł za otworzenie konta osobistego z kodem polecenia pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń. 

Pamiętaj, aby zawsze zweryfikować czy wniosek który składasz jest prawidłowy i posiada formularz (pole) do wprowadzenia kodu promocyjnego, który uzyskasz np. od nas. Pole na kod polecenia znajduje się na przedostatnim kroku wypełniania wniosku. 

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecenia Nest Bank.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • złożyć wniosek o Nest Konto z kodem polecenia,
 • zawrzeć umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazić zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł za skorzystanie z polecenia na konto osobiste należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 2000 zł oraz wykonać z konta 5 dowolnych transakcji spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

O programie poleceń pisaliśmy tutaj: „Polecam Nest Bank – edycja 3” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 500 zł nagrody w gotówce!

✅ 8,25% na Nest Koncie Oszczędnościowym przez 3 miesiące

Podwyższone oprocentowanie Nest Konta Oszczędnościowego (NKO) będzie dostępne do odwołania czy też bardziej do kolejnej zamiany tabeli oprocentowania. Oprocentowanie 8,25% obowiązuje tylko dla NKO otworzonych od 5 lipca 2023 roku dla kwoty do 200 tys. zł i będzie obowiązywało przez okres 90 dni od momentu otworzenia rachunku oszczędnościowego pod warunkiem spełnienia aktywności na Nest Koncie, o których piszemy poniżej. Dla kwoty od 200 tys. zł do 400 tys. zł bank oferuje już tylko 3% w skali roku.

Podwyższone oprocentowanie do poziomu 8,25% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł otrzymamy jeżeli zostaną spełnione poniższe warunki dla Nest Konta gdzie należy:

 • zapewnić na to konto wpływy w wysokości min. 2000 zł,
 • wykonać z konta min. 3 dowolne transakcje spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Banku.

Więcej o koncie oszczędnościowym w Nest Bank pisaliśmy tutaj: 8,25% do 200 tys. zł na Nest Koncie Oszczędnościowym w Nest Bank

✅ 8,6% przez 6 miesięcy na Lokacie Witaj dla kwoty do 50 tys. zł…

Oprócz promocji na konto Nest Bank ma w swojej ofercie świetną Lokatę Witaj z oprocentowaniem 8,6%. Tytułową lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta osobistego – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło ;) Korzystając zatem z promocji na konto osobiste oprócz 400 zł premii na start można sobie łatwo zapewnić dostęp do świetnej lokaty :)

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 8,6% przez 6 miesięcy wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

 • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
 • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

Warto jednak dodać, że w zamian za uproszczenie warunku wpływu, nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Więcej o tej lokacie pisaliśmy tutaj: Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 8,6% na 6 miesięcy do 50 tys. zł

Nest Konto to całkowicie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

 • prowadzenie konta,
 • obsługę karty,
 • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
 • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023  złóż wniosek o Nest Konto z kartą
do 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto
przez 8 miesięcy zapewniaj wpływ na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł miesięcznie oraz dokonuj płatności kartą aby otrzymywać 5% zwrotu
do 20 dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocji

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 500 zł nagrody w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl43 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! 400 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + 100 zł za płatności Visa Mobile + lokata na 8,6% + konto oszczędnościowe na 8,25%

 • Alina pisze:

  Świetna promocja. Konto otwarte w 10 minut. Polecam :D

 • Pit pisze:

  Czy wpłaty z portfela gpay na revoluta będą akceptowane jako zakupy ? ( w velo banku były akceptowane)

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie posiada żadnych wykluczeń a jak będzie w praktyce to się okaże dopiero za jakiś czas ;)

 • Artur pisze:

  Konto założone sprawnie. ZNB dziękuję za kod polecenia.

  • ZnB pisze:

   Jaką metodę założenia konta wybrałeś (tak z ciekawości)? ;)

  • Artur pisze:

   Przelew weryfikacyjny z Aliora. Po około 5 minutach od przelewu Nest przysłał info o aktywacji konta.

  • ZnB pisze:

   Sprawnie to działa. To fakt.

  • Artur pisze:

   Wczoraj otrzymałem premię 100 zł za promocję z poleceniem. Wygląda na to, że komu się udało załapać na możliwość wpisywania kodu polecającego ten załapie się na obie promocje. Świetna promocja mając na uwadze opisany „fart” z łączeniem i dodatkową promocję od Visa mobile, która łącznie da 600 zł (że nie wspomnę o wysokim jak na obecne standardy oprocentowaniu konta oszczędnościowego ewentualnie lokaty.

  • ZnB pisze:

   Nie ma co zaprzeczać, że promocja jest kozacka a kto nie odkłada decyzji do końca ten przeważnie najwięcej zyskuje ;)

 • taki4 pisze:

  Zwracam się z prośbą, aby samodzielnie analizować regulaminy, szczególnie, że do tej promocji jest prosty i czytelny. Nic w nim nie ma o wykluczeniach i nie należy drążyć tematu.

  • ZnB pisze:

   Dokładnie! Regulamin tej promocji jest tak prosty, że inne banki powinny się uczyć od Nest Banku. W zasadzie jakby wyrzucić wymagany prawem „bełkot” na wstępie i końcu regulaminu to całość zamknie się bez problemu na jednej stronicy A4 i to jeszcze w zrozumiałym języku.

   A co do samodzielności… przeczytanie regulaminu to wręcz obowiązek bo akceptuje się jego warunki zatem warto wiedzieć na co się ktoś pisze :D

 • BankBank pisze:

  Hej. Jak to jest – czy jeśli skorzystam z linka w Waszym artykule, to tracę możliwość otrzymania 100 zł za kod polecający? Wklejam zapis z regulaminu: „Zaproszony nie może przystąpić do Promocji, jeżeli wniosek o otwarcie Rachunku ROR lub Rachunku Firmowego, składany jest za pośrednictwem kanału komunikacji należącego do partnera, który promuje produkty Banku tzw. link afiliacyjny”.

  • ZnB pisze:

   Wysłaliśmy pytanie w tej sprawie do banku bo przeszukując stronę Nest Banku standardowo (tak jak często w innych bankach) nie ma tej promocji (tej z premią 400 zł) na ich stronach i jest ona dostępna tylko poprzez określony link. To tak samo jak szereg promocji konta Millennium czy też BNP Paribas, które są dostępne tylko poprzez określoną stronę i nie ma ich na stronach banku ogólnie dostępnych dla klientów. Poza tym Nest Bank nigdy nie udostępniał pola kodu polecenia w promocjach, w których nie chciał aby się to łączyło a w tym wniosku jest. Dlatego tak jak napisaliśmy w artykule „wszystko wskazuje na to, że te promocje najprawdopodobniej da się połączyć”. Niemniej jednak masz rację, że trzeba do definitywnie wyjaśnić i potwierdzić.

   Damy znać :)

 • taki4 pisze:

  Wygląda na to, że znikło pole do wpisywania kodu poleceń. Chyba za dużo pytań było. Przedwczoraj zakładałem przez przelew, ale jakiś błąd się wkradł i anulowałem wniosek. Teraz już nie mam możliwości wpisania kodu.

  • ZnB pisze:

   Wychodzi na to, że te promocje miały się nie łączyć a ktoś z IT przez przypadek w formularzu dał możliwość wpisania kodu polecenia.

   Czyli pewnie skończy się tym co zwykle, że w Nest Bank można skorzystać z promocji:
   – 400 zł w ramach moneyback albo
   – 100 zł za skorzystanie z polecenia
   i nie da się już ich razem połączyć by zyskać 500 zł.

   No cóż. Szkoda… niemniej jednak nadal 400 zł premii pieniężnej to świetna promocja jak na Nest Bank :D

  • Kamol pisze:

   Ponownie jest dostępna możliwość wpisania we wniosku numeru osoby polecającej.

  • ZnB pisze:

   Sprawdziliśmy i nie ma :(

 • Taki4 pisze:

  Bo pieniądze lubią ciszę. Było za dużo pytań i błąd został naprawiony, a kto skorzystał ten dostanie.

  • ZnB pisze:

   Czy dostanie to się okaże ;) ZObaczymy za jakiś czas.

   Niemniej 400 ziko w gotówce od Nest Bank to nadal rewelacyjna oferta :D

 • Piotr pisze:

  Czy da się u nich zamknąć konto bez wizyty w placówce ?

 • Adam pisze:

  Jak mam pełnomocnictwo do konta Mamy nie jestem współwłaścicielem mam pełnomocnictwo do konta to lapi się na Promocje czy nie ?

  • ZnB pisze:

   Pełnomocnictwo to nie posiadanie konta tylko możliwość podejmowania czynności za posiadacza. Zatem naszym zdaniem możesz śmiało brać udział w promocji i zakładać sobie konto.

 • Michał pisze:

  Witam czy wpływ na konto 2000 jest chonorowany jak wykonam z własnego konta w innym banku? Czy musi być od obcej osoby?

 • Paweł pisze:

  Czy jeśli miałem u nic niedawno konto firmowe bizNest to mogę skorzystać z promocji?

 • miyagi pisze:

  Jeszcze mam jedno pytanko czy jak założe konto jutro albo pojutrze to musze jeszcze w tym miesiacu miec wplyw 2tys zł i czy moneyback bedzie naliczany w tym miesiacu?? czy wszystko bedzie sie liczys od przyszlego miesiaca??

  • ZnB pisze:

   Jest to dokładnie opisane w artykule:

   Zwrot taki będzie naliczany przez pierwsze 8 miesięcy w kwocie do 50 zł miesięcznie i nie więcej jak w kwocie do 400 zł w całej promocji przy czym premia jest naliczana:
   – w miesiącu podpisania umowy o Nest Konto oraz przez 7 kolejnych pełnych miesięcy jeżeli umowa została podpisana do 15-tego dnia miesiąca,
   – przez 8 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o Nest Konto o ile umowa została podpisana po 15-tym dniu miesiąca.

 • Marta pisze:

  czy posiadanie aktywnego konta firmowego w tym banku mnie wyklucza z promocji ?

 • lukasz0483r pisze:

  Czyli trzeba tysiąca wydać kartą/blikiem, żeby dostać 5 duch miesięcznie? Takie to sobie…

 • Kris pisze:

  Otrzymał ktoś zwrot? miał być do 20 a na koncie pusto

  • Artur pisze:

   Regulamin mówi o 20 dniu roboczym a zatem w tym miesiącu czas jest do 29.08

  • ZnB pisze:

   Dokładnie tak :)

  • Artur pisze:

   50 zł zwrotu wpadło dzisiaj. Pozostaje czekać na 100 od Visa :) (swoją drogą ta 100 też już powinna być, 30 dni minęło i to z zapasem, jeszcze z dzień cierpliwości i trzeba będzie złożyć reklamację).

  • Mariusz pisze:

   Artur, a czy w tych płatnościach miałeś same zwykłe transakcje, czy też revo? ;)

 • Snaffy pisze:

  Czy płatności Visa Mobile wliczają się do transakcji promowanych 5% cashbackiem?

  • ZnB pisze:

   Wprost nie jest to napisane w regulaminie ale płatność poprzez Visa Mobile to nadal płatność kartą tylko poprzez dodatkowe medium. Naszym zdaniem takie transakcje powinny zaliczać się do zwrotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.