ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

450 zł nagrody pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (IX edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wysoka premia do konta osobistego Alior Banku + moneyback co miesiąc!

Jest już dostępna IX edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z wysoką premią pieniężną! Na chwilę obecną można zyskać aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz 3 miesiące bez opłat za konto czy kartę. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakże Osobistym!

Wydawało się, że ostatnia promocja i kumulacja to już jest szczyt możliwości Alior Banku na ten rok. Jakże nic bardziej mylnego bo od dziś dostępna jest kolejna edycja promocji Konta Jakże Osobistego z wyższą premią o 50 zł aniżeli poprzednio. Obecnie można połączyć ze sobą kilka promocji i tym samym zyskać pokaźną premię min. 650 zł:

 • 450 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Bankuj mobilnie – edycja IX”,
 • Opaska Xiaomi Smart Band 7 NFC o wartości około 300 zł za konto dla dziecka (szczegóły promocji)
 • do 20 zł zwrotu miesięcznie za płatności mobilne telefonem (1% moneyback),
 • 7% na Koncie Mega Oszczędnościowym (szczegóły promocji),
 • 7% na lokacie na nowe środki (szczegóły promocji),
 • oraz opcjonalnie promocja dla firm do 3300 zł premii!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Aha… i jeszcze jedno! Od teraz konto można założyć metodą na selfie, szybko i wygodnie zyskując przy tym extra 50 zł premii! :)

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 450 zł nagrody

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste

Zgodnie z regulaminem promocji „Bankuj mobilnie – edycja IX” organizowanej bezpośrednio przez Alior Bank nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości do 450 zł w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji. I to banalnie prostych ponieważ wystarczy wykonać pięć płatności kartą miesięcznie oraz raz zalogować się do aplikacji mobilnej a jak zapewne dobrze się orientujecie do tej pory promocje Aliora miały raczej uciążliwe warunki zdobycia premii i znacznie niższe premie.

Z omawianej promocji może skorzystać każda osoba, która:

(…) w okresie ostatnich trzech lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Wykluczenia są na tyle czytelne, że nie wymagają żadnych wyjaśnień czy też dodatkowego komentarza. Prosto i czytelnie – tak powinno być zawsze :)

W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą na stronie promocji nie później jak do 30 września 2023 roku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).

Następnie należy zawrzeć umowę o konto i kartę np. poprzez kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (to najwygodniejsza forma jednak uważajcie na pewne ograniczenia) lub przez videoselfie (przy tej metodzie przysługuje dodatkowe 50 zł premii!). Umowę należy podpisać najpóźniej w terminie do 30 dni od złożenia wniosku o konto.


UWAGA! W przypadku osób, które kiedyś posiadały jakiś produkt w Alior Banku może się tak zdarzyć, że wniosek nie będzie mógł być dokończony online. W takim przypadku pojawi się informacja, iż należy wniosek o konto dokończyć poprzez konsultanta banku. Na ekranie powinien być dostępny przycisk „Zamów kontakt”, który należy kliknąć i poczekać na kontakt pracownika banku.


Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

✅ 450 zł w gotówce na start za Konto Jakże Osobiste

Premia w tej promocji jest podzielona na osiem transz (miesięcy) po 50 zł za każdy miesiąc oraz na premię dodatkową 50 zł za założenie konta za pomocą selfie. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy aktywować przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy (i ich nie odwoływać).

W przypadku gdy po wypełnieniu wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie promocji dojdzie do zawarcia umowy poprzez selfie czyli poprzez proces potwierdzania tożsamości oparty o sztuczną inteligencję (videoselfie), która sprawdza autentyczność dokumentu i porównuje zdjęcie twarzy użytkownika ze zdjęciem z dowodu osobistego, bank wypłaci dodatkowe 50 zł premii. W przypadku zawarcia umowy poprzez kuriera czy też poprzez przelew premia ta nie przysługuje.

Natomiast za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki opisane w regulaminie bank przyzna nagrodę w wysokości 50 zł przy czym łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy przez okres 8 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto spełniać poniższe warunki:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolną kwotę (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) z wykluczeniem transakcji, o których piszemy w dalszej części.

Przykład: jeżeli otworzycie konto w czerwcu roku to powyższe warunki promocji należy spełniać od lipca 2023 roku do lutego 2024 roku.

Pamiętajcie jednak, że do zwolnienia z opłaty za konto i za kartę wymagany jest co miesiąc jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł. Warto zatem od razu zlecić jeden przelew na min. 1500 zł a w ramach płatności kartą zrealizować transakcje na łączną kwotę min. 300 zł by uniknąć tychże opłat. 

Do płatności promocyjnych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrody będą wypłacane na założone w promocji konto bankowe do końca miesiąca po miesiącu spełniania warunków.

✅ 1% moneyback za płatności telefonem – do 20 zł zwrotu miesięcznie!

Kolejny bonus przygotowany przez Alior Bank polega naliczaniu zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne w ramach Korzyści „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot ten wynosi 1% wartości wykonanych płatności mobilnych jednak nie więcej niż 20 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Więcej o standardowych zasadach moneyback opisujemy w dalszej części w sekcji opłat za konto.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

Dodatkowy bonus – zwolnienie z opłat za konto i kartę przez 3 miesiące!

Oprócz premii pieniężnej można zyskać również zwolnienie z opłat za konto, kartę i korzyści do konta. W ramach kolejnej promocji „Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna” dostępnej do 31 sierpnia 2023 roku bank zastosuje następujące stawki opłat:

 • Prowadzenie Rachunku – 0 zł
 • Obsługa karty płatniczej debetowej [Opłata za kartę] – 0 zł;
 • Wszystkie korzyści do wyboru – 0 zł.

Pozostałe opłaty i prowizje naliczane są zgodnie z tabelą opłat i prowizji. Stawki opisane wyżej będą obowiązywać przez okres 3 pełnych miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy. Po upływie 3 pełnych miesięcy nastąpi wyłączenie Oferty Specjalnej. Szczegóły opisane są w regulaminie.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…

Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku w kwocie nie niższej jak 1500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku) lub gdy nie ukończyliśmy 26. roku życia – w przeciwnym razie za konto zapłacimy aż 10 zł! Podobnie ma się sprawa z kartą, która będzie darmowa jeżeli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Aliora.

Na pierwszy rzut oka konto to wydaje się być bardziej elastyczne i daje większe możliwości dopasowania go do indywidualnych preferencji klienta aniżeli Konto Internetowe, które było dostępne poprzednio. Bank daje możliwość korzystania z dwóch wybranych korzyści za darmo – każdą kolejną oferuje za 3,50 zł miesięcznie. Korzyści z jakich możemy wybierać to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank,
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu od zadłużenia do 1000 zł,
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay) w stacjonarnych sklepach – do 20 zł miesięcznie,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet bezpłatnych powiadomień – korzyść polega na niepobieraniu opłat za powiadamianie SMS (do 30 komunikatów) w danym miesiącu kalendarzowym, będących potwierdzeniem wybranych zdarzeń na rachunkach,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

Z informacji jakie można uzyskać na stronach banku wynika, że korzyściami można manipulować w dowolny możliwy sposób przy czym aktywacja korzyści następuje kolejnego dnia, natomiast dezaktywacja następuje od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. To może oznaczać, że manipulowanie korzyściami nie jest w cale takie dowolne i elastyczne ponieważ mając już aktywne dwie korzyści nie zamienimy jednej z nich na inną – może to dopiero nastąpić z początkiem kolejnego miesiąca. W przeciwnym wypadku zostaniemy skasowani za kolejną korzyść i to nie do końca nam się podoba.

Przykład: Posiadasz 2 aktywne korzyści. W 10 dniu miesiąca rezygnujesz z jednej z Korzyści i wybierasz nową, która aktywuje się 11 dnia miesiąca. W tym przypadku na ostatni dzień miesiąca będzie miał aktywne 3 korzyści i poniesiesz prowizję w wysokości 3,50 zł. Od 1 dnia kolejnego miesiąc aktywne już będą tylko 2 korzyści.

Obstawiamy, że najczęściej wybieraną korzyścią będzie ta dająca moneyback 1% za płatności telefonem ponieważ daje ona wymierne korzyści w postaci do 20 zł zwrotu co miesiąc. Warto jednak podkreślić, że do płatności zbliżeniowych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Druga w kolejności jako najczęściej wybierana nasuwa się nam ta dająca 5 przelewów natychmiastowych za free albo ta znosząca opłaty za bankomaty czy też podwyższająca oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oczywiście każdy może mieć swoje typy. Opis każdej z korzyści można znaleźć w regulaminie a instrukcję ich aktywacji/dezaktywacji tutaj.

Szczegóły dotyczące pozostałych opłaty za konto/kartę znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2023 wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę
w ciągu 30 dni od podpisania umowy aktywuj przynajmniej dwie korzyści na koncie i ich nie odwołuj
przez 8 kolejnych miesięcy po otworzeniu konta dokonuj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę oraz loguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
do końca miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za każdy miesiąc aktywności

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 450 zł nagrody

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “450 zł nagrody pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (IX edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

 • muhekugo pisze:

  obowiązuje karencja 3 letnia- „Sprzedaż premiowa jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatnich trzech lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
  w Banku.”

 • Bolo pisze:

  Zalozylem konto przez stronę bo już kilka lat temu miałem u nich konto. I czy ja jeszcze musze jakaś umowę podpisywac? Czy ten punkt dotyczy umowa przez kuriera lub w punkcie?

  • ZnB pisze:

   Kompletnie nic nie rozumiemy co napisałeś i o co pytasz. Możesz jeszcze raz napisać to i precyzyjniej zadać pytanie?

  • bolo pisze:

   w warunkach otrzymania bonusa jest, że trzeba podpisać umowę o konto i kartę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku. Ja takie konto zakładałem przez bankowość on line, bo miałem aktywny wcześniej dostęp. I konto zostało założone i jest już aktywne. I pytanie czy ja też muszę podpisać jakąś umowę o konto? Czy ten warunek jest tylko dla osób, którzy zakładają konto przez kuriera? Chyba teraz jaśniej napisałem:)

  • ZnB pisze:

   Teraz jest wszystko jasne. Jeżeli zakładałeś konto poprzez bankowość elektroniczną, do której już miałeś dostęp to podpisanie umowy odbyło się podczas autoryzacji (nie wiemy jaką obecnie bank stosuje w takim przypadku, czy jest to kod SMS do podpisania umowy czy też może autoryzacja mobilna). W takim przypadku jest to bardziej zautomatyzowane i na pewno warunek ten automatycznie spełniłeś jeżeli masz już konto aktywne :)

 • Anna Rozmanowska pisze:

  Witam bardzo czy ten konkurs jest za darmo do wygrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.