ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – I edycja” + dodatkowe 400 zł na start + do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Po 80 zł nagrody zyskają obie strony polecenia w programie poleceń Santander…

Po kilku latach program poleceń „Polecam mój Bank” organizowany przez Santander Bank Polska doczekał się zupełnie nowej odsłony. Korzystając z I edycji nowego programy, nowy klient banku zyska 80 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę z polecenia. Oprócz premii za otwarcie konta można uzyskać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych. Osoba Polecająca konto również otrzyma po 80 zł bonusu za każde polecenie konta ale… nie więcej jak 400 zł w każdym miesiącu! A hitem jest już to, że można tą premię połączyć z premią 300 zł w gotówce na start od Santander oraz dodatkową promocją z bonem 100 zł!


Uwaga: Obecnie można skorzystać z kumulacji kilku promocji Santander Bank Polska i zyskać łącznie aż 480 zł premii za założenie konta. Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 300 zł nagrody w gotówce + 80 zł w bonie za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5% + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile


80 zł nagrody w bonie za założenie konta w Santander Bank Polska z kodem polecającym

To I edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank” po dużych zmianach, który tym razem będzie dostępny do 30 czerwca 2022 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Nagroda w wysokości 80 zł należy się wówczas gdy spełnione zostaną poniższe warunki:

 • w terminie do 30 czerwca 2022 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku zostanie złożony wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, wideoweryfikacja itp.),
 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta (ale nie później jak do 30 czerwca 2022 roku!) nastąpi logowanie do Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. 42B3MU (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonane zostaną płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 80 zł bonusu!

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy bierze udział w promocji. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go pod tym adresem. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą mamy do 30 czerwca 2022 roku.

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń Santander Bank Polska?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 80 zł bonusu. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Po 80 zł w bonie za każde skuteczne polecenie konta (nie więcej jak 400 zł miesięcznie)

  Kolejną możliwą nagrodą do zdobycia w programie poleceń w wysokości wielokrotności kwoty 80 zł jest nagroda za każde skuteczne polecenie konta. Polecanie kont możliwe jest po wykonaniu poniższych działań:

  • na dzień przystąpienia do programu należy posiadać konto w Santander Bank Polska (zakładamy, że część osób dopiero je założy z polecenia jak powyżej) wraz z aktywną kartą oraz usługami Santander internet lub Santander mobile,
  • należy zarejestrować się w programie „Polecam mój bank” po zalogowaniu się do bankowości Santander (Menu -> Oferta banku -> Polecam Bank) wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i akceptując Regulamin Programu,
  • po zaakceptowaniu regulaminu zostanie wyświetlony kod polecenia, który następnie podajemy znajomym,
  • po przystąpieniu do programu należy wykonać min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta osobistego – mamy na to czas do końca okresu przystąpienia do programu poleceń.

  Wymagane jest również:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
  • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
  • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

  Pamiętajmy jednak, iż osoby przez nas polecone muszą spełnić te same warunki, o których mowa na samej górze – muszą być zatem nowymi klientami a przynajmniej nie mogły posiadać konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz muszą wykorzystać nasz kod polecający i wykonać określone płatności kartą. Nagrody będą wydawane analogicznie jak dla Poleconych czyli w terminie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu przez Poleconego. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody, o których pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

  UWAGA! W ramach nowego programu poleceń obowiązuje limit udostępnianych do odbioru nagród przez osobę Polecającą w ilości nie więcej jak 5 sztuk w miesiącu kalendarzowym bez względu na liczbę osób zaproszonych.

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 80 zł bonusu!

  … i kolejne 300 zł premii pieniężnej za założenie konta w promocji „300 zł z kontem”

  W ramach mega kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska do zgarnięcia jest jeszcze kolejne 300 zł premii pieniężnej za otworzenie Konta Jakie Chcę i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji Lokaty Mobilnej oprocentowanej na 2,5% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) ze świetnej promocji konta firmowego z premią 1300 zł w gotówce. Na łączną premię składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

  • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „300 zł z kontem” (szczegóły promocji),
  • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji),
  • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia innej osoby w ramach programu poleceń,
  • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom,
  • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
  • 2,5% na lokacie mobilnej (szczegóły promocji),
  • oraz opcjonalnie łatwa premia dla firm do 1300 zł premii w gotówce!

  By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

  Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

  Promocja „Wiosenne przyspieszenie” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 67500 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt). Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji takiej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że „karta” ta nie mogła być zarejestrowana w programie przed 28 marca 2022 roku.

  Co prawda regulamin mówi o tym, że nie można być uczestnikiem przed tym dniem ale promocje z przeszłości pokazały już wiele razy, że program Bezcenne Chwile jako uczestnictwo traktuje kartę a nie osobę i mamy nadzieję, że to się nie zmieniło do dziś (chociaż musimy przyznać, że w jednej z ostatnich promocji tego typu pkt te dla „starych klientów” wpadły wybiórczo i nie znaleźliśmy reguły od czego to zależy). Niemniej jednak regulamin jest regulaminem i należy liczyć się z tym, że mogły zajść zmiany niekoniecznie na korzyść korzystających z promocji. Wtedy punkty te w przypadku gdy już się było wcześniej uczestnikiem programu nie zostaną naliczone. Zatem ewentualnych pretensji „że nie działa” nie przyjmujemy ;) Do decyzji każdego z Was :)

  Do otrzymania Korzyści uprawnieni są Uczestnicy, którzy w Czasie trwania Oferty Specjalnej spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
  a. są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Mastercard®, którą otrzymali od Instytucji Finansowej;
  b. nie byli Uczestnikami Programu przed dniem rozpoczęcia Oferty Specjalnej, tj. przed dniem 28.03.2022 r. (ani bezpośrednio przed tą datą, ani wcześniej);

  Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

  • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej,
  • dokonać płatności bezgotówkowej na łączną kwotę min. 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile.

  Nagroda zostanie przyznana w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik itp.) lub na inną nagrodę dostępną w katalogu.

  Szczegóły promocji z punktami powitalnymi: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard w promocji „Wiosenne przyspieszenie” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij łącznie 480 zł premii!

  Uzyskaj dodatkowe 300 zł zwrotu z Kontem Jakie Chcę płacąc rachunki za media!

  Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

  Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki)u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

  O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

  Nie masz od kogo uzyskać kodu polecającego?

  Żaden problem! Jeżeli nie masz znajomego, który udostępni Ci kod polecający to jesteśmy w stanie Ci pomóc podając nasz sprawdzony i wiarygodny kod polecający, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 80 zł bonusu. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

   Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

   Imię lub nick (wymagane)

   Twój adres email (wymagane)

   Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

   Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

   Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
   [ssba_hide]

   Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

   Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

   W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

   Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

   Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

   Harmonogram promocji „Polecam mój bank”:

   Data Warunek / zdarzenie
   do 30 czerwca 2022 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
   do 30 czerwca 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
   do 30 czerwca 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
   w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 czerwca 2022 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
   do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
   w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

   Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 80 zł bonusu!

   Lokalna kopia dokumentów:   , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

   Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
   Newsletter ZarabiajnaBankach.pl   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *   OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
   Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.