ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 7,1% na 6 miesięcy do 25 tys. zł + 100 zł premii w gotówce na start!

Lokata na start z oprocentowaniem 7,1% i darmowym kontem osobistym

Nest Bank po raz kolejny w tym miesiącu postanowił obniżyć oprocentowanie swojej topowej lokaty o 0,5%. Tym samym na Lokacie Witaj na 6 miesięcy zyskamy obecnie 7,1% w skali roku dla kwoty do 25 tys. zł po zapewnieniu zwykłego wpływu na konto w kwocie min. 2000 zł. W przypadku lokaty 3-miesięcznej oprocentowanie wynosi już tylko 5,25%. Konto osobiste wymagane przez lokatę oczywiście nadal jest całkowicie darmowe i jak już zapewne wiecie oferuje 100 zł premii na start :)

7,1% przez 6 miesięcy na lokacie dla kwoty do 25 tys. zł…

Nastąpiła kolejna obniżka oprocentowania Nest Lokaty Witaj (a dokładniej o 0,5%), przy czym warunki uzyskania tytułowego oprocentowania pozostały bez zmian i są dalej banalnie proste. UWAGA! Lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło. Warto jednak dodać, że obecnie bank dorzuca 100 zł premii w gotówce do każdego otworzonego konta osobistego.

Załóż darmowe Nest Konto z premią 100 zł i z lokatą na 7,1%

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 7,1% wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

 • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
 • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

W zamian za uproszczenie warunku wpływu (kiedyś wymagano wynagrodzenia, teraz wystarczy tylko zwykły wpływ/przelew), nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Co nas czeka, jeżeli powyższe warunki nie zostaną spełnione? Wtedy bank obniży oprocentowanie lokaty do standardowego wg. tabeli oprocentowania.

Uwaga: w tabeli poniżej informacje o parametrach lokaty będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu lokat.

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj
Nest Bank
7.10%6 m-cy100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj +400 zł premii
Nest Bank
7.10%6 m-cy100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj
Nest Bank
5.25%3 m-ce100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

5,25% przez 3 miesiące bez haczyków i dodatkowych warunków

Bez zmian natomiast pozostała Nest Lokata Witaj w opcji 3-miesięcznej. Nadal możemy na niej ulokować maksymalnie 25 tys. zł tym razem na 5,25% w ciągu 30 dni od otwarcia konta osobistego. Nie są dla niej wymagane żadne wpływy czy też dodatkowe czynności w każdym miesiącu. W przypadku tej lokaty wystarczy udzielenie i utrzymanie zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Parametry lokaty w pigułce:

 • nazwa lokaty: Nest Lokata Witaj
 • czas promocji: do odwołania
 • oprocentowanie: od 5,25% do 7,1% w skali roku
 • okres depozytu: 3 lub 6 miesięcy
 • wartość lokaty: max. 25 tys. zł
 • dostępność lokaty: online po założeniu konta
 • oferta dla: nowych klientów banku (dostępna w ciągu 30 dni od otwarcia konta)

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

100 zł premii za założenie darmowego Nest Konta :)

Ruszyła IV edycja programu poleceń „Polecam Nest Bank” z nagrodami pieniężnymi w wysokości takiej jak ostatnio czyli w zasadzie bez zmian. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zgarnąć 100 zł premii w gotówce za otworzenie konta. Poza tym posiadając już rachunek w Nest Bank warto polecać konta innym osobom i zyskać dzięki temu dodatkowe nawet 2000 zł łącznej premii.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: „Polecam Nest Bank – edycja 4” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

Nest Konto to zupełnie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

 • prowadzenie konta,
 • obsługę karty,
 • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
 • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

Załóż darmowe Nest Konto z premią do 500 zł i z lokatą na 7,6%

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 7,1% na 6 miesięcy do 25 tys. zł + 100 zł premii w gotówce na start!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.